FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
اقا واقعا این شادیهای بعد از گل که میشه خرید خیلی جذاب هستند من چند تا خریدم میگم شاید خوشتون بیاد مثلا گل زدم بازیکنم میاد جلو و سلام نظامی میده یا یه حرکت دیگه میخوابه و با یه دست شنا میره یا میدوه بازیکنهای پشت سرش رو به رگبار میگیره و اونا هم میمیرن یا اینکه بازیکن ها میشینن و گل زن مثل معلم دستشو تکون میده و بهشو درس میده کلا خیلی رو اعصاب طرفت میرن خداییش حال میده اینها رو باید بخری با اون پولی که از تمرینات به دست میاریم یا تو بازی میبریم و بستگی به لولتون هم داره چون برای لول های بالا تر شادیهای جدید و زیبا تری هست :d

آخرین ویرایش:

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
از تو خود بازی باید خرید یا از لایو؟

فکر کنم فقط باید انلاین باشی ولی روی منو دکمه x رو بزن بعد برو روی catolog اونجاست شادی بعد از گل شکلش یه ادم که نشسته و دستاش رو برده بالا ببین افلاین میشه خرید من که امتحان نکردم

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
دوستان چجوری باید توپی که اوت شده رو با سرعت بریم برداریم و پرتاب کنیم؟ :d

اتفاقا باید دکمه بزنی . وقتی توپ میره تو اوت یا خطا میشه A بزن توپو یا خودش ور میداره یا یکی از یارات کمکت میکنه و توپو بهت میده که از همونجا که توپ رفته بیرون یا خطا شده سریع بازی شروع کنی.

---------- نوشته در 01:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:24 PM ارسال شده بود ----------

آقا من این خوشحالیا رو بخوام باید حتما آنلاین شم؟؟

بله حتما باید آنلاین باشید

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
گلد هم میخواد یا نه دیگه ؟

نه گلد نمیخواد با سیلور هم میتونید بصورت رایگان از این بخش استفاده کنید

---------- نوشته در 02:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:59 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان من فیفا لایو بازی میکنم Lag دارم میخواستم بپرسم شما هم lag دارین؟

بله لگ داشتن دیگه عادیه. اما بستگی داره گاهی موقع ها خیلی گیر میکنه و گاهی موقع ها خیلی کم گیر میکنه

Erwil

کاربر سایت
Dec 14, 2006
29
نه گلد نمیخواد با سیلور هم میتونید بصورت رایگان از این بخش استفاده کنید

---------- نوشته در 02:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:59 PM ارسال شده بود ----------

بله لگ داشتن دیگه عادیه. اما بستگی داره گاهی موقع ها خیلی گیر میکنه و گاهی موقع ها خیلی کم گیر میکنه

بازی روان نیست مثل آفلاین. هر 10-15 ثانیه یه لگ میزنه راحی هست که لگو کمتر کرد؟ من یه رفیق PES باز دارم اون لایو میره PES لگ نداره.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
اقا واقعا این شادیهای بعد از گل که میشه خرید خیلی جذاب هستند من چند تا خریدم میگم شاید خوشتون بیاد مثلا گل زدم بازیکنم میاد جلو و سلام نظامی میده یا یه حرکت دیگه میخوابه و با یه دست شنا میره یا میدوه بازیکنهای پشت سرش رو به رگبار میگیره و اونا هم میمیرن یا اینکه بازیکن ها میشینن و گل زن مثل معلم دستشو تکون میده و بهشو درس میده کلا خیلی رو اعصاب طرفت میرن خداییش حال میده اینها رو باید بخری با اون پولی که از تمرینات به دست میاریم یا تو بازی میبریم و بستگی به لولتون هم داره چون برای لول های بالا تر شادیهای جدید و زیبا تری هست :d
مون واکر هم بخر(همون رقص مایکل جکسون)اینقدر نشاط بخشه که تیم دریافت کننده گل هم با دیدنش شاد میشه:))
اونی که شنا میره اسمش چیه برم بگیرمش؟

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
بازی روان نیست مثل آفلاین. هر 10-15 ثانیه یه لگ میزنه راحی هست که لگو کمتر کرد؟ من یه رفیق PES باز دارم اون لایو میره PES لگ نداره.

آره بازی واسه منم روان نیست.تازه من اینترنتم سرعتش 2 مگابایته . فکر کنم مشکل از سرورها هم باشه . اما واسه من هر 10 ثانیه لگ نمیزنه خیلی کمتر لگ میزنه.اما واقعا همون کمش هم گاهی رو اعصابه

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
از کجا باید بخریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لول 17-18 هستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر