FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
من بالاخره امروز برای اولین بار آنلاین بازی کردم. یه 7 ساعتی بازی کردم و دیگه داره دستم میاد چه کار باید بکنم این قسمت season خیلی باحاله . همرو لوله کردم اما بعضی از رقبا واقعا سرسختن.
به نظرم دوستانی که مشکل دارن مشکل از سرعت اینترنتشونه .چون من جز مشکل بیرون پریدن از بازی که ارور failed to authorize disc میده و کنسول ریستارت میشه مشکل دیگه ای نداشتم.که این مشکلم همه دارن و مشکل از خود بازیه.
اما یک بارم تو آنلاین مشکل نداشتم.

---------- نوشته در 11:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:24 PM ارسال شده بود ----------

این رونالدو تو کریرمود دو سال دیگه قرار داد داشت
بعد پاشو کرد تو یک کفش که میخوام برم
بعدش م سیتی پیشنهاد داد بهش .بعد بدون اجازه من که قبول کنم یا نکنم فروخته شد به من سیتی
مگه من نباید اجازه بدم؟

تو 12 من منچسترسیتی ورداشتم و رونالدو خریدم اما در حالی که 3 سال از قردادش مونده بود گفت میخوام برم و بدون اجازه رفت اما من فهمیدم چکار کنم که نره.
راهش اینه که بری و 2 سال دیگه قردادشو تمدید کنی اینجوری دیگه از رفتن صرفه نظر میکنه.

آخرین ویرایش:

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
آقا شاید سوالم خنده دار به نظر بیاد اما من هرکار کردم نتونستم آنلاین بازی کنم اول از همه میشه یه توضیحی بدین :D
بعد بگین که چند تا پوینت هم میخواد

Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
اقا در مورد رونالدو من همین مشکلو داشتم . یارو گفت میخوام برم . بعد من سیتی پیشنهاد 65 میلیونی داد من 95 تا قیمت گذاشتم . بعد از پیشنهاد اومدم قرار داد رو تمدید کنم حقوقش رو بالا ببرم ولی میزد این میخواد بره اصلا نمیخواد تمدید کنه . حالا تمدید به کنار ، بعد از دو روز با همون 65 تا رفت سیتی . اصلا مگه میشه همچین چیزی ؟! تو واقعیت که امکان نداره تا باشگاه اجازه نده بازیکن جایی بره .
البته فکر کنم یک سال به قراردادش مونده بود از قانون بوسمن ( دقیقا الان کاربردش یادم نیست ) استفاده کرد . :d

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
اقا در مورد رونالدو من همین مشکلو داشتم . یارو گفت میخوام برم . بعد من سیتی پیشنهاد 65 میلیونی داد من 95 تا قیمت گذاشتم . بعد از پیشنهاد اومدم قرار داد رو تمدید کنم حقوقش رو بالا ببرم ولی میزد این میخواد بره اصلا نمیخواد تمدید کنه . حالا تمدید به کنار ، بعد از دو روز با همون 65 تا رفت سیتی . اصلا مگه میشه همچین چیزی ؟! تو واقعیت که امکان نداره تا باشگاه اجازه نده بازیکن جایی بره .
باید تا گفت میخواد بره پیشنهاد تمدید بدی نه بعد از اینکه به باشگاه خواهانش پیشنهاد دادی.
سعی کن تو کریر چندتا سیو داشته باشی مثلا تو یه تاریخ و زمان مشخص میگه میخوام برم تو سیو چند روز قبل را لود کن و بهش پیشنهاد تمدید بده بعدش میگه میمونه. البته معمولا تو نیم فصل و آخر فصل باز میخواد بره که همین کارو میکنی من یادمه تو 12 قردادشو اینقدر تمدید کردم تا 10 سال قرداد داشت:d
آخرش خودش خسته شد گفت تا زمان بازنشستگی تو تیم میمونم:d

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
باید تا گفت میخواد بره پیشنهاد تمدید بدی نه بعد از اینکه به باشگاه خواهانش پیشنهاد دادی.
سعی کن تو کریر چندتا سیو داشته باشی مثلا تو یه تاریخ و زمان مشخص میگه میخوام برم تو سیو چند روز قبل را لود کن و بهش پیشنهاد تمدید بده بعدش میگه میمونه. البته معمولا تو نیم فصل و آخر فصل باز میخواد بره که همین کارو میکنی من یادمه تو 12 قردادشو اینقدر تمدید کردم تا 10 سال قرداد داشت:d
آخرش خودش خسته شد گفت تا زمان بازنشستگی تو تیم میمونم:d
منم همین چند تا سیو رو از سه هفته قبل همیشه بک اپ میگیرم.ولی این رونالدو اجازه تمدید نداد
فصل قبل هم که 4 سال مونده بود به پایان قرار داد خواستم تمدید کنم گفت بزار بعدن
همون موقع گرفتم که یک فکرایی تو سر داره:d

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
منم همین چند تا سیو رو از سه هفته قبل همیشه بک اپ میگیرم.ولی این رونالدو اجازه تمدید نداد
فصل قبل هم که 4 سال مونده بود به پایان قرار داد خواستم تمدید کنم گفت بزار بعدن
همون موقع گرفتم که یک فکرایی تو سر داره:d

نمیدونم تو 12 که راحت میشد شاید تو 13 نشه. اما باز خودم تو 13 امتحان میکنم میگم میشه یا نه.
بدترین قسمت نقل و انتقالات اینه که بعضی بازیکنای سن بالارو نمیتونی اصلا بخری یا حتی قرضی بگیری. من فکرایی زیادی توی سر داشتم که همش خراب شد:d:(

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
شما هم اجازه ندید بعضی مواقعه خوده Board میفروشه بازیکنو . من با ارسنال شروع کردم اول فصل Wilshere گفت میخواد بره بعد board اعلام کرد که بازیکن رو باید بفروشیش . بعد خوده board فروختش به بارسا 32 میلیون پوند .

فقط بازی یه سری مشکلات تو بخش Career داره . من فصل دوم تو یک تاریخ خاصی بازی کرش میکرد . بعد تو گوگل سرچ کردم دیدم مشکل Career Mode همگانیه !

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
خوب احتمالا وقتی با ماها بازی میکنن این مشکلات واسشون اتفاق میوفته هر چند برا خوده منم اینطوری شده چند دفعه ولی تعدادش کم بوده واقعا در ضمن لگم تو بازی از 12 کمتر شده مثله 11 شده کلا من با 12 مشکل داشتم

این چه حرفیه؟! مگه ما چندتا ایرانی FiFA باز داریم و هر کدوم خارجیا چند بار بازی میکنن با ما؟! یسریشون گفته بودن که مثلا از هر 10 بازی 6تا بازیشون با این مشکلات مواجه میشه.

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
دوستان چجوری باید توپی که اوت شده رو با سرعت بریم برداریم و پرتاب کنیم؟ :d
بعضی موقع ها خودش سریع برمیداره و بازی رو شروع میکنه.بعضی موقع ها هم باید صبر کنی تا یارو با ارامش کامل بره توپ رو ورداره

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
بعضی موقع ها خودش سریع برمیداره و بازی رو شروع میکنه.بعضی موقع ها هم باید صبر کنی تا یارو با ارامش کامل بره توپ رو ورداره
پس اگه بخوام برداره باید به دکمه ها دست نزنم؟! چون واسه من تقریبا بر نمیداره اکثر اوقات

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر