FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
ببین اول بگم فقط با بازی زیاد میتونی قلقش رو یاد بگیری
اول بگم باید کنترل بازیکنا رو دستی کنی یعنی با زدن LB بری رو یه بازیکن دیگه ... گام بعدی اینکه فضا رو از بازیکنای حرف بگیری یعنی LB رو بزنی و بری سریع سمت اون بازیکن که نتونه به اون پاس بده
گام سوم اینکه A+LT رو بگیری که 2 تا بازیکن با هم پرس کنن این طوری حریف یا CPU خیلی زود توپ رو لو میده یا میتونی با X توپو ازش بگیری راه بعدی هم اینکه به موقع تکل بزنی که تکل زدن هم خودش قلق داره ... این روش منه حالا دوستان دیگه هم میتونن بیشتر راهنمایی کنن

noobrunner

کاربر سایت
Sep 26, 2012
84
نام
Ali
ببین اول بگم فقط با بازی زیاد میتونی قلقش رو یاد بگیری
اول بگم باید کنترل بازیکنا رو دستی کنی یعنی با زدن LB بری رو یه بازیکن دیگه ... گام بعدی اینکه فضا رو از بازیکنای حرف بگیری یعنی LB رو بزنی و بری سریع سمت اون بازیکن که نتونه به اون پاس بده
گام سوم اینکه A+LT رو بگیری که 2 تا بازیکن با هم پرس کنن این طوری حریف یا CPU خیلی زود توپ رو لو میده یا میتونی با X توپو ازش بگیری راه بعدی هم اینکه به موقع تکل بزنی که تکل زدن هم خودش قلق داره ... این روش منه حالا دوستان دیگه هم میتونن بیشتر راهنمایی کنن
A+LT یا A+RB ؟ (دسته ی من رو حالت Alternate هست)

آلفا

کاربر سایت
Sep 30, 2012
24
کنسول رو باید به اینترنت وصل کنید و بعد باقی ماجرا ...
این ترد رو بخونید :
http://forum.bazicenter.com/thread1335/
من با کامپیوتر بازی میکنم و میتونم به اینترنت وصل بشم،1- باید کدوم قسمتش برم؟ 2- برای این کار سی دی اورجینالشو باید بخرم یا نه؟

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,141
نام
حسین
خب امروز بالاخره بازی به دستم رسید.سریعا رفتم سراغ بخش آنلاین و 4 دستی بازی کردیم.حوصله زیاد تایپ کردن ندارم:dفقط در این حد بگم که،از بین بارسا،رئال،چلسی،قویترین تیم تا به اینجای کار،چلسی بوده.به معنای واقعی کلمه هیولاست:dحالا باید یووه و منسیتی رو هم تست بزنم.

javad_wfc

کاربر سایت
Mar 5, 2009
238
دوستان passing power assistance خاموش باشه یا روشن analog sprint چطور و همینطور auto switching روی کدوم گزینه باشه دوستان لطف کنن جواب مارو بدن تکنیکهای جدید اموزشی براش هست یا نه

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دوستان passing power assistance خاموش باشه یا روشن analog sprint چطور و همینطور auto switching روی کدوم گزینه باشه دوستان لطف کنن جواب مارو بدن تکنیکهای جدید اموزشی براش هست یا نه
اینا رو خاموش کنی سخت تر میشه ...

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
نبود ؟ :|
بچه ها تعدادی رو گفتن.منم بهت کلیشی رو پیشنهاد میکنم.خیلی جوون نیست ولی واقعا خوبه.
===
دارم با تاتنهام کریر میرم.فوق العاده عالی شده.بازیکنای جوون هم خوب پیشرفت میکنن.
خط ذفاعم واقعا فوق العاده ـست و توی یه هفته بهترین شد.:d
لوریس(گلر)-واکر-داوسون-ورننگتون-کلیشی.
البته ورمائلن رو خریدم ولی هنوز آماده نیست:d

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
یه دوست عزیزی به نام Parham_Wolf3000 دوازده تا از تیمای لیگ برتر رو تو Creation Center ساخته. کارشم بی‌نقض بوده از نظرم. هم اورال‌ها و هم چهره و تیپ بازیکنا و لباس تک‌تک تیم‌ها واقعاً عالی کار شده. کار HDV7 هم که فکر کنم از کاربرای اینجا و دوستان فعال این تاپیک بوده واقعاً عالی بوده. اگه یه همتی بکنید 5 تا تیم دیگه‌ی لیگ برتر رو هم بسازید واقعاً عالی می‌شه و عملاً می‌تونیم لیگ برتر رو تو FIFA 13 اونم رو هر پلتفرمی تجربه کنیم. تیم‌های باقیمونده پیکان، آلومینیوم، نفت تهران، نفت آبادان و گهر دورود هستند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر