FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

SirSh@yan

کاربر سایت
فیفا افت کرده :(( سرعت بازی خیلی شدید تند شده همه شوتا هم راحت تو گله :(( از فیفا انتظار نداشتم ... عین پی اس این نسخه فقط به جزئیات توجه کرده :|
ببخشید بازی ما خرابه پس ! من خودمو میکشم گل بزنم ( تو فیفا 12 من خیلی راحت گل میزدم ) اما الان خیلی سخت میشه از دفاع رد شد !
بنظر من عالی کار شده و هرچی باشه از Pes بهتره ! فیزیک و گرافیک بازی خیلی بهتر شده مخصوصا فیزیک بازی مثلا خوردن زمین در مواقع حساس خیلی هیجانی شده !

---------- نوشته در 09:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:33 PM ارسال شده بود ----------

یک سوال : اگه بری برای تیم ملی برای سرمربی گری در حین سرمربی گری تیم های باشگاهی ..... می تونی هردو تا جا کار کنید ؟ یا نه باید تو یکی شون کار کنی ؟

GodΩΩWar

کاربر سایت
دوستان پچ یا squad ای نیومده ؟ اگه اومده بی زحمت یکی لینک بده ما دانلود کنیم بریزیم تو دستگاه ( جی تگ داریم نمیتونیم به نت وصل شیم آپدیت ها رو بگیریم )

یعنی هیچکی نیست جواب مارو بده ؟ ثواب داره ها !

javadinho

کاربر سایت
آنلاین پس رو چجوری بخریم ؟ هر کاری کردم نتونستم چیز پی ان رو شیر کنم تو ایکس باکس . کسی یه راهنمایی و آموزش درست و حسابی می تونه بکنه ؟

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
آخر فصل معمولا اونایی که دارن تموم میشن هشدارش میاد ... هرچند میشه با رفتن تو ترانسفر لیست بازیکنا رو دید و بهشون پیشنهاد تمدید داد

نه آخه من یبار تند تند زدم رد شه ، این رامیرز بد بخت قراردادش تموم شده بود ناراحت شد ، بعد هی میگفت میرم میرم ، منم بش پیشنهاد دادم باز گفت میرم ، آخرم نرفت . :D
کلاً رو مخ میرن اینجوری شه . :D

Lord Stark

کاربر سایت
یعنی هیچکس نمیدونه؟
اولین فصلی که تو کریر مود تیمت رو انتخاب میکنی پیشنهادی بهت داده نمیشه ولی انتهای فصل بر اساس عملکردت تو تیمت باشگاه های دیگه بهت پیشنهاد میدن. امسال تیم ملی هم بهش اضافه شده اخر فصل تو یه قسمت بهت میگه مثلا این تیمها (لوگوی چند تیم رو نشون میده) بهت پیشنهاد دادن تو تیمت میمونی یا به اون باشگاهها میری؟ البته امسال تیم ملی هم بهت پیشنهاد میده اگر خوب نتیجه بگیری و پیشنهادهای ملی وسط فصل هم بدستت میرسن.
دوستان واحد پول رو کجا میشه تغییر داد؟ یادمه تو فیفا های قبلی اول ازت میپرسید :|
همون شروع کار که داری اسم و مشخصات میدی و درجه سختی بازی رو مشخص میکنی ازت میپرسه که کدوم واحد پول رو انتخاب میکنی که بطور پیش فرض روی Sterling ـــه که همون پوند هست و میشه به دلار و یورو تغییرش داد.

u.s.a

کاربر سایت
چرا این نسخه نئو کمپ نداره:|یکی مثل من که فقط و فقط بارسا میشه،چه خاکی به سرش باید بریزه؟؟؟؟؟!!!!!!!

rametzio

کاربر سایت
چرا این نسخه نئو کمپ نداره:|یکی مثل من که فقط و فقط بارسا میشه،چه خاکی به سرش باید بریزه؟؟؟؟؟!!!!!!!
توی el vitador بازی کن:d
البته میتونین مثل خیلی قدیم ها بیاین برنابئو:d
---
امروز رفتم یه سری تیم های ایرانی که هادی ساخته بود رو دانلود کردم و بسی حال داد:dبعضی فیس هاش اینقدر خوب بودن که ea هم نمیتونست به اون خوبی دربیاره:d
اورال بازیکن ها هم عالی داده بود:d

Lord Stark

کاربر سایت
یادمه یه سال سانتیاگو برنابئو هم همینطوری شده بود و نتونسته بودن برای یک سال لایسنسش کنن! البته تا جایی که من شنیدم ظاهرا از سال اینده نیوکمپ دوباره تو بازی خواهد بود.

Al!reza

کاربر سایت
توی el vitador بازی کن:d
البته میتونین مثل خیلی قدیم ها بیاین برنابئو:d
---
امروز رفتم یه سری تیم های ایرانی که هادی ساخته بود رو دانلود کردم و بسی حال داد:dبعضی فیس هاش اینقدر خوب بودن که ea هم نمیتونست به اون خوبی دربیاره:d
اورال بازیکن ها هم عالی داده بود:d
حالا چه شکلی تیما رو آوردی ؟:D
من هر کاری کردم نتونستم پیدا کنم برم ببینم چه مدلی شدن

rametzio

کاربر سایت
حالا چه شکلی تیما رو آوردی ؟:D
من هر کاری کردم نتونستم پیدا کنم برم ببینم چه مدلی شدن
اول از همه که دانلود میکنی:d
بعد برای دیدن تیم ها باید match day خاموش باشه.بعد یه لیگ به نام cc هست که تیم ها توشه.
==
یادمه یه سال سانتیاگو برنابئو هم همینطوری شده بود و نتونسته بودن برای یک سال لایسنسش کنن! البته تا جایی که من شنیدم ظاهرا از سال اینده نیوکمپ دوباره تو بازی خواهد بود.
فیفا 10 سانتیاگو رو نداشت که چند وقت بعد توی استورش به صورت مجانی عرضه شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر