FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستانی که رو 360 بازی کردن بنظرشون گرافیک نسبت به 12 افت داشته یا پیشرفت؟

پیشرفت داشته.خیلی.

در ضمن سرعت لود منو ها و .... هم خیلی زیاد شده.نکته ای که منو آزار میداد.

پ.ن: دوستان بحث ها فن و فن بازی رو بذارید تو پروفایل ها دیگه ادامش رو.

ssaeeds

کاربر سایت
Oct 8, 2009
8
به نظر منکه افت داشته ، برعکس 12 که گرافیک توی xbox بهتر از ps بود ، اینجا برعکس شده !

---------- نوشته در 08:57 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:56 AM ارسال شده بود ----------

به نظر منکه افت داشته ، برعکس 12 که گرافیک توی xbox بهتر از ps بود ، اینجا برعکس شده !
دوستانی که رو 360 بازی کردن بنظرشون گرافیک نسبت به 12 افت داشته یا پیشرفت؟

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
بعد از دوران طلایی pes 2009 و وارد شدن fifa 2011 از شکل این بازی معلوم بود که از رقیب همیشگی خودش داره سبقت میگیره در fifa 2012 زیبایی همه آنچه در 2011 پایه ریزی کرده بودند دیده شد در حالی که نسخه رقیب همچون کارتونی که برای شما به سرعت نشان داده شود و چیزی جز سر درد نداشته باشد همه را از جمله pes بازای قدیمی رو آزار میده .

به نظر من اگه pes هم ساختار شکنی میکرد و دوباره تلاش میکرد بعداز دو سری از این بازی شاهکاری را روانه بازار میکرد ( چرا که پتانسیلش رو داره). نمونه این مطلب را میشود در کلوپ ها دید که هنوز بچه ها به pes پلی استیشن 1 علاقه نشون میدن
به هر حال هر سال که میگذره من هم هر دو نسخه را تهیه میکنم و از آن لذت میبرم ولی این کجا و آن کجا

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
یکی نگفت ها : بهترین ساعت واسه بازی کردن چه ساعتی هستش؟ :|
منظورم ساعت بازی هستش که تنظیم میکنیم ؛ چه ساعتی گرافیک بهتری رو داره؟!

آخرین ویرایش:

ΣΣΣ

کاربر سایت
Feb 18, 2012
28
نام
کاوه
یکی نگفت ها : بهترین ساعت واسه بازی کردن چه ساعتی هستش؟ :|
منظورم ساعت بازی هستش که تنظیم میکنیم ؛ چه ساعتی گرافیک بهتری رو داره؟!

سلام. راستش این تجربه منه:
وقتی روی ال سی دی یا ال ای دیه جدید و فول اچ دی با کنتراست بالا (تمام کنتراست ها) بازی میکنی بعد از ظهر ها و صبح ها گرافیک و زیبایی خاص و بهتری به نظر میاد داره...
اما بعد از 2-3 تا بازی انگار دل آدم میگیره و کمی چشم زودتر از شب ها خسته و زده میشه... اما از شب ها با آب و هوای صاف هیچ وقت خسته نشدم تا حالا:d

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
هنوز نسخه اصلی بازی دستم نرسیده اما دمو رو خیلی بازی کردم، به نظر من گیم پلی بازی و مخصوصا هوش مصنوعی به علاوه سیستم شوت بسیار پیشرفت کرده، فیفا 12 واقعا آزار دهنده بود اما در 13 از اون شوت های مسخره و هوش مصنوعی ضایع بازیکن ها که معلوم نبود تو زمین تکلیفشون چیه خبری نیست!
استوپ کردنش میگن بد هست که من مخالفم با این موضوع! البته برای خود من آزار دهنده بود روز های اول اما بعد متوجه شدم که به نسبت فاصله بازیکن ها با هم باید پاس سریع یا آرام داد که بعد از اون مشکلی برای استوپ کردن ایجاد نشد. باگ های بازی فیفا 12 گرفته شده! مثلا توپ با دروازبان شوت میکردی وسط زمین با یه هد از تیم حریف تک به تک میشد و ....
گرافیک بازی هم نسبت به فیفا 12 پیشرفت کرده و اصلا نباید انتظار داشته باشید که گرافیکی که در PC می بینید در کنسول ها هم ببینید! زمان دقیق رو نمی دونم اما فکر میکنم 5 یا 6 سال از عمر کنسول میگذره و با PC که هر روز آپدیت میشه اصلا قابل مقایسه نیست !
انیمیشن های بازی نسبت به فیفا 12 خیلی بهتر و طبیعی تر شده و واقعا لذت بخش و حس یک بازی واقعی رو القا میکنه.

تنها چیزی که تو فیفا منو آزار میده گیم پلن بازی ست! گیم پلن بازی خیلی محدود و نمی تونیم اون سیستم مورد علاقه و نیازمون بسازیم ...
در کل فیفا فوتبال مناسبی ست برای دنیای مجازی.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
تو تاپیک همسایه نظرم رو گذاشتم اینجا هم میذارم :d
خب دیشب دانلودش تموم شد 3 دست هم بازی کردم گیم پلی خیلی خوب شده خودم بعداز اینکه سال پیش برا اولین بار فیفا12 رو بازی کرده بودم فک نمیکردم تو نسخه بعد گیم پلی تا این حد بهبود پیدا کنه و تغییر کنه مگر اینکه دیگه نهایتا مشکلات ایمپکت انجین رو حل کنن ولی 13 گیم پلی اش خیلی بهتر شده اما چیزی که تو ذوق میزد گرافیک بازی بود که بنظرم اصلا خوب نبود به نسبت فیفا12 من12 رو با360 بازی میکردم که خیلی گرافیکش (مخصوصا چمن) بهتر بود نمیدونم یعنی نسخه پلی3 اینقد فرق داره؟؟البته بعید میدونم بین دو نسخه اینقد فرق داشته باشه احتمالا من ساعت بازی رو خوب موقعی نذاشتم و خیلی از نظری بصری جالب نشده(ساعت رو روی5 و 3 میذاشتم)چهره ها هم خیلی خوب نیستن متاسفانه(گیگز که افتضاحه)
استوپ کردن هم خیلی خوب شده و کاملا منطقی شده
انیمیشن های بازیکنها در هنگام بازی خیلی جالب وبیشتر شده و تو بازی گاهی حرکاتی میکردن که واقعا شگفت زده میشدم قابلیت مچ دی هم جالبه مثلا دیشب بنزما و کاسیاس و چندتا دیگه دو نمره افت داشتن!!
درجه سختی بازی کاملا متعادل شده و دیگه اینطور نیست که از وسطای بازی دیگه از بردن حریف ناامید بشیم!!:d
یه دست هم انلاین زدم که واقعا خیلی کم لگ داشت و خیلی روان بود در کل انلاینش بدون هیچ مشکلی بود
در نهایت من از منوی 13 بیشتر از12 خوشم اومده
در کل بیشترین پیشرفتی که تو بازی انجام شده تو گیم پلی هست که خیلی جذاب شده
ولی دوستانی که فیزیکی میخرن یاداور بشم که هرچقد هم این بازی عالی باشه ولی ارزش 160-170تومن رو نداره پس برا خرید عجله نکنید و چند وقت بعد که هایپ بازی خوابید با قیمت کمتر بخرید
در اخرم خیلی خوشحالم که قرونی مفت نریختم تو شکم این مغازه دارهای بیچاره که بازیهاشون رو با دلار 3-4تومنی احتمالا میخرن!:d

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
دوستان این سیستم جدید استپ کردن چجوریه؟
لطفا بگید پاسهای هوایی پشت مدافع رو چطور باید کنترل کنیم؟

Sent from my MT15i using Tapatalk 2

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
کسی از دوستان میدونه اون فایل 4 مگابایتی که قبل شروع بازی آپدیت میشه واسه چیه دقیقا؟

تمام بازی ها برای اولین بار تو لایو واردشون بشی آپدیت دارند
البته نمی دونم تو این آپدیت که اومده چیزی اصلاح شده یا نه

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
محمد حسن هستم.......
ولی مشکل پنالتی ها توی تمرین درسته ولی تو بازی خراب......متاسفانه هارد ندارم بریزم روش.......

آق حسین
شاید مشکل از بازیت باش
راستی میتونی از فلش 8 یا 16 به عنوان هارد استفاده کنی
امیدوارم مشکلت حل بشه

---------- نوشته در 12:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:01 PM ارسال شده بود ----------

یعنی میری تو ادیت پلیر طبق تشخیص خودت بازیکن هارو درست میکنی؟ :d

یه چیزی هست به اسم لویالیتی ، پیرلو یه عالمشو به یووه داره :d

من هنوز بازی رو کامل دانلود کردم ، تا الان 2 گیگ دانلود شده :| نمیدونم چرا با پی اس 3 سرعت دانلودم نصف سرعتی میشه که با کامپیوتر دانلود میکنم

خب میرم بالانس میکنم
آخه بعضی وقت ها اورال هارو خیلی بد میدن
مثلا من میلانیم بونرا 60 زیادیشه
بش میدن 79 بعد ال شاراوی که حداقل باس 79 باش
میشه 75 کلا با اورال های فیا یکم مشکل دارم

----------------------------------------------------------
راستی در مورد پیرلو
الکی نیست که بازیکن ایتالیایی تعصب داره
البته تو 12 که زیاد امثال پیرلو کارایی نداشتن شایدم من بلد نبودم
اما موقعی که میخواسم بخرمش مثلا اگه 20 تا قیمتش بود و من
23 تا پیش میدادم ییوه میگفت 30 تا میخوام در صورتی که اگه پیشنهادتو با 18تا شروع کنی شاید بتونی
با 25 تا بیاریش خلاصه هوش مصنوعی میزد تو پاچمون

ALI PARVIN

کاربر سایت
May 27, 2008
103
نام
محمد
سلام بچه ها
دوتا سوال
1. نسخه ایکس باکس فرقی با نسخه پلی استیشن نداره؟!
2. نسخه ی pal بازی چجور هست؟! ینی چی ؟! ینی مثلا برای اروپا هست؟! خب چه فرقی با بقیه نسخه ها داره؟!
ممنون

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
سلام بچه ها
دوتا سوال
1. نسخه ایکس باکس فرقی با نسخه پلی استیشن نداره؟!
2. نسخه ی pal بازی چجور هست؟! ینی چی ؟! ینی مثلا برای اروپا هست؟! خب چه فرقی با بقیه نسخه ها داره؟!
ممنون

دو نسخه ايكس باكس و پي اس با هم تفاوتي ندارند و پال هم ريجن دستگاهه و بازي ريجن هاي مختلف احتمالا فقط از نظر زبان فرق دارند

fifa_mw3

کاربر سایت
Jan 18, 2012
51
بچه ها یه سوال...واسه من وقتی گل میزنم تصویر اونی که گل زده رو از نزدیک نشون نمیده...وقتی گل میزنم خوشحالیه بازیکنارو از همون دوربین tele نشون میده...واسه شما هم همینجوریه؟؟؟؟؟؟؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
بچه ها یه سوال...واسه من وقتی گل میزنم تصویر اونی که گل زده رو از نزدیک نشون نمیده...وقتی گل میزنم خوشحالیه بازیکنارو از همون دوربین tele نشون میده...واسه شما هم همینجوریه؟؟؟؟؟؟؟

همینجوری بوده دیگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر