FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

LES BLEUS

کاربر سایت
50557346354705673743.png

معارفه فیفا 13 در گیمزکام انجام شد و دیوید روتر انتشار دمو رو در 11 سپتامبر تائید کرد .
هنوز در مورد تیمها اطلاعاتی کسب نشده

+

دموی گیمز کام رو حتما نگاه کنید کلی حرکت و انیمیشن جدید اضافه شده
مثل اینکه نیمار رو درست کردن بالاخره

00261030421157551943.png

ویرایش: تیمهای حاضر در دمو
آرسنال - میلان - یوونتوس - دورتمند - منچستر سیتی

آخرین ویرایش:

El Pipita

کاربر سایت
دوباره تیم های دمو توشون رئال نیست و جز یوونتوس همگی تکراری تن.ورزشگاه هم که اتحاد ـه.نیمه ها هم 3 دقیقه ـیه.
از نظر انیمیشن به نظر میرسه خیلی پیشرفت کرده.دریبل های جدید.حرکت های بعد از گل هم خوشبختانه تغییر کرده و خیلی باحالتر شده:d
خیلی وسوسه کنندست.
تاریخ اومدن دمو هم به شمسی میشه 21 شهریور.
حالا با شروع شدن گیمزکام و تست بازی کلی ویدئو از گیم پلی میاد که اینجا سعی میکنم قرارش بدم.

Romell

عضو تحریریه
با کمال شرمندگی بازی همه نوع پیشرفت داشته به جز بخش تیم منجمنت که امسال هم تغییری نکرد.......... نسخه کنسول جدید نینتندو قسمت تیم منجمنتش تغییر کرده و من فکر کرده بودم در کنسول های دیگه هم تغییر میکنه من مطمئنم به خاطر قرار داد با نیتندو وفروش کنسولش این بخش رو در کنسول های دیگه نذاشتن چون روتر پارسال قول داده بود این بخش تغییر میکنه .من تا حالا بد قولی از طرف روتر ندیده بودم که آخر سر هم دیدیم ولی بازم کارش درسته اشکالی نداره درضمن گیم پلی تستی که در گیمز کام اومده رو با هیلتر پشکن میتونین ببینین ........

gamescom – FIFA 13 Videos | FIFA Soccer Blog

El Pipita

کاربر سایت
از تریلر چیز خاصی نمیشه فهمید ولی من یه سری نکات رو نظرم رو جلب کرد میگم.
واقعا اسم این سری رو میشه گذاشت تکمیل انقلاب.مواردی که در بازی قبل بوجود اومدن به تکامل رسیدن.مثلا ایمپکت انجین خیلی بهتر به نظر میومد.
انیمیشن شوت ها هم عوض شده و بهتر شده واقعا.
قابلیت first touch خیلی به واقعی تر شدن بازی کمک کرده.
برخلاف فکری که میکردم چلنج های توی practis خیلی باحالن و قبل بازی هم برای لودینگ از این ها میاره.
البته باید خودمون بازی کنیم تا حس کنیم.فردا هم سعی میکنم یه سری از اورال های دمو رو بزارم.
==
این چه وضعیه؟سرعت بازی احتمالا رو ultra fast گذاشتن چقدر بیخود و زننده. همین 12 هم پینگ پنگ بود پاسکاریها این دیگه چشم همرو روشن کرد من 1 ساعتی گیم پلی ها رو دیدم لینکی که امین جان گذاشت. اصلا و ابدا این اون چیزی نیست که انتظارشو داشتم کجای این فوتبال واقعیه؟؟؟
طرف هنوز توپ به پاش نرسیده میل به دویدن داره وقتی مثلا میخوان بازی و اروم کنن دویدن بازیکنارو ببینید
این فوتبال اون باگرایی رو خوشحال میکنه که توی انلاین بازی 1 گل میزنن و پاسکاریه پینگ پنگی میکنن فوتبال دوستای عزیزم هی دنبال توپ برن.
هزار ماشالا از استاد اسدی و سباستین کل و بی تکنیکترین بازیکنا دریبل میزنن و حرکان رونالدو رو انجام میدن دیگه شما تا تهش بخون بیان پشت 18 و ژان گولر کنن دفاع پاهاش گره بخوره به هم توی همین گیم پلی ها ببینید دیگه طرف تا نمیتونه توپ رد کنه دستشو میذاره رو انالوگ و بسم ال... دریبل کن پشت هم....
تبریک میگم به ea دیگه رسما یه کاری کرد اون عدد 3+ روی دیسک بچه هارو خوشحال کنه چون کودکانمون هم میتونن تجربه خوبی از فیفا 13 داشته باشن
فن بازیم در نیارن سری دوستان من از همه بیشتر منتظر بودم
دوست عزیز حداقل بزار دمو رو بازی کنی بعد یه طرفه قضاوت کن.

آخرین ویرایش:

War Has Change

کاربر سایت
چرا هر کی می‌ره رو کاور Fifa، تیمش رو تو Demo قرار نمی‌دن:|
ای بابا یعنی چی . اینهمه دلمون رو صابون زدیم که با بارسا بازی میکنیم !! سال قبل فکر کنم آرسنال-میلان-سیتی-بارسا-دورتموند-مارسی بودن البته مارسی رو مطمئن نیستم اما اگه بوده باشه یه تیم امسال کم کردن که اونم بارسا بوده :|
خب اینم اولین گیم پلی بازی که مثل سال قبل با دوربین گرفته شده :D
بازیه دورتموند و یوونتوس هستش همین الان گذاشتم دانلود بشه هنوز ندیدم خودم .
FIFA 13 GAMEPLAY & INFO - YouTube
ویرایش : خب امین جان رحمت لینک رو اون بالا کشیدن :D این تریلر هم تو اون صفحه هست .
الان داشتم تریلر گیمز کام که بازی رو با move بازی کرده بودن رو میدیدم . اضافه شدن مربی خیلی خوب بود ولی مشکل اینه که هیچ ربطی به مربیهای تیمها ندارن ! ایکاش بشه حداقل مدل موی مربیهارو عوض کرد .
یا اگه بشه ظاهر همه مربیهارو تغییر داد عالی میشه . الان دقیقا شده مثل PES که مربیهای کنار زمین هیچ ربطی به مربیهای اصلیه تیم ندارن !

آخرین ویرایش:

™MASOUD 3

کاربر سایت
این چه وضعیه؟سرعت بازی احتمالا رو ultra fast گذاشتن چقدر بیخود و زننده. همین 12 هم پینگ پنگ بود پاسکاریها این دیگه چشم همرو روشن کرد من 1 ساعتی گیم پلی ها رو دیدم لینکی که امین جان گذاشت. اصلا و ابدا این اون چیزی نیست که انتظارشو داشتم کجای این فوتبال واقعیه؟؟؟
طرف هنوز توپ به پاش نرسیده میل به دویدن داره وقتی مثلا میخوان بازی و اروم کنن دویدن بازیکنارو ببینید
این فوتبال اون باگرایی رو خوشحال میکنه که توی انلاین بازی 1 گل میزنن و پاسکاریه پینگ پنگی میکنن فوتبال دوستای عزیزم هی دنبال توپ برن.
هزار ماشالا از استاد اسدی و سباستین کل و بی تکنیکترین بازیکنا دریبل میزنن و حرکان رونالدو رو انجام میدن دیگه شما تا تهش بخون بیان پشت 18 و ژان گولر کنن دفاع پاهاش گره بخوره به هم توی همین گیم پلی ها ببینید دیگه طرف تا نمیتونه توپ رد کنه دستشو میذاره رو انالوگ و بسم ال... دریبل کن پشت هم....
تبریک میگم به ea دیگه رسما یه کاری کرد اون عدد 3+ روی دیسک بچه هارو خوشحال کنه چون کودکانمون هم میتونن تجربه خوبی از فیفا 13 داشته باشن

Romell

عضو تحریریه
دوست گرامی هر سال این موضوع دیدن سرعت گیم پلی وقتی فیلم هاش بیرون میاد میشه که چرا انقدر زیاد شده والان این موضوع روشن شده که به خاطر فیلم برداری و فریم ریت دوربین و ناهمخوانیش با تلوزیون باعث میشه که سرعت گیم پلی رو زیاد ببینیم که اصلا جای هیچ نگرانی نیست . بعد در ضمن درباره این موضوع که خودتون متوجه شدین کسایی که دارن بازی میکنن یوزر هستن و دستشون رو دکمه یک دو هستش یعنی با هر کی که صاحب توپ میشن میخوان یک دو کنن و همین باعث میشه همه بازیکن ها وقتی پاس میدن سریع بعد از پاس به طرف دروازه میرن اصولا کسایی که دارن بازی میکنن مشخصه که آماتورن و فقط میخوان با یک دو و سریع به دروازه برسن این موضع هیچ ربطی به گیم پلی فیفا نداره . مطمئن باش یک گیمری که یکم بازی بلد باشه با این بازی که این یوزر ها میکنن رو نابودشون میکنه ..............

Sampler

کاربر سایت
نحوه دویدنشون منو یاد Fifa 11 انداخت
خیلی عالی شده
من هنوزم یه کم fifa 11 بازی میکنم...خیلی عالی بود واقعا...

™MASOUD 3

کاربر سایت
دوست گرامی هر سال این موضوع دیدن سرعت گیم پلی وقتی فیلم هاش بیرون میاد میشه که چرا انقدر زیاد شده والان این موضوع روشن شده که به خاطر فیلم برداری و فریم ریت دوربین و ناهمخوانیش با تلوزیون باعث میشه که سرعت گیم پلی رو زیاد ببینیم که اصلا جای هیچ نگرانی نیست . بعد در ضمن درباره این موضوع که خودتون متوجه شدین کسایی که دارن بازی میکنن یوزر هستن و دستشون رو دکمه یک دو هستش یعنی با هر کی که صاحب توپ میشن میخوان یک دو کنن و همین باعث میشه همه بازیکن ها وقتی پاس میدن سریع بعد از پاس به طرف دروازه میرن اصولا کسایی که دارن بازی میکنن مشخصه که آماتورن و فقط میخوان با یک دو و سریع به دروازه برسن این موضع هیچ ربطی به گیم پلی فیفا نداره . مطمئن باش یک گیمری که یکم بازی بلد باشه با این بازی که این یوزر ها میکنن رو نابودشون میکنه ..............

امین جان خدا کنه اینجوری که میگی باشه به خاطر دوربین و ....
من اول فکر کردم یه ویدیو اینجوریه بعد نشستم همرو دیدم همینجوری تند تند میدویدن
توی کامنتهای زیرش هم اگه بخونی خیلی ها نالیدن از سرعت زیاد بازی و یه نفر هم مثل شما کامنت گذاشته که به خاطر فریم ریت دوربین و این صحبتهاس

hoom

کاربر سایت
امین جان خدا کنه اینجوری که میگی باشه به خاطر دوربین و ....
من اول فکر کردم یه ویدیو اینجوریه بعد نشستم همرو دیدم همینجوری تند تند میدویدن
توی کامنتهای زیرش هم اگه بخونی خیلی ها نالیدن از سرعت زیاد بازی و یه نفر هم مثل شما کامنت گذاشته که به خاطر فریم ریت دوربین و این صحبتهاس

دوست عزیز، من امروز بازیش کردم. اصلا مثل فیلم نبود و کاملا عادی میدویدند. شدیدا هم قشنگ شده. به قدری حرکات و پاسها طبیعی شده که نگو. خلاصه خیالت راحت باشه.

El Pipita

کاربر سایت
همونطور که حدس میزدیم مسی تنها روی کاور نیست.
اینو توی قیس بوک ea دیدم.
208385_10151111436924288_403420387_n.jpg

یکیش ضایعست کریم ـه و اون یکی معلوم نیست:d

آخرین ویرایش:

Lord Stark

کاربر سایت
منم معتقدم پاسکاریها عالی شده و قطعا شاهد یه فوتبال ناب خواهیم بود>:d< اون لینک یوتوب که بین دورتموند و یووه هست هم بخوبی نشون میده پیشرفتهای بازی رو طرف هم خیلی خوب توضیح میده رو تصویر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر