FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
شاید این سوالم خیلیم به بحث تاپیک مربوط نباشه.ولی به نظرتون تغییرات اینقدر هست که بعد یه سال نسخه جدید این بازی رو بگیریم؟
منظورم اینه مگه فیفا 13 با فیفا 12 چقدر فرقشه؟اینقدر فرقش هست که ادم ترغیب بشه بره ورژن جدید رو بگیره؟
(بحث من کلیه حالا یکی نیاد و بگه 3 هزار این حرفا رو نداره)

آره.چرا که نه.خیلی پیشرفت زیاده.من که حساس ترینم توی این بازی تغییرات رو می بینم.

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
شاید این سوالم خیلیم به بحث تاپیک مربوط نباشه.ولی به نظرتون تغییرات اینقدر هست که بعد یه سال نسخه جدید این بازی رو بگیریم؟
منظورم اینه مگه فیفا 13 با فیفا 12 چقدر فرقشه؟اینقدر فرقش هست که ادم ترغیب بشه بره ورژن جدید رو بگیره؟
به نظرم تو ایران همونطور که گفتی با اون قیمت صد در صد ارزش داره ولی در کل خیلیا هستن که دوست دارن فوتبال روز رو دنبال کنن و منتظر پیشرفت های جدید بازی ان برای مثال نسخه فیفا11 و فیفا 12 به نظر من تفاوت بین این دو نسخه زیاد بود و خیلیا هم دوست دارن کامل ترین بازی فوتبال موجود رو بازی کنن و منتظرن نقص های نسخه قبلی برطرف شه البته این نظر منه ...

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
حالا تغییرات پیشرفت بازی که هرسال داره به کنار اما منکه اینجوریم اگرم بر فرض مثال هیچگونه تغییریم نکنه بازم من میگیرمش (نقل انتقالات لباس تغییرات سیستم تیم)فرض کنید به این بهانه که هیچ تغییری نمیکنه همون فیفا 9 همینجور بازی کنیم لباس اونسال اون ترکیب اون بازیکنا(بایرن)(تونی دیمیکلیس زیروبرتو و ...........) منکه تحملش ندارم اگر کسی اهل فوتبال نیست نگیرتش که بهتره چه کاریه.
من حتی یه بار تو جمعی بودم گفتن بیایم بازی امدم بازیشون دیدم جفتشون برزیل برداشتن برزیلشم ماله همون زمان 2002 بود که توش رونالدو بازی میکرد چقدرم کیف میکردن لذت میبردن من اصلا نمیتونستم درکشون کنید

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
دوستان دارن از چه لینکی دانلود میکنن .یه لینکی بدید هم مستقیم باشه هم سرعتش خوب باشه .الکی دانلود نکنیم !
peejeshare چطوره؟؟؟؟؟مستقیم هست اما نمیدونم که ماله lt باشه و مطمئن؟؟
فقط زودتر ممنون میشم

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
دانلود کردم و در حال بازی هستم. تا فردا صبح یه نقد کامل از دمو میذارم.فقط من باب اطلاع عرض کنم خدمتتون که بازی از لحاظ ساختار کلی منو و جزئیات و ... خیلی تغییر کرده اما از لحاظ گیم پلی بازی زیاد تغییر خیلی خاصی نکرده که البته منطقی هم هست چون فیفا 12 گیم پلی جذابی داشت فقط به نظر میرسه روون تر شده و باگها رو برطرف کردند.البته بازم دارم میگم نقد کامل منو فردا با تمامی جزئیات بخونید;)

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دانلود کردم و در حال بازی هستم. تا فردا صبح یه نقد کامل از دمو میذارم.فقط من باب اطلاع عرض کنم خدمتتون که بازی از لحاظ ساختار کلی منو و جزئیات و ... خیلی تغییر کرده اما از لحاظ گیم پلی بازی زیاد تغییر خیلی خاصی نکرده که البته منطقی هم هست چون فیفا 12 گیم پلی جذابی داشت فقط به نظر میرسه روون تر شده و باگها رو برطرف کردند.البته بازم دارم میگم نقد کامل منو فردا با تمامی جزئیات بخونید;)

چمنا چطورن؟

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
ما هم در حال دانلودیم... (تا فردا ظهر هم فکر نکنم تموم شه) :d
====================================================
خوب همونطور که صبح گفتم EA رسما تایید کرد نیوکمپ توی نسخه نهایی جایی نخواهد داشت.
دیگه من چی بگم...؟!به قول یکی از بچه ها،تو اولین نسخه ای که مسی می شه کاور،نوکمپ رو می ذارن...:|کونامی،لایسنسش رو خریده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر