FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
سلام یه سوال چه جوری ضربه کاشته هامو گل کنم ؟

نیت خالصانه از ته دل کن گل میشهه
.
.
.
.
راه های مختلفی داره میتونی تو توضیح های خود بازی بخونی...ولی من با اونایی که اسپشالیست هستن Rt میگیرم میندازم گوشه گل

erii

کاربر سایت
Sep 14, 2012
9
سلام دوستان من یکی از اپدیت ها رو ربختم بعضی ها اومدن بعضیا نه
مثلا با رفته چلسی و لوکاس رفته PSG و...
ولی بالوتلی نیومده میلان و پاتو از میلان نرفته و لوپز نرفته رئال و اسنایدر و دروگبا به گالا نرفتن

ایا اپدیت کاملتری نسبت به این هست؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N

خوب این سوالتون خیلی جالبه . کاشترو باید خودتون تمرین کنین و انقد مهارت کسب کنین تا قلق کار دستتون بیاد . چون فاصله هربار کمو زیاد میشه خوب کمی دقت و تمرین کنین حله . حالا حتما حتما گلم نشد نشه ولی همین که خوب بزنین تو چهار چوب و دروازبانم بگیره خودش برا اولین بار کلیه .

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد

سلام رفیق.. اگه بخوام برات توضیح بدم شاید 20خط بشه. خیلی هم خوب متوجه نمیشی.
میخوای خوب یاد بگیری برو یوتوب و ویدئو های آموزشی رو ببین خیلی کمکت میکنه..
البته اینم بگم که تو فیفا 13 تو ضربه کاشته زدن حرفه ای هم بشی نهایت 20 تا 30 درصد میتونی گل کنی.. کلا" سخته ;)

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,753
نام
علی
به نام خدا
سلام به تمام عزیزان فوتبالی!
میشه راهنمایی کنید که چه جوری باید آپدیت ها رو روی دستگاه ریخت؟
باید به xbl وصل شی یا میشه از کامپیوتر هم دانلود کرد آپدیت ها رو لطفا کمک کنید؟!
آیا تو حالت آفلاین هم میشه از آپدیت ها استفاده کرد؟ اگه میشه راهنمایی کنید

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
به نام خدا
سلام به تمام عزیزان فوتبالی!
میشه راهنمایی کنید که چه جوری باید آپدیت ها رو روی دستگاه ریخت؟
باید به xbl وصل شی یا میشه از کامپیوتر هم دانلود کرد آپدیت ها رو لطفا کمک کنید؟!
آیا تو حالت آفلاین هم میشه از آپدیت ها استفاده کرد؟ اگه میشه راهنمایی کنید

از سایت زیر TITLE UPDATE بازی رو بگیر و بوسیله برنامه Horizon بوسلیه فلش مموری به کنسول انتقال بده.

قبلش باید بوسلیه برنامه AGBX دیسک بازیتو از روی PC چک کنی ببینی MEIA ID بازیتون چنده و بعدش از سایت زیر اپدیت مطابق با MEDIA ID بازی دانلود و در کنسول کپی کنید.

XBOX 360 Update Center

اول فلش رو از قسمت storage و از گزینه CUSTOMAIZE فرمت کن و بعدش وصل کن به PC,

بعدش برنامه HORIZON رو اجرا کن و TITLE UPDATE رو بگیر بکش توی قسمت TITLE UPDATE برنامه و صبر کن تا کامل کپی بشه.

بعدش فلش رو وصل کن به کنسول و از قسمت فلش مموری فایل اپدیت را MOVE کن به مسیر هارد کنسول و به همین راحتی اپدیت اجرا میشه.

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,753
نام
علی
از سایت زیر TITLE UPDATE بازی رو بگیر و بوسیله برنامه Horizon بوسلیه فلش مموری به کنسول انتقال بده.

قبلش باید بوسلیه برنامه AGBX دیسک بازیتو از روی PC چک کنی ببینی MEIA ID بازیتون چنده و بعدش از سایت زیر اپدیت مطابق با MEDIA ID بازی دانلود و در کنسول کپی کنید.

XBOX 360 Update Center

اول فلش رو از قسمت storage و از گزینه CUSTOMAIZE فرمت کن و بعدش وصل کن به PC,

بعدش برنامه HORIZON رو اجرا کن و TITLE UPDATE رو بگیر بکش توی قسمت TITLE UPDATE برنامه و صبر کن تا کامل کپی بشه.

بعدش فلش رو وصل کن به کنسول و از قسمت فلش مموری فایل اپدیت را MOVE کن به مسیر هارد کنسول و به همین راحتی اپدیت اجرا میشه.
میشه یک لینک برنامه AGBX بزارید.
و اگه زحمت نیست HORIZON

آخرین ویرایش:

bahmanwolf

کاربر سایت
Sep 5, 2009
16
نام
بهمن
سلام این بنیتس و ابراموویچ آنقدر لمپارد رو گذاشتن نیمکت اور آلش شده 81 شعور ندارن...ببینم آپدیت ترکیب squad هفته ای هست>>؟؟؟؟ اگه هست که بگید ؟یکی از دوستان چند صفحه قبل گفته بود که هر هفته میاد
خواهشا هر هفته که میاد شما بزارید که ما از همین جا راحت دانلود کنیم ممنون میشم

---------- نوشته در 01:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:23 PM ارسال شده بود ----------

لطفا سریعتر پاسخ دهید

---------- نوشته در 01:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:43 PM ارسال شده بود ----------

های نیستید؟؟؟

آخرین ویرایش:

KaQaZ_S

کاربر سایت
Sep 13, 2010
255
نام
amir
دوستان TU 6 هم ریختم نقل و انتقالات انجام شده اما توپ زرد میکسیم ( مخصوص لیگ های اروپایی) + کفش ها ی بعضی از بازیکنا سیاه شده ...

bahmanwolf

کاربر سایت
Sep 5, 2009
16
نام
بهمن
با سلام من فیفا 13 رو legend defence بازی میکنم که تو 11 و 12 هم به همین ترتیب بود که دفاع با گرفتن rb و a میره تو پای حریف و توپ رو میگیره ولی برای مسابقات جام دیجیتال که 20 بهمن هست باید tecnical defence بازی کنی که همش اسکورت میکنه و تو پای حریف نمیاد و وقتی بازیکن حریف خیلی نزدیک بشه و تو 18 بیاد هیچ کار نمیتونی بکنی نمیشه تو پای حریف بری تا بیاد تو 18 و لنگ بندازی با x که احتمال پنالتی شدن زیاده..به هر روشی که امتحان کردم و تو تمرین فیفا 13 و...... نتونستم پیدا کنم که tecnical defence باشه ولی مثلا یک دکمه رو بگیری که مثل legend defence تو پای حریف بیاد..یعنی هم tecnicel باشه و با گرفتن یک دکمه و یا .... بیاد تو پای حریف از دوستان کسی میتونه کمک کنه خواهش میکنم سریعتر جواب بدین

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
دوستان TU 6 هم ریختم نقل و انتقالات انجام شده اما توپ زرد میکسیم ( مخصوص لیگ های اروپایی) + کفش ها ی بعضی از بازیکنا سیاه شده ...

اول باید بوسیله برنامه ABGX چک کنی ببینی Media ID دیسک بازیتون چنده بعدش با توجه به شماره ID تایتل آپدیت مربوطه رو دانلود میکنی.

این تایتل اپدیتی که ریختی مشخصه با شماره Media ID دیسک بازیتون همخوانی نداره و بدرستی آپدیت نشده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر