FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
بابا یه مرد پیدا نمیشه این آپدیت فیفا با مدیا آیدیه 5bc32ca5 رو آپلود کنه؟؟؟
یه مرتیکه احمقی اومده این آپدیت رو بصورت خراب گذاشته تو نت و همه سایت ها هم از همونجا اونو برداشتن حالا از هرجا دانلود کنی
میگه این فایل خرابه

یکی یه زحمت بکشه اینو آپلود کنه

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
چه طوری توی ضربه ایستگاهی از روی توپ پرید یا اینکه با بازیکن دوم پاس هوایی بدم به بازیکن اول؟
برای پریدن از رو توپ: RB + شوت، بعد سریع پاس (همون حالت تو سر توپ) یا LT + شوت، بعد سریع پاس
برای پله کردن یا همون پاس هوایی به بازیکن اول: LT + X

یه سوال:
شادی پس از گل یا توپ و لباسهایی که با لول آپ شدن تو حالت آنلاین خریدم، وقتی آفلاین بازی می‌کنم نمی‌تونم استفاده کنم! کسی این مشکل رو داره؟

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
خب اگه با گیمیر تگت وارد بازی بشی صد در صد لباس ها و توب ها رو میشناسه...حالا مهم نیست که گیمیر تگت((بروفایل))انلاین وصل هست یا نه...!

در خصوص سوال دوم در خصوص کرنر باید بگم که crossing بالا شرط اول هستش...در اولویت های بعد هم باید long pass و passing باشه

Mampiero

کاربر سایت
Jan 20, 2011
58
نام
محمد
آقایون راهنمایی کنید که دارم دیوونه میشم
20.gif
20.gif
.چجوری میتونیم توو فیفا 13 vitcural pro اگه درست نوشته باشم درست کنیم ؟؟؟و همچنین چگونه
nish.gif
میتونیم که ازش در کریر استفاده کنیم به طوریکه مربی بازیکن هم باشیم همزمان.
یعنی اگه بگید ممنونتون میشما
worship.gif
sigh.gif

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
رفیق اینو یکی گذاشته همه گفتن که درسته و کار میده
من خودم هنوز تست نکردم دارم دانلود می کنم
Download tu0000000f 00000000

من هم دارم دانلود میکنم.. با تشکر از شما که اینجا گذاشتی و البته با تشکر از کاربر jamby که این فایل رو تو فروم xpgamesaves قرار داد.
اینطور که همه میگن فایل سالم هست.. هر کس تست کرده درست بوده..

ویرایش:
آقا آپدیت تست شد سالم هست..
در ضمن هر کس آپدیت رو نگرفته ضرر کرده چون واقعا" بازی بهتر شده.. بخصوص گیم پلی و از همه مهمتر برخورد بازیکن ها کاملا" طبیعی شده.

آخرین ویرایش:

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
آقا آپدیت تست شد سالم هست..
در ضمن هر کس آپدیت رو نگرفته ضرر کرده چون واقعا" بازی بهتر شده.. بخصوص گیم پلی و از همه مهمتر برخورد بازیکن ها کاملا" طبیعی شده.
با این تعریفی که شما کردی حیفه این آپدیت رو نگرفت، فقط خواهشا روش استفادشم بگید یا اگه جایی آموزشش هست بگید، سایت ایرانی خارجی فرق نداره فقط بگید:(

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,483
با این تعریفی که شما کردی حیفه این آپدیت رو نگرفت، فقط خواهشا روش استفادشم بگید یا اگه جایی آموزشش هست بگید، سایت ایرانی خارجی فرق نداره فقط بگید:(

وسایل مورد نیاز:
1.فلش 2gb یا بالاتر
2.برنامه Horizon
روش نصب:
ابتدا فلش رو در کنسول بزنید و بعد کانفیگ کنید.بعد فلش رو از کنسول در بیارید و به pc بزنید.برنامه Horizon رو اجرا کنید و بعد فایل آپدیت رو به قسمت تایتل آپدیت برنامه drag & drop کنید.بعد فلش رو به xbox بزنید.به قسمت تایتل آپدیت رفته و آپدیت رو به هارد کنسول move کنید.دقت کنید که copy نکنید.بعد هم از بازی لذت ببرید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر