FIFA 13 - Ultimate Team | PSN

بهترين ليگ از نظر شما براي اولتيمت تيم چيست؟

• ليگ انگليس

رای‌ها: 52 44.1%
  • ليگ اسپانيا

رای‌ها: 35 29.7%
  • ليگ المان

رای‌ها: 15 12.7%
  • ليگ ايتاليا

رای‌ها: 11 9.3%
  • ليگ فرانسه

رای‌ها: 0 0.0%
  • ليگ روسيه

رای‌ها: 0 0.0%
  • بازيكنان برزيلي

رای‌ها: 4 3.4%
  • سايرليگها

رای‌ها: 1 0.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    118

saeedRKO

کاربر سایت
Apr 12, 2013
139
ما که پدربزرگمون عمرشو داد به شما و نتوتستیم تو تیم فصل بازیکنامون رو بفروشیم تا ضرر نکنیم به هر حال فعلا باید با همین تیم بسازیم و بسوزیم تا فیفا14
توصیه میکنم تیمتون رو تو فیفا14 هی عوض نکنین چون خیلی ضرر میکنید من خیلی ضرر کردم ولی با اینکه میدونم ضرر میکنم باز تیممو عوض میکنم اوایل بخاطر سود کردن اینکارو میکردم ولی الان حوصلشو ندارم دیگه دست خودم نیست همینطوری هروقت حوس کنم عوض میکنم اما سعی میکنم تو فیفا14 اینکارو نکنم الان همه ی امیدم به 14 هست

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خب خيلي خود جوش ممدباحال از زدن اموزش براي دلالي سرباز زد خدا به باعثو بانيش خير عطا فرمايد:bighug:
جا داره همین جا از دوست خوبم آقا محسن ( mohsen7337 ) تشکر ویژه کنم،چون برای خرید روبن واقعا با من همکاری کرد و در حالی که خودش به سکه نیاز داشت،25000 تا سکه بهم رسوند،آقا محسن ممنون از لطفت به زودی قرضم رو پس میدم و انشالله جبران میکنم.به هر حال نشون دادی هنوز تو این روزگار آدم با معرفت هست.
خب كاملا هم معلومه داش اميد روي صحبتش باكي هست:-"
بهرحال روبن جديدت مبارك باشه
================================================================
نظرم عوض شد خارجي بهترن لا اقل يه رو هستن با ادم =((
====================================
اقا تاپيكو ببنديم چون انگار بعضيا نميخوان بقيه پيشرفت كنن:|

---------- نوشته در 04:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:55 PM ارسال شده بود ----------

ما که پدربزرگمون عمرشو داد به شما و نتوتستیم تو تیم فصل بازیکنامون رو بفروشیم تا ضرر نکنیم به هر حال فعلا باید با همین تیم بسازیم و بسوزیم تا فیفا14
توصیه میکنم تیمتون رو تو فیفا14 هی عوض نکنین چون خیلی ضرر میکنید من خیلی ضرر کردم ولی با اینکه میدونم ضرر میکنم باز تیممو عوض میکنم اوایل بخاطر سود کردن اینکارو میکردم ولی الان حوصلشو ندارم دیگه دست خودم نیست همینطوری هروقت حوس کنم عوض میکنم اما سعی میکنم تو فیفا14 اینکارو نکنم الان همه ی امیدم به 14 هست
توبعد از 8ماه بايد فهميده باشي با كدوم ليگ و بازيكنا راحت تري وبهتر نتيجه ميگيري:|

lucky one

کاربر سایت
Dec 2, 2010
436
سلام
به همه ای دوستای فیفا باز من خیلی وقته از فیفابازی کردن دور شدم و همه چی یادم رفته از فیفا 11 به بعد دیگه اصلا بازینکردم بازی کردم ولی خیلی کم
یه خواهش دارم دوستان سیستم و ترکیب این چند تا تیم بهم بگید ممنون میشم
بارسلونا.رئول مادرید. چلسی . منچستر سیستی ویونایتدو تیمهای که ارزش بازی کردنو داره ممنون میشم

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
خب خيلي خود جوش ممدباحال از زدن اموزش براي دلالي سرباز زد خدا به باعثو بانيش خير عطا فرمايد:bighug:

خب كاملا هم معلومه داش اميد روي صحبتش باكي هست:-"
بهرحال روبن جديدت مبارك باشه
================================================================
نظرم عوض شد خارجي بهترن لا اقل يه رو هستن با ادم =((
====================================
اقا تاپيكو ببنديم چون انگار بعضيا نميخوان بقيه پيشرفت كنن:|

ممنونم ازت مصطفی جان،همونطور که قبلا توی PSN بهت گفته بودم و تا حالا نمیخواستم کسی بدونه،الان تصمیم گرفتم همه چیز رو رک و پوست کنده برای دوستان بگم تا همه از جریان با خبر بشن:

اولا که من کوچیک همه دوستان هستم ولی از لحاظ سن با 26 سال سن فکر کنم مسن ترین:d عضو این تاپیک باشم.
دوما حدود چند ماه پیش بود که این آقای mehdicage به گفته خودش به خاطر طمع بیش از اندازه تیمش هک شد و دار و ندارش به باد رفت،اون موقع که خواست از صفر شروع کنه فقط بازیکن برنزی داشت،یه روز اومد تو PSN درخواست داد که اگه میشه چندتا بازیکن قرض بده تیمم پا بگیره جبران میکنم،من هم پیزارو و مرته ساکر رو بهش قرض دادم،بعد یه مدت بهش گفتم بازیکن هام رو به همون شکلی که بهت دادم برام برگردون حتی تعداد قراردادشون و فورمیشنشون هم بهش گفتم،اونم گفت فروختمشون میخوای سکه بگیر،میخوای برات میخرم،گفتم باشه بخر،خلاصه خرید و گفت بیا ببر من هم اون موقع دیدم فعلا نیازی بهشون ندارم بهش گفتم باهات هماهنگ میکنم و ازت میبرمشون.که تا الان نبردمشون و دیگه نمیخوامشون!
یه مدتی گذشت تا همین دیروز جمعه صبح من 270000 تا سکه داشتم و نیاز به 40-30 تا داشتم تا روبن رو بخرم،بهش مسیج دادم که داری اینقدر قرض بدی،دیدم اولش طفره رفت و عذرخواهی کرد که میخواد تیم جدید ببنده،بعد من جریان چندماه پیش رو بهش یادآوری کردم،دیدم قاطی کرد گفت : من گ* خوردم عکس گذاشتمو و فلان و بیسار و بیا منت نذار پولتو بگیر و ....
من هم گفتم آقا جون پولت مبارکت همین که فهمیدم که وقتی رو زدی روت رو گرفتم و وقتی رو زدم روی من رو زمین زدی و نگرفتی برام کافیه ، بعد مسیج داد که ناراحت شدی! از همین جا بهش میگم نه خیلی هم خوشحالم چون دوست رو از دشمن شناختم!
بعد از داداش عزیزمون mohsen7337 که یکی دو هفته بیشتر نیست میشناسمش خواهش کردم،باورتون میشه با اینکه هیچی نداشت 15 تا داد بعد رفت کاپ بازی کرد و جایزش که 10 تا بود بهم رسوند،هر چند اون مبلغی که میخواستم نشد ولی دار و ندارش رو داد تا تونستم به خواستم برسم،اما حداقل نشون داد معرفت داره.
بعد هم که آقای mehdicage اینجا تشریف آوردن و اقدام به حراج سکه هاشون کردن و نشون دادن چطور میخواستن تیم جدید ببندن!:d
وقتی نیاز داشت و تیمش برنزی بود دو تا بازیکن بهش رسوندم و نجاتش دادم ولی وقتی رو زدم این شد نتیجش!!

آخرین ویرایش:

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
ممنونم ازت مصطفی جان،همونطور که قبلا توی PSN بهت گفته بودم و تا حالا نمیخواستم کسی بدونه،الان تصمیم گرفتم همه چیز رو رک و پوست کنده برای دوستان بگم تا همه از جریان با خبر بشن:

اولا که من کوچیک همه دوستان هستم ولی از لحاظ سن با 26 سال سن فکر کنم مسن ترین:d عضو این تاپیک باشم.

نه دادا انگار مار یادت رفته ها :D

در مورد اون دوستمون هم اسم نمیوردی بهتر بود به هر حال اینجا اخترام واسش قائل هستند دوستان اسمشو حذف کن

---------- نوشته در 06:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:37 PM ارسال شده بود ----------

داش مصطفی خیالت راحت دیشب که بهت گفتم وقت نکردم تاپیک بزنم
الان میرم تو کارش مفصل توضیح میدم حالشو ببرید

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
عجب داستاني :|
اقا اين مرته ساكر و پيزارو رو شما اون موقع چند گرفتي؟
منم از مهدي 30 كا قرض گرفتم بعد مهدي گفت تا چهارشنبه بده ميخوام پك باز كنم فك كردم مهدي ميخواد پك واكنه بخاطر اينفورم نيمارو فروختم و 5% پولي كه ea كم ميكنه رو حساب كردم 31.500 بهش دادم گفتم بخاطر ما يهو از تروفي اينفورم دور نمونه كه بعد وقتي عكس گذاشت متوجه همه چي شدم بخودمم كلي فحش دادم چرا نيمار رو مفت فروختم :((

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
من هم برای همه احترام قائل هستم!من تو دو پست قبل اسم کسی رو نیاوردم ولی بنا به دلایلی مجبور به اسم آوردن شدم!بعدا دلیلش رو خودتون متوجه میشید!

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
راستي منم كوچيكتونم ولي 26 سالو 1 ماهو چند روز دارم تو فروردين اواليش شدم 26:-"
تاپیک پیرمرد هاستت =)) این داداش گلمون فکر کرد فقط خودش سنش بالاست نمیدونست اینجا همه پیرمردن :D
من هم برای همه احترام قائل هستم!من تو دو پست قبل اسم کسی رو نیاوردم ولی بنا به دلایلی مجبور به اسم آوردن شدم!بعدا دلیلش رو خودتون متوجه میشید!
اوکی داداشی خودت میدونی والا چی بگم........

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
عجب داستاني :|
اقا اين مرته ساكر و پيزارو رو شما اون موقع چند گرفتي؟
منم از مهدي 30 كا قرض گرفتم بعد مهدي گفت تا چهارشنبه بده ميخوام پك باز كنم فك كردم مهدي ميخواد پك واكنه بخاطر اينفورم نيمارو فروختم و 5% پولي كه ea كم ميكنه رو حساب كردم 31.500 بهش دادم گفتم بخاطر ما يهو از تروفي اينفورم دور نمونه كه بعد وقتي عكس گذاشت متوجه همه چي شدم بخودمم كلي فحش دادم چرا نيمار رو مفت فروختم :((

پس صابونش به تن تو هم خورده!:d
اون موقع جمعا 4-3 تایی می ارزیدن! اما بحث اینه اگه نیاز نداشت و کارش رو راه نمینداخت که قرض نمیگرفت! به هر حال بهتره ما یه طرفه قضاوت نکنیم و اگه دلش خواست بیاد حرفاش رو بزنه!
میگه بچه ها فکر میکنن من بیل گیدزم!(گیتس صحیحشه!;))
نه عزیزم شما فکر کردی بچه های اینجا میان از لذت های بازیشون و تجربشون بحث میکنن!تاجرن که بیان سکه های تضمین شده!! شما رو 300000 تومن بخرن!

---------- نوشته در 05:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:50 PM ارسال شده بود ----------

تاپیک پیرمرد هاستت =)) این داداش گلمون فکر کرد فقط خودش سنش بالاست نمیدونست اینجا همه پیرمردن :D

اوکی داداشی خودت میدونی والا چی بگم........

مدرسه پیرمردها!!:))

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
اقا امید من اصلا دوست نداشتم این قضیه به کسی درز پیدا کنه....واقعا ناراحتم کردی.....
ولی بزار منم حرفام رو بزنم:
اون موقع من یه تیم ساخته بودم با 7ک....دست دوست بی منتم مرتضی درد نکنه....گرچه منم از طریقی پولشو برگردونم...حالا کاری ندارم....خوب دیدم یه بازیکن طلا داشته باشم بد نیس!
عجب اشتباهی کردم و به شما رو زودم....دوتا بازیکن بهم دادی...خودتم این جا گفتی که حتی تعداد قراردادشون رو حفظ کرده بودی.....و من ترسیدم که حتی 1بازی بهشون بدم....و خمدتم پولش رو نخواستی....
پس شما هیچ کمکی نکردی من میتونستم به جای دوتا ذخیره ی طلا دوتا برنز بزارم.....
حالا گذشت تا ما یه غلطی کردیم و عکس گذاشتیم....به دونفر پول دادم 50 ک چن نفر دیگه هم ازم پول خواستن.....
به مصطفی گفتم میخوام پک باز کنم....به قران قصد همین بود ولی ایم تیم فصل باعث شد فقط 2تا باز کنم.....
به یکی دیگه هم که همین طوری دادم....ینی پس نمی گیرم....
حالا اون شب شما اومدی و 40 ک خواتس...همون طور که گفتم تیم ساختم....ولی فقط گرونا رو خریدم....و می خوام بفروشم چون تا 3 شنبه قیمتا پایین میاد....(من هرچی باشم دروغ گو نیستم)
حالا هم مهم نیست کی منو چی فرض میکنه دوست یا دشمن.....اگه من واسه 40ک دوستت بودم پس همون بهتر نیستم....
الانم سیم ps3 نیست عکس بگیرم....یه ایبرا خریدم یه الوز یه نیمار یه تیاگو سیلوا....پس نگو تیم نساختم.....
الانم نمیفهمم اینا چه ربطی به بقیه داره؟؟می خوای بگی تو فردینی من ادم بده؟؟؟اوکی تو خوب....من خصیص.....
ولی خیلی جالبه تا قبل از این ماجرای عکس شما یه pm هم بهم نمیدادی ولی واسه 40ک داشتی دوستم می شدی......
و مصطفی حساب تو از بعضیا جدا بود ازت انتضار نداشتم!
(گیتس صحیحشه!;))
من نمیدونستم:o تو چه با سوادی:o
اخه یه نگا به کیبورد بنداز ....ت نزدیکه د هست منم تند مینویسم.....واقعا برات متاسفم

الان اوکی شد مصطفی؟:|
چرا مهدي اينارو نميفروشه پس واسه اين بود؟
yahoo_13.gif
کدوما رو؟واسه کدوم؟

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
و مصطفی حساب تو از بعضیا جدا بود ازت انتضار نداشتم!
مهدي جون ما هنوزم باهم دوستيم و من هنوزم در كنارتوهستم حالا شايد جوو گرفتم اين حرفارو زدم
شايد اين جوو گرفتن ما بخاطر ديشب بود كه ممد قرار بود تاپيك بزنه ولي تو لايك نكردي بعدشم ممدم ننوشت
شايد دارم اشتباه ميكنم و سوئتفاهم بوده

---------- نوشته در 07:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:03 PM ارسال شده بود ----------

اما با این موافقی که دروغ چیز بدیه!؟
ا
اره برمنكرش لعنت
اقا من همش پيش خودم ميگفتم خدايا چرا مهدي اينارو نميفروشه پس واسه اين بود؟:-o

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
به قول فردوسی پور قضاوت باشه با اذهان عمومی!!
1-شما بازیکن های من رو فروخته بودی و با پولش بازیکن خریده بودی اینو که دیگه منکر نیستی!؟چون گفتی یا پولشو بگیر یا برات میخرم.بازیشون ندادی اما با پولشون بازی که کردی!
2-کسی نگفته من فردینم شما یاد بگیر با بزرگتر از خودت چطور صحبت کنی!
3-ت و د بغل هم هستن اما س و ز هم بغل هم هستن!
4-کلماتی که به کار بردی رو میزارم به حساب سن خودت و جوابی نمیشه بهت بدم.
5-اگر از درز پیدا کردن قضیه ناراحتی،مشخصه که مقصر کیه و مشکل از کجاست؟چرا من و مصطفی از درز پیدا کردن این قضایا ناراحت نیستیم؟
6-شما لطف کن ژانوالژان بازی رو بزار کنار و به کار و کاسبی فروش سکه هات برس!!
7-خدا رو شکر ازت پول قرض نگرفتم وگرنه من هم به سرنوشت مصطفی دچار میشدم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر