FIFA 13 | PC

g9ofs6rcbbele83gh2a.jpeg

Developer: EA Sports
Publisher: EA Sports
Genre: Sports Game
Mode: Single-player, Multiplayer
Release: September 25, 2012

Website

EA Sports یک سری اطلاعات و اسکرین شات از بازی جدید معروف و محبوب خودش خودش یعنی FIFA 13 رو تو نمایشگاهی در لندن به نمایش گذاشت آقای David Rutter که تهیه کننده بازی هستن به 5 مورد از پیشرفت های عمده بازی اشاره کرده.

1. First Touch Control یا کنترل در مهار توپ
یکی از موارد که برای واقعی تر شدن FIFA 13 تغییر کرده همین کنترل توپ هست که بر خلاف بازی های گذشته کمی پیچیده و سخت تر شده به عنوان مثال عواملی چون سرعت قدرت ارتفاع توپ مهارت و تکنیک بازیکن تاثیر زیادی بر کنترل توپ داره.

2.Player Impact یا ضربه زدن بازیکن
یکی دیگه از ویژگی های که در انجین بازی بهبود یافته تا دیگه شاهد انمیشن های غیر واقعی ضربات نباشیم!

3.Complete Dribble یا دریبل زدن
در FIFA 12 با تغییر دادن جهت میتونستید دریبل بزنید ولی در FIFA 13 این طور نیست!

4.Tactical Free-Kicks یا ضربات آزاد
سیستم جدیدی برای ضربات آزاد پدید اومده که شما میتونید 3 بازیکن پشت توپ داشته باشید تا دروازبان و دفاع حریف رو گول بزنید! همچینن دیوار دفاعی کامل در اختیار شما هست میتونید اونها رو به حرکت در بیارید یا بازیکن ازش کم زیاد کنید.

5. Attacking AI یا هوش مصنوعی
در این بخش هم پیشرفت های زیادی شده از جمله بهبود در توپ گیری آفساید گیری تاکتیک های تیمی هوش بالاتر مهاجمین در تشخصی محل دریافت پاس حرکت با خط آفساید و...

Update 1
EA یه ویدئو از بازی منتشر کرده که مربوط میشه به فرمان های صوتی Kinect که تو لینک زیر میتونید ببیند و توضیحات کامل بخونید.
FIFA13 Kinect Video Shows off Voice Commands

در ضمن امروز بخش Carrer برای تیم های ملی هم تایید شد که خبر خیلی خوبیه!
FIFA 13 Career Mode to Include Internationals Much More

Trailers

m27924.jpg

GC Trailer - 720p

Length: 2 Minutes
FPS: 43.0664 fps
Size: 121.22 MB

ُScreenshots

1280x720

az77jjr5gynjxfluq2p9.jpg

September 11​

آخرین ویرایش:

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
دوستانی که مثل من مشکل لگ دارند با این روش مشکل لگشون تا حد زیادی بر طرف میشه
البته ممکنه خیلی ها اینو بدونند
گزينه vsync رو از ستينگ بازي غير فعال کنيد و از کنترل پنل کارت گرافيک فعالش کنيد
به مسير زير برويد
Nvidia Control Panel /manage 3d settings
بعد add رو بزنيد و ادرس فايل اجرايي فيفا رو بديد
بعد از گزينه هاي پايين triple buffering و vertical sync رو آن کنيد و apply رو بزنيد
راه حل بعد هم اينه
فيفا رو اجرا کنيد و در حال اجرا دکمه ويندوز رو بزنيد و CTRL + ALT + DELETE رو بزنيد و به سر برگ processes برويد
در اين قسمت فيفا رو پيدا کنيد ، روي فيفا کليک راست کنيد و از گزينه set priority اين قسمت رو از از normal به high تغيير بديد
------------------
گیم پلی واقعا زیبایی داره این بازی!!!

mahmoudi

کاربر سایت
Nov 21, 2010
220
مگه دمو هم کرک میخواد؟یادمه قبلیا نمیخواست

این نسخه چون با اورجین اجرا میشه نیاز به کرک داره اما اگه اوریجین را نصب کنید چون بازی رایگان هست میتونید با نسخه اصلی بازی کنید

بچه ها من دارم نسخه SKIDROW دمو رو دانلود میکنم .. این نسخه هم نیاز به نرم افزار اورجین داره ؟

نه این نسخه نیازی به اوریجین نداره

----------------------------------------------------------------
از نظر گیم پلی این بازی با fifa 12 کوچکترین تفاوتی نداره گرافیک بازی نیز تغییر زیادی نکرده

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
مگه دمو هم کرک میخواد؟یادمه قبلیا نمیخواست
بله کرک میخواد
تو لینک که صفحه قبل دادم به صورت جدا لینک کرک قرار داده شده
------------------
درباره دمو گرافیکی تغییر خیلی شدید نداشته ولی بهتر شده
گیم پلی هم مثل همیشه بهتر نسخه قبل
کسی برنامه تنظیم کردن جواستیک نداره؟

mrbahram

کاربر سایت
May 3, 2008
433
مثبت
1.دروازبان ها خیلی خوب شدن
2.هوش مصنوعی خیلی خوب شده
3پاسکاری عالی شده
و........
منفی
که منو خیلی ناراحت کرد اینه که فیزیک بازی کنا خیلی بد شده دیگهمثل سابق انعطاف پذیر نیستند یه موجودات صفت نمیدونم دلیلش چیه همه بازیکنا با قد کشیده شده و لاغر ساخته شدند بطوری که از فیزیک یه بازیکن نمیتونی تشخیص بدی اون کیه . فیزیک بازیکنا یه چیز مثل فیفا های قبل از 11 برا Pc شده .....

green07

کاربر سایت
Sep 17, 2007
129
من نسخه SKIDROW رو میخوام اجرا کنم میگه نرم افزار ارجین میخواد .. یعنی برا بازی کردن دمو باید به اینترنت وصل باشی یا اینکه فقط باید این نرم افزار نصب باشه ؟؟

Ezio_1899

کاربر سایت
Nov 25, 2011
31
واقعا فوق العاده شده
گیم پلی شدیدا اعتیاد آور!!!:dفقط حس میکنم یه مقدار کند شده مثل فیفا 12 نیس اما game speed رو fast میکنم لذت بخش میشه..easport علاوه براینکه یه تماما ایرادای نسخه قبلو برطرف کرده یه سری موارد خیلی خوب و به جا رو اضافه کرده که واقعا موثر بوده...وقتی بازی میکنی ودسته تو دستته واقعا میشه بازیکنا رو وزن کرد!!!انیمیشنا خیلی تغییر کردن سانترا خیلی واقعی تر شدن و کلا بازی یه چیز اعجوبه ای شده :dفقط یه چیز کوچیک که من واقعا انتظار داشتم تغییر کنه تو این سری شوتا بود...شوت زنی با اینکه سخت تر شده نسبت به 12 اما بازم یه کم تو ذوق میزنه یه خورده سرعت توپا و قدرتشون تو شوت کمتر میشد بهتر بود با ضربه هایی که بازیکنا میزنن آدم یاد سوباسا و کاکرو میافته:))
یه بی انصافیم تو نسخه دمو دیدم که خیلی بد بود...خدایی میلانو خیلی خیلی بیش از جد ضعیف کردن تو این سری..من نمیدونم پاتو پارسال به جز یکی دو هفته بعد از مصدومیتاش که افت داشت چه افت دیگه ای کرده بود کع overall ش باید میشد 81!!!!!یا واقعا حق آباته 81 ه!!!بوآتنگ 85؟ ازین نظرا خیلی بده که امیدوارم تو نسخه اصلی با اضافه شدن بازیکنای جدید تغییر کنه..
به جز اینا من ایراد دیگه ای ندیدم + حس میکنم بازی یه خورده ای سبک تر از قبل شده زیاد رو سیستم فشار نمیاره مثل 12..
کلا با این پیشرفتی که فیفا کرده من فقط موندم که konami چطوری با اون دموی مضخرفی که داد بیرون میخواد با PES واسه EA کری بخونه!!!!!!!

---------- نوشته در 01:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:28 PM ارسال شده بود ----------

راستی یه سوال..قرار بود توی دمو زمان بازی از 3 دقیقه بالاتر بره اما تو تنظیمات من هرکار میکنم نمیره بالاتر...

art73

کاربر سایت
Aug 21, 2011
506
نام
علی
دوستان درسته که نیوکمپ توی این بازی نیست؟!؟
فقط یه استادیوم بیشتر نی

یه سری ایرادات ریز هست که مثل 12 که بدخواهانش مسخره کردند توی نسخه اصلی نبود دفاع ولی بیش از اندازه سخت شده به نظرم

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
این EA زحمت به خودش نمیده که Base فیفا رو واسه PC بذاره واسه همین اکثر نسخه ها گرچه گرافیک مالی هم نداره ولی لگ و باگ فراوانه توش!!!! باز دمه کونامی گرم که واسه PC ارزش قائله.;)

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
فقط یه استادیوم بیشتر نی

یه سری ایرادات ریز هست که مثل 12 که بدخواهانش مسخره کردند توی نسخه اصلی نبود دفاع ولی بیش از اندازه سخت شده به نظرم
میدونم بابا منظورم بازی اصلیه که میگن نیوکمپ رو لایسنس نکرده...
اینم عکسش:
65504242166358683956.jpg

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
واقعا فوق العاده شده
گیم پلی شدیدا اعتیاد آور!!!:dفقط حس میکنم یه مقدار کند شده مثل فیفا 12 نیس اما game speed رو fast میکنم لذت بخش میشه..easport علاوه براینکه یه تماما ایرادای نسخه قبلو برطرف کرده یه سری موارد خیلی خوب و به جا رو اضافه کرده که واقعا موثر بوده...وقتی بازی میکنی ودسته تو دستته واقعا میشه بازیکنا رو وزن کرد!!!انیمیشنا خیلی تغییر کردن سانترا خیلی واقعی تر شدن و کلا بازی یه چیز اعجوبه ای شده :dفقط یه چیز کوچیک که من واقعا انتظار داشتم تغییر کنه تو این سری شوتا بود...شوت زنی با اینکه سخت تر شده نسبت به 12 اما بازم یه کم تو ذوق میزنه یه خورده سرعت توپا و قدرتشون تو شوت کمتر میشد بهتر بود با ضربه هایی که بازیکنا میزنن آدم یاد سوباسا و کاکرو میافته:))
یه بی انصافیم تو نسخه دمو دیدم که خیلی بد بود...خدایی میلانو خیلی خیلی بیش از جد ضعیف کردن تو این سری..من نمیدونم پاتو پارسال به جز یکی دو هفته بعد از مصدومیتاش که افت داشت چه افت دیگه ای کرده بود کع overall ش باید میشد 81!!!!!یا واقعا حق آباته 81 ه!!!بوآتنگ 85؟ ازین نظرا خیلی بده که امیدوارم تو نسخه اصلی با اضافه شدن بازیکنای جدید تغییر کنه..
به جز اینا من ایراد دیگه ای ندیدم + حس میکنم بازی یه خورده ای سبک تر از قبل شده زیاد رو سیستم فشار نمیاره مثل 12..
کلا با این پیشرفتی که فیفا کرده من فقط موندم که konami چطوری با اون دموی مضخرفی که داد بیرون میخواد با PES واسه EA کری بخونه!!!!!!!

---------- نوشته در 01:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:28 PM ارسال شده بود ----------

راستی یه سوال..قرار بود توی دمو زمان بازی از 3 دقیقه بالاتر بره اما تو تنظیمات من هرکار میکنم نمیره بالاتر...
دوست گلم قضاوت از روی دمو ها کار صحیحی نیست!! امسال پرو 2013 وقتی منتشر بشه مطمئنم که حرفتو پس میگیری!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر