FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

artin92

کاربر سایت
Jul 4, 2013
2
سلام
من نمیتونم فایل pkg آپدیت 1.06 فیفا 13 رو دانلود کنم(نه از خود بازی ونه با برنامه ps3 game updates) فکر کنم serverشون داون باشه...
اگه کسی فایل آپدیت 1.06 رو داره لطفا لینکش رو بذاره...ممنون

artin92

کاربر سایت
Jul 4, 2013
2
نه پس :D ..

کلا سه دیویژن بالا سطحش سه برابر سه دیویژن قبلیشه .. و تغییرات وسیعه ..

دیویژن یک هم که کلا بحثش جدائه .. برو اونجا :D بعد برای هر امتیاز باید تلاش کنی :D کلا سطح یک چندین سر و گردن .. فراتر میره..

این اینترنت رو فقط زدن به لجن کشیدن.. !! سه ساعت یا طول میکشه کانکت شی به PSN , یا چک کانکشن میده .. لگ هم که به لطف پینگ .. فراوانه !

- - -ویرایش - - -

دانلود آپدیت جدید ؛ با سرعت خوب .. آپدیت 1.06 فیفا 13 - نسخه BLES01676

http://b0.ww.np.dl.playstation.net/...S01676_00-FIFA130000000000-A0106-V0100-PE.pkg
دوست عزیز اگه خودتون این فایل(آپدیت 1.06 فیفا 13) رو دارید بیزحمت آپلودش کنین چون نه با خود ps3 ونه بابرنامه ps3 game updates این آپدیت دانلود نمیشه...

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
واقعا گاهی دوست دارم یک بلایی به یک شکلی سر FIFA 13 و این قضیه دانلود دیتاها و آپدیت ها بیارم ، هر قسمت که پا می زاری و وارد می شی باید منتظر باشی اون لودینگ مسخره بازی دور سرت بچرخه و تو میخ بشی به صفحه ببینی کی تموم می شه ، بعدشم یا گاهی اصلا رد نمی کنه یا انقدر دیر رد می کنه که حرصت در می یاد ، گاهی هفته به هفته آپدیت نمی شه گاهی توی یک روز پاتو می زاری هر قسمت پشت سر هم آپدیت می شه حالم از فایل های کیلوبایتی فیفا داره بهم می خوره دیگه هر جا می رم هستن !

واقعا لذتی که FIFA12 برام داشت FIFA 13 با یک سری حرکت های احمقانه همشو خراب کرد ، حس می شه اهمیت جزییات توی FIFA و بخش های جانبی گوناگون و به روز بودن های خیلی اضافی داره از بحث لذت بردن از بازی فوتبال بیشتر می شه ، دقیقا به همین اندازه که می شه توی بازی از فوتبال در FIFA لذت برد و مشغول شد ، به همون اندازه هم می شه این وقت توی منوهای پیچ در پیچ بازی صرف کرد بدون اینکه گذر زمان حس کرد و البته کلی هم اعصابت بهم بریزه!

این بحث مهارت ها و Skill Game چی برداشتن گذاشتن توی FIFA 13 ! یعنی واقعا طنزی هست برای خودش این قسمت ! چی آخه این بخش ، توی جریان بازی حرارت بازی و ایرادات گیم پلی و لگ و تاخیر و باگ و خود استایل بازی شخص اصلا اجازه چنین حرکاتی نمی ده که بخوای انجامش بدی ، واقعیت گرایی هم حدی داره!

( ADD Friend می فرستم دوست داشتین لطفا تایید کنید ممنون ، البته این ID جدیدم هست و ID قبلیم که وضعیت LVL فیفاش بهتر بود به رحمت خدا رفت ! تازه شروع به بازی کردم با این ID )

آخرین ویرایش:

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
عاغا کسی نمیدونه چرا اینجوری شدهه که دیگه بمن فیفا پوینت نمیده فقط xp زیاد میشه کمــــــــــــک :((

به احتمال بالا مربوط به همون مشکلات EFC هست که یک بار XP نمی ده ، یک بار P نمی ده ، یکبار کلا هیچی نمی ده ، یکبار نتایج ثبت نمی کنه ، یکبار جوری قاتی می کنه سیستمش که برد و باخت و مساوی براش اهمیت یکسان دارن و همشون یک جور می بینه ، این مشکلات خیلی وقته بوده و هست ، خودش می یاد ، خودشوم اصولا رفع می شه ، EA هم اصلا دوست نداره یکم به این موضوع اهمیت بده و بهترش کنه!

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
به احتمال بالا مربوط به همون مشکلات EFC هست که یک بار XP نمی ده ، یک بار P نمی ده ، یکبار کلا هیچی نمی ده ، یکبار نتایج ثبت نمی کنه ، یکبار جوری قاتی می کنه سیستمش که برد و باخت و مساوی براش اهمیت یکسان دارن و همشون یک جور می بینه ، این مشکلات خیلی وقته بوده و هست ، خودش می یاد ، خودشوم اصولا رفع می شه ، EA هم اصلا دوست نداره یکم به این موضوع اهمیت بده و بهترش کنه!
مرسی دوست عزیز

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دوستان دیوار دفاعی رو موقع ضربه آزاد چطوری میشه پروند;;)
اصلا میپرن مثه pes
ما هرکار میکنیم میان جلو و دار اخطار میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر