FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
بهترین فوتبالی هستش که در تمام عمرم بازی کردم واقعا حرف نداره بازی هستش که باید به طور مداوم در بازی فکر کنی تا هم گل بزنی تا هم گل نخوری الان دفاع کردن هم بخشی از گیم پلی بازی شده واقعا دیوید روتر راست میگفت که امسال fifa 12 انقلاب به پا میکنه .

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
اکروز بازی هم به دست من رسید و بعد از 5 تا بازی باید بگم فوق العادست
سختی بازیخیلی خوبه و خیلی راحت بازیها رو میبرم با اخرین درجه سختی
انیمیشن ها فوق العاده شد و مخصوص IE
و بازی نسبت به دمو راحت تر شده و اسون تر
و کلا بازی همون چیزی بود که انتظار داشتم
و دفاع کردن هم با کمی تفکر میشه گل نخورد

sin cara

کاربر سایت
Sep 23, 2011
411
سلام دوستان میدونم اینجا جاش نیست ولی من تازه فیفا رو خریدم وقتی سی دی رو می زارم میرم کیک اف بعد سر نیمه ی اول ارور می ده می گه سی دی خرابه سی دی رو تمیز کرده و کنسول را ریستارت کنید می خواستم بدونم مشکل از ایکس باکسمه؟:((

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
سلام دوستان میدونم اینجا جاش نیست ولی من تازه فیفا رو خریدم وقتی سی دی رو می زارم میرم کیک اف بعد سر نیمه ی اول ارور می ده می گه سی دی خرابه سی دی رو تمیز کرده و کنسول را ریستارت کنید می خواستم بدونم مشکل از ایکس باکسمه؟:((
نه عزیز.مشکل از DVD بازیت هستش.

rezabazi

کاربر سایت
Sep 2, 2011
173
نام
علي
دوستان اگه ميشه اين سوال رو جواب بديد،. الان كه من فيفا 12 رو بازي كردم يعني آپديت درايورم lt 1.91 هست؟داشبوردمم 13599؟اگه آنلاين بشم بن ميشم يا نه؟

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
دوستان اگه ميشه اين سوال رو جواب بديد،. الان كه من فيفا 12 رو بازي كردم يعني آپديت درايورم lt 1.91 هست؟داشبوردمم 13599؟اگه آنلاين بشم بن ميشم يا نه؟

نه . البته اگه می خوای بازی کنی پچ لایو خود بازیو چک کن .

rezabazi

کاربر سایت
Sep 2, 2011
173
نام
علي
به نطر من بهترين راهه دفاع اينه كه رو حالت قبلي قرار بديم دفاع رو اما با اين تفاوت كه جاي اينكه پاس رو بگيريم تا بره تو پاي صاحبه توپ اين كارو دستي انجام بديم و با عوض كردم سريع يار به بازيكن صاحب توپ فشار بياريم و اونو پرس كنيم خودش تحته فشار قرار ميگيره پاس اشتباه و حتي توپ رو لو ميده

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
به نطر من بهترين راهه دفاع اينه كه رو حالت قبلي قرار بديم دفاع رو اما با اين تفاوت كه جاي اينكه پاس رو بگيريم تا بره تو پاي صاحبه توپ اين كارو دستي انجام بديم و با عوض كردم سريع يار به بازيكن صاحب توپ فشار بياريم و اونو پرس كنيم خودش تحته فشار قرار ميگيره پاس اشتباه و حتي توپ رو لو ميده

خب اگه قرار باشه دستمون رو روی دکمه ی پاس نگیریم که Tactical Defending با حالت Legacy فرقی نمیکنه ! فرقشون اونجایی پیدا میشه که توی حالت Tactical با نگه داشتن دکمه ی پاس پرس ِ با فاصله رو انجام میده ولی توی حالت Legacy به سمت توپ میره و توپ رو از حریف میگیره !
اگه قرار باشه فقط با استفاده از جهت ها و تغییر ِ یار توپ رو از حریف بگیرید TD و Legacy هیچ فرقی با هم ندارند ! تازه توی حالت ِ TD شما میتونی وقتی نزدیک شدی از همون جهتی که دوست داشتی با استفاده از دکمه ی شوت (Standing Tackle) به سمت توپ حمله ور بشی ، ولی توی حالت ِ Legacy خود ِ AI تصمیم میگیره چطور دنبال ِ توپ بره که چون هوش مصنوعی ِ CPU پیش رفت کرده اکثر ِ مواقع دریبل نوش ِ جان میکنید !

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
خداییش منیجر مود عالی شده!
امروز پیکه گفت خسته ام منم بازی بهش ندادم اومد گفت تو آدم خوبی هستی:D
دوستان حتما همه ی گزینه های Squad رو تو منیجر مود چک کنید ببینید بازیکناتون راضی هستند یا نه و دلیل چیه و آن ها رو خوشحال کنید!!!
به مدت قرارداد بازیکناتون هم دقت کنید!
بازی فوق العادس آقا فوق العاده!!!:D
راستی دوستان شما که میبینید نوشته FIFA 12|X360 چرا"پست اول تاپیک خوانده شود" رو نمیبینید؟!:D:|
خداییش نتیجه تو نوع پاس کاری و ... حریف(AI)خفن تاثیر داره!!!

rezabazi

کاربر سایت
Sep 2, 2011
173
نام
علي
خب اگه قرار باشه دستمون رو روی دکمه ی پاس نگیریم که Tactical Defending با حالت Legacy فرقی نمیکنه ! فرقشون اونجایی پیدا میشه که توی حالت Tactical با نگه داشتن دکمه ی پاس پرس ِ با فاصله رو انجام میده ولی توی حالت Legacy به سمت توپ میره و توپ رو از حریف میگیره !
اگه قرار باشه فقط با استفاده از جهت ها و تغییر ِ یار توپ رو از حریف بگیرید TD و Legacy هیچ فرقی با هم ندارند ! تازه توی حالت ِ TD شما میتونی وقتی نزدیک شدی از همون جهتی که دوست داشتی با استفاده از دکمه ی شوت (Standing Tackle) به سمت توپ حمله ور بشی ، ولی توی حالت ِ Legacy خود ِ AI تصمیم میگیره چطور دنبال ِ توپ بره که چون هوش مصنوعی ِ CPU پیش رفت کرده اکثر ِ مواقع دریبل نوش ِ جان میکنید !
درسته اما در حالت Legacy بعد از پرس اگه به بازيكن نزديك بودي سري پاس رو مي گيري تا تو پاي حريف واسه گرفتم توپ بره درسته كه 60 درصد دريبل مي خوري اما با حالتي كه بالا گفتم تو يك لحظه توپ رو ميزنه اما تو حالت Tactical Defending بيشتر اوقات خطا ميشه ويه مشكله ديگش اينه كه خيلي بازي از دستت خارج ميشه مخصوصا وقتي بازي رو جلو باشي اينقدر تيم حريم پاس كاري و حمله ميكنه كه سيستمه Tactical Defending ديگه جواب نيميده و توي يك اشتباه كوچيك روز از نو روزي از نو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر