FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

HRD HIRAD

کاربر سایت
Sep 28, 2010
184
دوستان يكي بياد در مورد اين يونگ آكادمي توضيح بده اولش من يك مربي يا اسكات رو زدم ولي هنوز هيچ بازيكني توش نيست من ديدم تو سايت EA SPORTS UK يك نقشه جغرافي جهان اومد و حتي از كشورهاي مختلف ميومدن تو يونگ آكادمي باشگاه ولي من الان هفته 9 ليگ آلمان هستم اين چيزهايي كه نشون ميدرو ندارم اينم لينكش :http://www.ea.com/uk/fifa12/videos/fifa12-youth-academy-02

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
دوستان يكي بياد در مورد اين يونگ آكادمي توضيح بده اولش من يك مربي يا اسكات رو زدم ولي هنوز هيچ بازيكني توش نيست من ديدم تو سايت EA SPORTS UK يك نقشه جغرافي جهان اومد و حتي از كشورهاي مختلف ميومدن تو يونگ آكادمي باشگاه ولي من الان هفته 9 ليگ آلمان هستم اين چيزهايي كه نشون ميدرو ندارم اينم لينكش :http://www.ea.com/uk/fifa12/videos/fifa12-youth-academy-02
اول باید یه مربی رو استخدام کنی. بعد بفرستیش به یه منطقه ای که میخوای. بسته به پولی که میدی مدت زمانشو میتونی تعیین بکنی. بعد هر چند وقت یه بار خودش یه گزارش میفرسته بهت که شامل بازیکنان و اطلاعات در مورد استعداد و پتانسیل آنهاست. هر کدوم رو خواستی میتونی قرارداد باهاش ببندی تا به YA منتقل بشه.

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام دوستان عزیز
بازی چندتا گزارشگر داره(زبان های مختلف) ؟راسته که گزارشگر عربی هم داره؟

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
اول باید یه مربی رو استخدام کنی. بعد بفرستیش به یه منطقه ای که میخوای. بسته به پولی که میدی مدت زمانشو میتونی تعیین بکنی. بعد هر چند وقت یه بار خودش یه گزارش میفرسته بهت که شامل بازیکنان و اطلاعات در مورد استعداد و پتانسیل آنهاست. هر کدوم رو خواستی میتونی قرارداد باهاش ببندی تا به YA منتقل بشه.
کاملا درسته فقط بار اول که استخدام کردی یک هفته صبر کن تا بهت پیام بده که من آماده سفرم بعد از دوباره برو تو اون قسمت میتونی بفرستیش نقاط مختلف جهان بازیکن پیدا کنه .

---------- نوشته در 02:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:13 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان عزیز
بازی چندتا گزارشگر داره(زبان های مختلف) ؟راسته که گزارشگر عربی هم داره؟
بازی دوگزارش گر و دو مفسر داره که جمعا میشه چهار تا که انگلیسی زبان هستن و من عربی زبان توش ندیدم گزارش گر هلندی و فرانسوی هم داره

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان، من امروز فیفا 2012 رو گرفتم فروشنده گفت دستگاه باید آپدیت باشه به 1.91 ، و اگر نه یه پیغام آپدیت میاد و اگر yes بزنی دیگه دستگاه از کپی خور بودن درمیاد می خواستم بدون این آپدیت همونی بود که زمان need for speed اومد ؟ چون اون موقع من آپدیت کردم دستگاه رو و الان بازی های need for speed و اونایی که AP2.5 داره اجرا میشه یه راهنمایی کنید ما هم فیضی ببریم از این ورژن فیفا :D
سلام دوست عزیز شما باید حتما هم lt 1.91 بریزین هم اخرین اپدیت داشتبوردو که 13599 هست تا بازی اجراشه اینو با اون اپدیت یکی نکن برین بدین بیرون بریزن بعد لذتشو ببرین موفق باشین .

---------- نوشته در 02:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:32 PM ارسال شده بود ----------

تو World Class كه ما 91 دقيقه دنبال توپ بوديم از حريف بگيريم
نشد
چطوري بايد اين توپ ( هموني كه گرده ) رو گرفت ؟؟؟؟ :d
راست میگی مجتبی اصلا نمیشه توپو گرفت من یه چند دست بردم الان دیگه نمیتونم ببرم توپو نمیتونم بگیرم اعصابم خورده دیگه باید همون پروفشنال فکر کنم بازی کنیم چون ما اصلا نه میتونیم توپو بگیریم نه میشه خوب حمله کرد دیگه رو مخه منه ها پس من چطور بردم الان نمیتونم ببرمش اصلا حمله هم میکنما بازیکنای حریف از من فرزترن سریع توپو میگیرن ولی بازیکنای من حتی یه پاس عمق معمولیو نمیتونن بگیرن من موندم چرا اینجوره دوستان کسی میدونه برا درست کردن این دفاع باید چیکار کرد اخه حی مساوی میشه لنجندریه کمک کنین دوستان جواب کار امد بدین نه یه چیز ساده که خودم کلی روش رفتم جواب نداد اصلا .

• Like
Reactions: b3da

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
بابا دیگه اونقدرا هم سخت نیست دفاع کردن . شما هی میخواید از Standing Tackle استفاده کنید که خب معلومه جا میمونید ، پرس کنید ، وقتی که حریف راهش بسته شد با جهت به سمتش برید و وقتی نزدیک شدید بهش از دکمه ی Sliding Tackle یا Standing Tackle استفاده کنید . من که الان بعد از دو سه روز بازی کردن دیگه مشکل ِ خاصی ندارم ، فقط باید اون شیوه ی دفاع ِ قدیمی رو فراموش کنید .

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
بابا دیگه اونقدرا هم سخت نیست دفاع کردن . شما هی میخواید از Standing Tackle استفاده کنید که خب معلومه جا میمونید ، پرس کنید ، وقتی که حریف راهش بسته شد با جهت به سمتش برید و وقتی نزدیک شدید بهش از دکمه ی Sliding Tackle یا Standing Tackle استفاده کنید . من که الان بعد از دو سه روز بازی کردن دیگه مشکل ِ خاصی ندارم ، فقط باید اون شیوه ی دفاع ِ قدیمی رو فراموش کنید .
درسته حق با شماست منم اینو به همه دوستان میگم باید تلاش کرد وگرنه به جایی نمیشه رسید گل زدن دفاع کردن سخت شده نسبت به قبل افشین جان ولی باید یاد گرفت مهمترین چیز اینه باید با هرچی میادد اوخت پیدا کرد دیگه ما باید شرایطمونو با فیفا 12 اوخت بدیمو یادش بگیریم نه کامپیوترکه .

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام رفیقان
این بازیکن های جوونی که من میارم اورال چقدر طول میکشه بالا بره بستگی به تعداد بازی داره که بهشون میدم بعد بقلشون زده 46-71 یعنی چی؟
بهترین منطقه کجاست؟ بفرستیم من عجیب به جوون های المانی اعتقاد دارم

rezabazi

کاربر سایت
Sep 2, 2011
173
نام
علي
سلام بچه ها يه سوال داشتم كسي كه جوابمونو تو xbox live نداد ،من تا حالا با كنسولم آنلاين نشدم
حالا مي خوام آنلاين بازي كنم. آخرين بازي هم كه بازي كردم fifa 12 بود كه راحت آپديت شد و رفت تو بازي
حالا مي خواستم بدونم براي آنلاين شدم بايد چيكار كنم،اگه ميشه كامل توضييح بديد .راستي الان كه من فيفا 12 رو بازي كردم يعني آپديت درايورم lt 1.91 هست؟داشبوردمم 13599؟اگه آنلاين بشم بن ميشم يا نه؟

آخرین ویرایش:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
هــــــــورا سیاوش از بازی داره خوشش میاد!
دوستان حتما کریر برن که عالی شده!
من اشلی کول رو خریدم تو بازی دوم باعث باختم شد با وجود اینکه ازم معذرت خواهی کرد امروز فروختمش:D

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
بازی خداییش خیلی سخت شده! مثل فوتبال واقعی باید از تک فرصت ها بهره برد.به نظر من این شیوه دفاع برای کسانی که دفاعی بازی می کنن(مثل خودم) مناسبه.یک مهاجم سرعتی میزارید و بعد دو تا هافبک بازی ساز و بقیه مدافع و هافبک دفاعی.اینجوری راحت تر میشه بازی کرد.

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
من بعد از کلی بازی با تیم مورد علاقه ام منچستر سیتی بارسلونا رو در نیوکمپ با نتیجه 2-1 رو درجه سختی world class شکست دادم. با استفاده از سیستم جدیدی که خودم ساختم و استفاده از custom tactics موفق شدم بازی رو در دست بگیرم و اجازه نفس کشیدن به بارسلونا ندم و تو بیشتر دقایق سوار بر بازی بودم طوری که مسی هم برگشته بود و دفاع میکرد تازه شانس اوردن بیشتر گل نخوردن. رو ضربه ایستگاهی سمیر نصری توپش به تیر خورد و گلی توپم والدز گرفت و گرنه شکست سنگینی خورده بودن .بیچاره ها نمیدونستن دیگه باید چه کار کنن همه توپ ها رو دفاعم دفع کرد یکی دوبارم که تونستن حمله خطرناک کنن جو هارت توپو گرفت .مسی بیچاره نتونست یه دریبل سالم بزنه فقط دور خودش میچرخید و شوت میزد.ویا که اصلا تو باغ نبود .
حالا دارم خودم واسه کریر مود آماده میکنم که با این سیستم و تاکتیک جدیدم همه را لوله کنم.
در ضمن برا دفاع نباید بیخودی دنبال بازیکن حریف بدوید با ببینید وقتی توپ دست بازیکن حریفه اون یکی بازیکن حریف داره کجا جاگیری میکنه و راه توپ ببندید اینجوری اکثرا اونا تو پاس دادن اشتباه میکنن . تا به بازیکنشون پاس میدن فرصت فکر کردن بهشون ندید و وقتی بهش نزدیک شدید تکل بزنید و راحت توپو بگیرد.در نظر داشته باشید سیستم وتاکتیکی که استفاده میکنید خیلی تاثیرگذاره.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر