FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

aminzardak

کاربر سایت
Jul 18, 2011
60
:pسلام داداشای گل رفم توپ خونه پیشه مغازه طرف حسابم
گف ال تی 1.91کامل با داشبورد واسط میریزم 30 تومن هرچی چونه زدم گف بقیه جاها کامل نمیریزن آپدیتو خلاصه 30 تومن دادم فیف 12 روهم برداشم
میخوام دونم رفته تو پاچم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-//:):-o
تو شیراز تضمینی نهایتش 15تومان میگیرن آپدیت داشبورد میکنن و LT+ میریزن
اینم که گفته جاهای دیگه کامل نمیریزن حرف مفته
کامل و ناقص نداره یا کار میکنه یا کار نمیکنه

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
بازم سلانگ

آقا چرا فیفا عینه پس شده بنظرم حرکت بازیکنا نسبت به فیفا 11 ضایع تر شده =((
دفاع کردنشم خیلی بیش از حد سخت شده نباس اینقد مسخره دفاع نتونه توپ بگیره:-/
نمیدونم شاید چون عآدت کرم به فیفا11 نمیتونم با 12 ارتباط برقرار کنم دفاع کردن اعصابمو خورد کرده داداشم فقط با تکل توپ میگیره داور ایه طرف رو اعصابه بازیکنام مث گاو همو میزنن:((
دارم جوش میارم)x
یساعت بیشر بازی نکرم اینجوری شدم وای به بعدا:-o:(

aminzardak

کاربر سایت
Jul 18, 2011
60
عقبی برادر:dمن که دیروز همین موقع که شما پست دادی بازی رو خریده بودم داشتم بازی میکردم:d(تو شیراز)
این دفاعش خیلی رو اعصابه ولی من همیشه جای بعضی دکمه ها رو عوض میکنم الان یار کمکی تو دفاع رو گذاشتم دکمه X و فت پا زدن:d رو RT خیلی بهتر شده
خدا رو شکر باز مسی رو بهتر کردن.قبلا با بهترین بازیکن جهان نمیشد از یه مدافع بگذری ولی الان خیلی سریع شده و میتونه مدافع ها رو جا بذار
دوست عزیز آدرس جایی که خریدی رو بنویس تا ماهم بریم بخریم تو شیراز فعلا از کسی بخاری بلند نمیشه
هوای همشهریتو داشته باش
ممنون

snakeonline

کاربر سایت
Sep 26, 2005
208
نام
مسعود
دوستان یه سوالی برام پیش اومده مگه تو 11 هم امکانات سمی و مانول و اسیستد نبود؟خوب حالا فرقش با 11 چیه که تو تایپیک دربارش صحبت میشه؟دیگه امکان اسیستد نیست؟ یا همانند فیفا 11 انتخابیه؟

MetMet

کاربر سایت
May 16, 2011
80
دوستان سرعت بازی چطور شده؟دویدن بازیکنا بهتر شده؟من از pes اومدم رو فیفا تا چند وقت مشکل داشتم احساس میکردم بازیکنا از بدو ورود به زمین خستن!!!!!کسی با اینتر بازی کرده؟ممنون میشم نظرتونو راجع به اینتر هم بگید!!!!!عشق منه این تیم! میشه 4 نفری بازی کرد؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دوستان سرعت بازی چطور شده؟دویدن بازیکنا بهتر شده؟من از pes اومدم رو فیفا تا چند وقت مشکل داشتم احساس میکردم بازیکنا از بدو ورود به زمین خستن!!!!!کسی با اینتر بازی کرده؟ممنون میشم نظرتونو راجع به اینتر هم بگید!!!!!عشق منه این تیم! میشه 4 نفری بازی کرد؟
دوسته عزیز سرعت بازی به نظر من کند تر شده البته نه اینکه بد باشه به نظرم خیلی بهترم شده حالا باز هر کدوم از دوستان نظر بدن من با اینکه رو حالت fast بازی میکنم بازم سرعت به نظرم کنده البته یه قسمت هست که میشه زیاد کم کرد همه اعدادش 50 برایه تنظیم سرعت بازیکنا توپ درصد خطایه پاش شوت و غیره اس که به نظر من اونارو نباید دست زد چون بازیش غیره عادی میشه
بازیکنا هم هرچی بیشتر به پایان بازی نزدیک میشی خسته تر میشن و مثله اول بازی نیستن
در مورد اینتر هم حقیقتش من برش نداشتم که بتونم نظر بدم من فقط میتونم در مورد بایرن مونیخ نظر بدم:d

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
سلام

من بازی رو امروز خریدم یک گیم زدم با بایر بازی خوب بود فقط دفاع کردنش رو یکی اگر میشه توضیح بده چون من pes که بازی میکردم مثل فیفا نبود و اتوماتیک دکمه پاس رو می گرفتی و دفاع میکرد یه مورد که یکم تو زوقم زد باگ زیاد داشت خیلی زیاد مثلا بعد از اینکه گل میزدم بازیکنم دور خودش انقدر چرخید که هم تیمیش رو پیدا کنه بغلش کنه :D شاید 8 دور زد تا پیداش کرد بازم باگ بود زیاد بود یکی دیگه هم صداش بعد از گل زدنم بود یعنی اینکه چند ثانیه بعد از گلم تماشاچیا هو کشیدند یک بار دیگه هم که صدا قطع و وصل میشد اینا خیلی رو اعصابم رفت حالا یکی دفاع کردنو خوب یادم میده ؟

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,774
نام
Masoud
سلام.
امروز که بیرون بودم مغازه داره میگفت که بازی بدون LT 1.9 (به بالا) هم اجرا میشه (مثلاً فقط آپدیت 3 دیسک رو ریخته باشی)

میخواستم ببینم درست گفته یا نه ؟؟؟

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
aaaaaaaaaaaaah اقا این باگ ها چیه چرا این بازی انقدر باگ دارههههههههه بازیکنا م انگار دیونن میخورن به هم می افتن یعنی چی کسی هم مشکل منو داره ؟

p30blog

کاربر سایت
Aug 28, 2011
14
نام
حامد
درود بر شرف ea و FIFA12.واقعا فوق العاده است بازی.من که از صبح دارم بازی میکنم کوچکترین باگی ندیدم.فیش به طور کلی خوب تر شده.اما بعضی بازیکن ها رو ریــدن!!!بوسکتس،الکسیس،پدرو،نوری شاهین،کونترائو،کریس رونالدو،هالک،خوآ موتینیو و البته از فیس های خوب هاش هم نباید گذشت .گیم پلی که بی نهایت فوق العاده هست.اعصاب خوردی نداره.با یکم صبر و حوصله و تفکر حل میشه.اسکوربورد ها هم دلچسب شده.از اون زنندگی قبل در اومده.تعویض ها هم خوب شده اما باز جای کار داره.پنالتی به نظرم سخت شده.نمی دونم چه طور.اما هر چی میزنم CPU میگیره!حرکات و فیگور ها و بازی بدون توپ هم فوق العاده هست.یک صحنه مسی وسط زمین بود ، توپ هم دست فابرگاس بود ، چپ و راست رو نگاه کرد عین خودش توی واقعیت و بعد حرکت کرد

---------- نوشته در 05:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:19 PM ارسال شده بود ----------

والله این همه میگن باگ باگ ... من که چیزی ندیدم.من تک تک تمام تیم ها رو با داداشم میگیرم بازی میکنم البته با کامپیوتر هم بازی میکنیم.خط هافبک و فوروارد بایرن خوبه اما دفاع صفر!پورتو اون قدرت قبل رو نداره.ترکیبش رو خیلی تغییر دادن.منچسترها (سیتی و یونایتد) واقعا قوی هستند.دفاع چلسی عین سد کرج می مونه!!خوان ماتا رو هم فوق العاده خوب ساختن.حرکات ریز تورس و قدرت دروگبا هم محشره.رونی هم که دیگه تعریف نداره.هرناندز نمی دونم چرا اینقدر تخیلی شده.روی نانی هم خوب کار کردند.توی سیتی هم آگئرو و توز و سیلوا خیلی خیلی تمیز ساخته شدند.اما ژکو نه.نصری هم من چیز خاصی ندیدم.مگر دریبل ها ریز کناریش.قیافه جو هارت هم واقعا محشر شده.ریبری و روبن هم توی بایرن کولاک میکنند.بنزما هم واقعا خوب شده از همه لحاظ.دریبل های منحصر به فرد رونالدو و مسی هم به وضوح دیده میشه.لاسانا دیارا به طور تخیلی قوی به نظر میرسه!اوزیل هم خیلی شبیه واقعیت اش شده.هم سبک بازیش هم فیس.کونترائو هم یکم زیادی قوی شده.اینیستا نسبت به 11 ضعیف تر شده.اما ژاوی واقعا قوی شده.فابرگاس هم همینطور.سانچز هم به نظرم نسبت به بازی هاش و سنش زیاد قوی هست.استایل داوید ویا و شوت های خاصش واقعا لذت بخشه ...
دیگه زیاد پرحجم شد نوشته تا بازی رو نگیرید و یک دل سیر بازی نکنید متوجه نمی شید.فقط اولش اعصابتون رو خرد نکنید.جاش کمی فکر و حوصله کنید

موفق باشید
یاعلی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر