FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
xgd3

اقا این xgd3 قفل جدیدست؟*
اینقدر این قفل اون قفل کردید هنگ کردم! الان من فریمورم lt 1.91 !! با این فریمور میتونم فیفا 12 رو بازی کنم؟؟

USG Ishimura

کاربر سایت
Sep 22, 2011
21
نام
ناصر
اقا يكي لطف بكنه اورال بازيكناي ليورپول رو بذاره.بدجوري تو كفم كه ببينم چند دادن:d
به سوارز اگه 90 نداده باشن تو روحشون:):d
اوه!چه خبره؟سوارز 88 بستشه!
پ.ن:ببینم این بین همه ی طرفدارای لیورپول مشترکه که طرفداره dead space هستن؟:d
عجب:dسوارز تو بعضي بازيها ليورپول رو يك تنه جلو ميبره و تكنيك نابي هم داره.به نظرم دقيقا 90 مناسبشه
ج.پ.ن:بيشتر فك كن و تحقيق كن حتما به نتيجه ميرسي:d

آخرین ویرایش:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
اقا این xgd3 قفل جدیدست؟*
اینقدر این قفل اون قفل کردید هنگ کردم! الان من فریمورم lt 1.91 !! با این فریمور میتونم فیفا 12 رو بازی کنم؟؟
XGD3 قفل جدیده.که در واقع قفل نیست,یه نوع جدید دی وی دی 9 هست که یک گیگ بیشتر فضا داره و لایه ی امنیتیه جدیدی داره.با 1.91 نمی تونی این قفل رو اجرا کنی و باید صبر کنی تا 2.0 بیاد ولی با 1.91 اورجینالش رو می تونی اجرا کنی.البته هنوز معلوم نیست که فیفا داشته باشه,فعلا ریجن NTSc نداشت.تا الان دو تا بازی اگه اشتباه نکنم(GeOW3 و driver:san fransisco) داشتن.
منظور من این نبود که نسخه پال قفل داره ، گفتم هنوز لینکای ورژن پال بازی نیومده و باید منتظر بمونیم تا بیاد
ok,خدا کنه زودتر بیاد ما رو از بلا تکلیفی در بیاره
اقا يكي لطف بكنه اورال بازيكناي ليورپول رو بذاره.بدجوري تو كفم كه ببينم چند دادن:d
اوه!چه خبره؟سوارز 88 بستشه!
پ.ن:ببینم این بین همه ی طرفدارای لیورپول مشترکه که طرفداره dead space هستن؟
:d

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
XGD3 قفل جدیده.که در واقع قفل نیست,یه نوع جدید دی وی دی 9 هست که یک گیگ بیشتر فضا داره و لایه ی امنیتیه جدیدی داره.با 1.91 نمی تونی این قفل رو اجرا کنی و باید صبر کنی تا 2.0 بیاد ولی با 1.91 اورجینالش رو می تونی اجرا کنی.البته هنوز معلوم نیست که فیفا داشته باشه,فعلا ریجن NTSc نداشت.تا الان دو تا بازی اگه اشتباه نکنم(GeOW3 و driver:san fransisco) داشتن.

نوع جدیده DVDنیست همون DVD9 هست چون به غیر از این باشه درایو 360 نمیشناستش
بیشتر شبیه به همون قفل هست یا بهتره بگیم روشه رایت جدید ;)
اشتباه نکردی ولی وار همر هم XGD3 هست و تا الان سه تا بازی کلا با این فرمت عرضه شدن
البته 4 تا بودن dead island هم بود که یه نسخه XGD2 هم ازش اومد و فیری هم بود

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
بجها بعضی از فروشگاها بازی fifa 12 رو پیش فروش کردنند .. قیمت زده 90000 هزار تومان:|:-o... چقدر دارن از این وضعیت بعضی افراد سود جو سو استفاده میکنند ..:-$

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام میگم این که usa هست پس مشکل چیه رو دستگاه ما اجرا نمیشه مگه؟ من فکر کردم j است حالا تست کنید عالی میشه فوقش تا فردا اروپا هم لیک میشه

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080

عجب:dسوارز تو بعضي بازيها ليورپول رو يك تنه جلو ميبره و تكنيك نابي هم داره.به نظرم دقيقا 90 مناسبشه
ج.پ.ن:بيشتر فك كن و تحقيق كن حتما به نتيجه ميرسي:d
نه خدایی 90 خیلی زیاده براش.به نظرم فقط جرارد تو لیورپول می تونه 90 باشه
ریجن NTSC هم که رو دستگاه های پال اجرا میشه !
لینکاشو ندارید ؟؟
واقعا اجرا می شه؟

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
وای دارم دیوونه میشم.
خداییش یکی از دوستان گفت pal فرمت ntsc هم میخونه.واقعا راسته؟؟
فکر کنم نسخه های pal 2-3 روز دیگه دستمون باشن

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
معلوم نیست
شایدم بشه
ولی معمولا بازیهایه EA ریجن لاک هستن و به خصوص این فیفا و PES تا الان هر سال لاک بودن
اره ریجن لاک که داره اما من یادمه که یه فیفا ریجن PAL و UC باهم رو هر دو دستگاه کار میکرد اما J فقط رویه دستگاهایه مخصوصه ریجن J کار میکرد
حالا دوستانی که اینترنتشون پر سرعت دانلود کنن امتحان کنن دیگه(البته از جایی که گذاشته برایه دانلود توضیح نداده خودش که ایا رویه PAL کار میکنه یا نه)

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
مردیم ازین بلا تکلیفی 5 کی میشه تا بیاد بتونیم فیفا بازی کنیم منکه دلم لک زده برا فیفا راستی دوستان کسی نمیدونه این lt 2 کی عرضه میشه بعد اگه فیفا 2012 بیاد حتما باید lt 2 باشی تا بتونی بازیش کنی دوستان یا 1.91 باشی میشه بازی کرد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر