FIFA 12| PS3

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
دمو پی ای اس 12 رو گرفتم بازی کردم
انقدر از بازی حالم بهم خورد که 5 دقیقه دموش برام یه عمر گذشت :|
واقعا نمیخوان پیشرفت کنند ؟ هیچ فرقی با پی ای اس 2008 نکرده :|
نحوه راه رفتن اشلی یانگ هیچ فرقی با وز براون نداره ، همه عین هم هستند
ولی تو فیفا پاسکواتو بازیکن جوانان یووه هم به سبک خودش راه میره و بازی میکنه
عشق است فیفا
باتشکر
قكر نكنم شما اكه اين همه به فيفا علاقه داري درست باشه بزني توي سره PES ‌
من خودم PES ‌بازي مي كنم .امسال كه روي FIFA 11 كلي تبليغ شد بازي رو گرفتم حتي يك نيمه هم نتونستم بازي كنم .اصلا برام جالب نبود
هر كسي يه علايق خاصي داره . پس تو سر بازي هاي ديگه نزنيد الطفا

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
قكر نكنم شما اكه اين همه به فيفا علاقه داري درست باشه بزني توي سره PES ‌
من خودم PES ‌بازي مي كنم .امسال كه روي FIFA 11 كلي تبليغ شد بازي رو گرفتم حتي يك نيمه هم نتونستم بازي كنم .اصلا برام جالب نبود
هر كسي يه علايق خاصي داره . پس تو سر بازي هاي ديگه نزنيد الطفا

منم باهات موافقم
ولی فیفا رو یه نیمه بیشتر بازی کردم

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
^^^^^
من فقط نظر شخصیمو گفتم
من تا سال 2003 فیفا بازی میکردم ، بعدش پی ای اس بهتر شد و اومدم سمت اون
این عکسی هست که منو متقاعد کرد که فیفا رو بزارم کنار :
glv8ad76gnj26lizzcs5.jpg

بعدش از اواخر فیفا 2009 دوباره فیفایی شدم
پس من جفتشون رو کامل تجربه کردم
یعنی تو تفاوتی بین راه رفتن یانگ و براون میبینی ؟
وقتی بهت میگم پی ای اس هیچ فرقی نکرده و حتی پسرفت داشته بدون که رو هوا نمیگم
باتشکر

• Like
Reactions: baris manco

javad_wfc

کاربر سایت
Mar 5, 2009
238
توی قسمتی که در بالا سمت چپ تلوزیون که نتیجه بازی و اسم تیمها رو مینویسه مثلا در لیگ انگلیس اگه میتونستن شکل خود premier lague در بیارن جالب میشد وقتی داری لیگ انگلیس بازی میکنی اون بالا لوگوی لیگ انگلیس باشه ولی توی این ارم ea هست شایدم بشه ولی من نمیدونم توی پرو که شد لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه

fcb10

کاربر سایت
Jun 3, 2011
23
نام
David
فیفا یه مشکل خیلی بزرگ داره که زیاد به چشم نمیاد اونم اینه که وقتی میخای محل بازی یه بازیکن تو پست خودش رو عوض کنی یا بخوای جهت حرکتشو عوض کنی حتما باید به عنوان به ترکیب جدید سیوش کنی !که زجر آوره خدا کنه درستش کنن .مثلا میخوای دقایق اخر بازی دنی آلوز بیاد تو حمله و از فراراش استفاده کنی اونوقط حتما باید سیو بشه !
و یه چیز دیگه اینکه اسکور بورد ها و بازو بند کاپیتانیه هر لیگ رو شبیه سازی کنن و تو بازی های لیگ قهرمانان اروپا از تم اصلی این رقابتها استفاده کنن .

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
فیفا یه مشکل خیلی بزرگ داره که زیاد به چشم نمیاد اونم اینه که وقتی میخای محل بازی یه بازیکن تو پست خودش رو عوض کنی یا بخوای جهت حرکتشو عوض کنی حتما باید به عنوان به ترکیب جدید سیوش کنی !که زجر آوره خدا کنه درستش کنن .مثلا میخوای دقایق اخر بازی دنی آلوز بیاد تو حمله و از فراراش استفاده کنی اونوقط حتما باید سیو بشه !و یه چیز دیگه اینکه اسکور بورد ها و بازو بند کاپیتانیه هر لیگ رو شبیه سازی کنن و تو بازی های لیگ قهرمانان اروپا از تم اصلی این رقابتها استفاده کنن .
امتیاز لیگ قهرمانان رو پی ای اس خریده و در قرارداد ذکر شده که مسئولان لیگ قهرمانان حق ندارن این امتیاز رو به موسسه بازی سازی دیگه ای بفروشند ، مخصوصا فیفاپس لیگ قهرمانان برای فیفا کاملا فراموش شده است ولی اینکه اسکوربرد ها و تابلو نتایج مثل لیگ هر کشور بشه ، فکر کنم اینم امتیاز داشته باشه که فیفا باید بخرهولی قطعا در اولویتشون نیست ، فعلا دارن روی گیم پلی کار میکنند تا همینطوری فاصلشون رو با پی ای اس زیاد کنندباتشکر

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
بحث امتیاز لیگ قهرمانان شد دیدم بد نیست این رو دوباره یادآوری کنم.

من قبلا هم بارها گفتم، FIFA اگه میخواد از اینی که هست موفق تر بشه و یک جهش اساسی هم تو فروشش بوجود بیاد باید حق استفاده از جام باشگاه های آسیا رو برای خودش بخره چون تا جایی که میدونم تو آسیا فروشش به مراتب کمتر از اروپا هست و اگه این کار رو بکنه مسلما خیلی ها توی آسیا به سمت این بازی کشیده میشند و کلا فروشش بیشتر میشه.

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
بحث امتیاز لیگ قهرمانان شد دیدم بد نیست این رو دوباره یادآوری کنم.

من قبلا هم بارها گفتم، FIFA اگه میخواد از اینی که هست موفق تر بشه و یک جهش اساسی هم تو فروشش بوجود بیاد باید حق استفاده از جام باشگاه های آسیا رو برای خودش بخره چون تا جایی که میدونم تو آسیا فروشش به مراتب کمتر از اروپا هست و اگه این کار رو بکنه مسلما خیلی ها توی آسیا به سمت این بازی کشیده میشند و کلا فروشش بیشتر میشه.
باریک مسگم راستی تو FIFA 12 تیم ملی محبوب من یعنی ژاپن هست؟!!

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
دیگه نمیتونم تحمل کنم....دارم میمیرم دیگه... کی میاد ای دمو....خدا 3 شنبه رو بیار تا همزمان با دیدن بازی بازسا و میلان،بزنیم دمو دانلود شه....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر