FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
کسی میدونه چجوری دسته بی سیم 360 رو به پی سی وصل کنم ؟
گیم پد خودم پکید :D
یه دسته 360 دارم ببینم وصل میشه یا نه

Wireless Receiver احتیاج داری که خیلی کم گیر میاد ، یا از گیم پد 360 ـه سیم دار استفاده کن که اونم دیگه بعید میدونم اصلش گیر بیاد :d

بچه ها یکی به من بگه موقع پنالتی زدن چه جوری دروازبان میپره هر کاری میکنم به هیچ سمت نمیپره فقط راه میره و توپو نمیگیره؟

با آنالوگ ِ سمت راست میپره ، هرچقدر هم بیشتر آنالوگ سمت راست رو نگه دارید پرش عمیق تر میشه.

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
بابا یکی کمک کنه.
چرا تو قسمت تمرینی وقتی می خوام با دکمه sPACE کیبورد شوت ضربه کاشته رو بزنم یا پنالتی بزنم ، به جای شوت پیغام میده که از قسمت تمرینی خارج بشه یا نه ؟
چکار کنم ؟

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستان برای آنلاین بازی کردن نسخه ی کرک شده میشه از game ranger استفاده کرد یا راه بهتری سراغ دارید !؟!؟

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
بابا یکی کمک کنه.
چرا تو قسمت تمرینی وقتی می خوام با دکمه sPACE کیبورد شوت ضربه کاشته رو بزنم یا پنالتی بزنم ، به جای شوت پیغام میده که از قسمت تمرینی خارج بشه یا نه ؟
چکار کنم ؟
خوب دوست عزیز شما درحالت عادی با چه دکمه ای شوت میکنی؟ مثلا من الان برات امتحان کردم، وقتی Space رو زدم همین پیغامی که گفتی رو میده، اما وقتی با d که دکمه ی شوتم هست امتحان کردم راحتو درست شوت کرد، مشکلت دقیقا چیه؟
ببین اگه نمیدونی دکمه هات چی به چین باید بری تو Customise FIFA => Settings => Controls => Controller بعدش میری و نگاه میکنی دکمه هات چی به چین(با Ctrl هم پنجرش عوض میشه)، ببین اسپیس همون Start تو دسته ...

• Like
Reactions: amirpers

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
یه چیز جالب ... بازی مث اینکه هر دفعه همون اول کانکشن رو چک میکنه از اینترنت تاریخ روهم چک میکنه . امروز هر وقت بازی میکنم گزارشگر اول بازی میگه امروز هالوینه × :)

• Like
Reactions: rainman_8506

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
خوب دوست عزیز شما درحالت عادی با چه دکمه ای شوت میکنی؟ مثلا من الان برات امتحان کردم، وقتی Space رو زدم همین پیغامی که گفتی رو میده، اما وقتی با d که دکمه ی شوتم هست امتحان کردم راحتو درست شوت کرد، مشکلت دقیقا چیه؟
ببین اگه نمیدونی دکمه هات چی به چین باید بری تو Customise FIFA => Settings => Controls => Controller بعدش میری و نگاه میکنی دکمه هات چی به چین(با Ctrl هم پنجرش عوض میشه)، ببین اسپیس همون Start تو دسته ...
دکمه شوتم همون Space هستش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر