FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
سلام بچه ها برای اولین باره میام تو این سایت .
ابنجا عضو شدم تا اینو بگم :
خاک تو سر من که رو آوردم به فیفا . از فیفا 10 به بعد 90 درصد بازی های فوتبالم با فیفا بود ولی واقعا گند زد با این فیفا 12 به خدا فیفا 11 صد برابر بهتر از این فیفا 12 هستش
بابا این چیه آخه؟ من مثل هلو دریبل میزدم تو فیفا 11 الان اینقدر حرکاتش مزخرف شده که دریبل نمیشه زد . یه دریبل هایی میزدم تو فیفا 11 که اینجا اصلا نمیشه . یه دو تا دریبل الکی فقط میشه زد
منو باش که چقدر شوق و اشتیاق داشتم . اول بازی 3 ساعت فقط وایسادم دسته رو تنظیم کردم .
فقط ویژگی هایی که بهتر شده بود نسبت به 11 :
دخیره کردن گل . آمار بعد بازی . عملکرد دروازه بان ( همه شون شدن مهدی رحمتی هر توپی میاد با پا میگیرن ) . خیلی خیلی چهره ها شبیه به واقعیت شده . از اون عکس های واقعی که از بازیکنا گذاشتن خیلی خوشم اومد . استایل های بازیکن ها خیلی واقعی تر شده
اون کنترل دروازبان هم به نظرم یه چیز مسخره ایه که اصلا شاید از هر 10 بازی یه بار به کارت بیاد که اونم به جای اینکه بهتر توپ رو بگیری تو تک به تک ها به خاطر عوض شدن دوربین نمیتونی خوب کنترلش کنی و گل رو میخوری .
از همه مزخرف تر دفاع کردنشونه . 2 نوع دفاع داره یکی دفاعیه که مدل جدیده که اصلا نمیره توپ رو ازش بگیره فقط با بازیکن همراهی میکنه اون یکی هم همون مدل قدیمیه . با اون مدل قدیمی هم که اصلا نمیشه . تو محوطه جریمه با اون نوع دفاع قدیمی اصلا نمیشه گل نخورد .
خلاصه به نظرم برم فیفا 11 رو بازی کنم بهتره . حدااقل 2 تا دریبل میزنیم باهاش

راستش من فکر می کنم یه فرصت دیگه به بازی (و به خودت ) بده تا این شاهکارو از دست ندی. سیستم بازی کمی عوض شده و کسایی که تو 11 خیلی بازی شون خوب بوده و اینجا همون جوابو از بازی نمی گیرن، شاید مثل شما زده بشن. یه مقدار باید باهاش بازی کنی تا بهش عادت کنی. فکر کن یه سیستم جدیده (که هست) که در نتیجه بلدش نیستی و یاد گرفتنش وقت می خواد. اینطوری حتما لذت می بری. بالاخره یه دلیلی داره تمام سایت ها از انگلیسی و فرانسه و ایتالیایی که من امتیازشون رو دیدم بهش امتیاز بالایی دادن و کاربرها هم همینطور. بلکم امتیاز کاربرها بالاتره. یه مقدار عادت کردن می خواد. ;)

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
کی گفته با Tactical Defending نمیشه به حریف نزدیک شد و توپ رو ازش گرفت ؟! دست مبارکتون رو از روی دکمه ی پاس بردارید ، با جهت ها به سمت ِ حریف حرکت کنید ، وقتی نزدیک شدید بهش با استفاده از Standing Tackle و Sliding Tackle توپ رو ازش بگیرید . تازه قطع ارتباط هم میتونید بکنید ، البته اگه بتونید فکر ِ حریف رو بخونید.
سیستم ِ دفاعیه ی جدید فوق العاده بهتر از اون سیستم بچه گانه ی 11 هست ، سخت تر شده ولی آزادی عمل 100 برابر شده . قبلا توی فوتبال شما کنترلی که روی حمله داشتید هیچ موقع روی دفاع کردن نداشتید و بیشتر باید دست به دامان ِ AI ی محترم میشدید ! ولی الان همه چیز دست ِ خودتونه .
در ضمن توی این بازی نوع ترکیبی که به زمین میفرستید و سیستمی که باهاش بازی میکنید خیلی مهمه ، حتی استفاده از بازیکنا در پست های مختلف هم گاهی اوقات اختلاف ِ زیادی توی نتیجه گیری ایجاد میکنه.

art73

کاربر سایت
Aug 21, 2011
506
نام
علی
وای وای از این بازی روز به روز بیشتر لذت میبرم به به:d اتفاقا من هیچ مشکلی با دریبل ندارم با مسی انقدر دریبل زدم خسته شدم با اینکه جهت هامم خرابه اصلا

در ضمن ویا چقدر شوتاش مرگباره

aguero

کاربر سایت
Oct 1, 2011
9
کی گفته با Tactical Defending نمیشه به حریف نزدیک شد و توپ رو ازش گرفت ؟! دست مبارکتون رو از روی دکمه ی پاس بردارید ، با جهت ها به سمت ِ حریف حرکت کنید ، وقتی نزدیک شدید بهش با استفاده از Standing Tackle و Sliding Tackle توپ رو ازش بگیرید . تازه قطع ارتباط هم میتونید بکنید ، البته اگه بتونید فکر ِ حریف رو بخونید.
سیستم ِ دفاعیه ی جدید فوق العاده بهتر از اون سیستم بچه گانه ی 11 هست ، سخت تر شده ولی آزادی عمل 100 برابر شده . قبلا توی فوتبال شما کنترلی که روی حمله داشتید هیچ موقع روی دفاع کردن نداشتید و بیشتر باید دست به دامان ِ AI ی محترم میشدید ! ولی الان همه چیز دست ِ خودتونه .
در ضمن توی این بازی نوع ترکیبی که به زمین میفرستید و سیستمی که باهاش بازی میکنید خیلی مهمه ، حتی استفاده از بازیکنا در پست های مختلف هم گاهی اوقات اختلاف ِ زیادی توی نتیجه گیری ایجاد میکنه.

عزیز دلم من خودم این کارا رو کردم همه رو هم فول شدم . دست روی پاس بزاری همراهیش میکنه و مربع بزنی پاش رو دراز میکنی طرفش . و تکل رو هم میتونی بزنی ولی این یه مشکلی که داره اینه اجازه میده یار های حریف بیشتر بیان تو محوطه جریمه . تازه بعضی موقع ها هم وقتی تکل رو میزنی تکل نمیکنه آخه به قول خودش اینجا جای تکل نیست . ولی وقتی من میخوام باید بزنه

یه ایراد دیگه هم بگم . تو فیفا 11 مسی و رونالدو بیشتر شبیه خودشون بودن ولی حالا بد تر شده دیگه از اون رونالدو خبری نیست . نمیدونم شاید نا آشنا باهاش باشم بلاخره 2 روزه بیشتر نخریدمش بازم بازی میکنم ببینم چی میشه ولی خداییش خیلی با این پس 12 حال کردم خیلی خوب میشه توش دریبل داد با هر بازیکنی هم بری فرقی نداره ولی چهره بازیکن هاش فرقی نکرده مثل قبله و بهتر نشده .

این فیفا هم ترکوند این بار تو چهره سازی . من هر چی این سانگ که تو آرسنال هستش رو با عکس واقعیش مقایسه میکنم هیچ فرقی نمیبینم عین خودشه

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
عزیز دلم من خودم این کارا رو کردم همه رو هم فول شدم . دست روی پاس بزاری همراهیش میکنه و مربع بزنی پاش رو دراز میکنی طرفش . و تکل رو هم میتونی بزنی ولی این یه مشکلی که داره اینه اجازه میده یار های حریف بیشتر بیان تو محوطه جریمه . تازه بعضی موقع ها هم وقتی تکل رو میزنی تکل نمیکنه آخه به قول خودش اینجا جای تکل نیست . ولی وقتی من میخوام باید بزنه

یه ایراد دیگه هم بگم . تو فیفا 11 مسی و رونالدو بیشتر شبیه خودشون بودن ولی حالا بد تر شده دیگه از اون رونالدو خبری نیست . نمیدونم شاید نا آشنا باهاش باشم بلاخره 2 روزه بیشتر نخریدمش بازم بازی میکنم ببینم چی میشه ولی خداییش خیلی با این پس 12 حال کردم خیلی خوب میشه توش دریبل داد با هر بازیکنی هم بری فرقی نداره ولی چهره بازیکن هاش فرقی نکرده مثل قبله و بهتر نشده .

این فیفا هم ترکوند این بار تو چهره سازی . من هر چی این سانگ که تو آرسنال هستش رو با عکس واقعیش مقایسه میکنم هیچ فرقی نمیبینم عین خودشه

نه دیگه ، اگه به موقع یه یار رو اضافه کنی و پرس رو انجام بدی و توپ رو ازش بگیری زیاد هم نمیاد توی محوطه ی جریمه ، مطمئن باش 10-20 ساعت بازی کنی و فول بشی این حرف رو نمیزنی . مشکلی که این بازی برای فیفا بازهای قدیمی داره ، اینه که نه تنها باید عادت به سیستم ِ قدیمی رو ترک کنن ، بلکه باید با سیستم ِ جدید که سخت تر هم هست کنار بیان . ولی مثلا منی که کلا Fifa 11 رو هم خیلی بازی نمیکردم ، کاملا از شرایط ِ بازی راضیم ، شما هم اگه فکر کنی که سیستم ِ قدیمی اصلا در کار نبوده و سعی کنی با سیستم ِ جدید خودتو وقف بدی ، اونوقت ِ که میفهمی با چه شاهکاری رو به رو شدی . به نظر ِ من تنها عنوان ِ فیفا که میشه بهش گفت شبیه ساز ِ واقعی فوتبال ، همین فیفا 12 هست ، گرچه عالی نیست ولی خیلی خوبه.
مسی و رونالدو رو هم بد ساختن واقعا ، ولی جزئیات چهره ها و زنده بودن ِ چهر ه ها توی فیفا بی نظیره ... هر چی بگم کم گفتم.

در مورد پس ، این که با هر بازیکنی میشه دریبل داد خیلی خوبه ؟ :d
البته دریبل دادن توی فیفا 12 با استفاده از پرسیژن دریبلینگ خیلی راحت تر شده از فیفا 11 ، من تعجب میکنم که شما میگی سخت شده !

aguero

کاربر سایت
Oct 1, 2011
9
بعد از چند بازی بلاخره تونستیم یه کم بهتر بازی کنیم . بارسا رو 4-1 بردم با رئال مادرید ولی واقعا خیلی سخته . 2-3 تا تک به تک رو خراب کردم همش با پا میگرفت

motv

کاربر سایت
Dec 31, 2010
45
نام
محمد عمرانی
سلام
من تازه شروع به بازی فیفا کردم..
توی نسخه جدید(2012) من با ضربدر دسته ی خودم به توپ و بازیکن حریف نزدیک میشم ولی نه اونقدر که توپ رو بتونم ازش بگیرم..
باید چکار کنم؟
اخه اینجوری زیاد گل میخورم..

وقتی با ضربدر نزدیک شدی (یا با جهت های حرکت) دکمه شوت (مربع) رو بزن پاش رو میندازه در مسیر توپ و با تنه هم میره سمت بازیکن تا توپ رو بگیره

Mohsen Rock

کاربر سایت
Jul 25, 2007
695
نام
محسن
منم امشب بازی رو خریدم! انقدر شوق و ذوق داشتم که 6000 تومان پولش رو دادم!ولی اونطور که میخواستم نبود! خیلی با فیفا 11 فرق داشت... قبلا راحت تک به تک ها رو گل می کردم ولی الان همه رو دروازبان گرفت! 5 دست بازی کردم که فقط یه گل تونستم بزنم! شاید نشه به این ایراد گفت....نکات مثبت هم manager mode خیلی خیلی پیشرفت کرده! فقط بشینی خبر هاشو بخونی! نقل و انتقال بازیکنان هم خیلی طبیعی تر شده! ولی تو خود بازی انگار از اون فیزیک قبلی خبری نیست! بازیکنا خیلی تابلو میخورن بهم! تکل که میزنی با اینکه میخوره به پای حریف ولی انگار نه انگار.... من گیم پلی 11 رو ترجیح میدم....

metamorphosis

کاربر سایت
Jun 2, 2009
14
نام
حمید
سلام.
چه طوری میشه تو حین بازی فلشو آورد رو سرِ دروازه بان و کنترل دروازه بانو بدست گرفت (مثلا تو تک به تک ها)
با دسته بازی می کنم...

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
ولی تو خود بازی انگار از اون فیزیک قبلی خبری نیست! بازیکنا خیلی تابلو میخورن بهم! تکل که میزنی با اینکه میخوره به پای حریف ولی انگار نه انگار....
بله؟؟؟برای اولین بار تو بازی موتور فیزیک گزاشتن بعد شما میگی فیزیک بازی خوب نیست:-o:-o:-o:-o:-o:-o

aguero

کاربر سایت
Oct 1, 2011
9
خاک تو سرشون با این موتور فیزیک . بازی کنا همش به هم میخورن . در ضمن با این آنالوگ سمت راست من دریبل دو طرفه میزدم تو فیفا 11 خیلی هم دریبل خوبی بود ولی حالا یه جوری شده یه ذره کند حرکت میکنه دریبل دو طرفه نمیشه زد باهاش . کسی تونسته چند بار دریبل دو طرفه بزنه؟

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
برای من بازی نه کنده، نه لگ داره، نه هیچی. چمن هم بسیار عالیست و به خصوص قیافه ی بازیکنای اینترو برعکس بارسلونا عالی کار کردن. یعنی حرف نداره. فیزیک بازی هم خیلی خوبه مشکلی ندارم. ولی مصدوم زیاد می دم به تیم حریف. کارت هم نمی گیرم! تنها مشکل همون دفاع کردنه که هنوز عادت نکردم و خیلی الکی گل می خورم. منجر مود خیلی باحال تر شده. منوهای بازی خیلی سریعتر از قبل شده. دریبل دو طرفه نتونستم هنوز بزنم، یعنی یه بار اومد بزنه، مدافع گرفتش، ولی تکنیک ها جز یکی که توپ رو از جلو می نداخت پشت، همه رو می زنم. با دستم هم مشکلی ندارم. همه دکمه ها خودش اوکی شد! از همین دسته چینی ارزوناست!

همه چی خوبه، یه کم تمرین می خواد فقط.

راستی برای من سه تا گزارشگر داره (انگلیسی، فرانسه، اسپانیایی ِ مکزیکی) مال شما هاهم همینه؟

تغییر سیستم دفاع از این جدیده به قدیمی رو کجا میشه انجام داد؟ من ندیدم هر چی گشتم. همچنین تعداد تعویض ها رو نیافتم از کجا میشه عوض کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر