FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
سلام
چطوری باید تنظیمات دسترو عوش کنم ؟ مثلا من میخوام بجای اینکه R2 دوییدن باشه R1 باشه .
تو Fifa 11 تو قسمت config درست میشد ولی این فرق کرده !

ممنون

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
سلام
چطوری باید تنظیمات دسترو عوش کنم ؟ مثلا من میخوام بجای اینکه R2 دوییدن باشه R1 باشه .

ممنون

وارد بازی بشو و مسیر ِ زیر رو طی کن :
CUSTOMISE FIFA/SETTINGS/CONTROLS/CONTROLLER

بعد با زدن ِ L2 و R2 میتونی تنظیمات مربوط به Defense و Attack رو ببینی و دکمه ها رو برای دفاع و حمله اون طوری که دلت میخواد تنظیم کنی.

آخرین ویرایش:

nvd1807

کاربر سایت
Oct 1, 2011
4
سلام
من تازه واردم
کسی میدونه چجوری میشه کنترل های فیفا 12 رو عوض کرد؟
مثلا a بشه سانتر و تکل و مثلا d بشه شوت و اینا؟
میشه کمکم کنید؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
@nvd1807
پست 607 رو مطالعه بفرمایید.

کسایی هم که فکر میکنن PES واقعی ترِ ، مبارکشون باشه PES ، برن بازی کنن و حالشو ببرن ، نوش ِ جونشون . بزارین اونایی که FIFA دوس دارن با بازی مصنوعیشون حال کنن.
گرچه تعداد ِ صفحات ِ تردهای این دو بازی خودش مشخص میکنه کدوم بازی طبیعیه و کدوم یکی مصنوعی !

آخرین ویرایش:

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
وارد بازی بشو و مسیر ِ زیر رو طی کن :
CUSTOMISE FIFA/SETTINGS/CONTROLS/CONTROLLER

بعد با زدن ِ L2 و R2 میتونی تنظیمات مربوط به Defense و Attack رو ببینی و دکمه ها رو برای دفاع و حمله اون طوری که دلت میخواد تنظیم کنی.
آقا ببخشید، یعنی دیگه اون Game settingsی توی ابتدای بازی بود برای Play بازی حذف کردن؟

nvd1807

کاربر سایت
Oct 1, 2011
4

تنظیمات و فایل های شمارو دان کردم
اما 3 تا مشکل
اول اینکه من فولدر گیم ندارم
دوم اینکه دسته ها خاموشه
سوم اینکه من میخوام با کیبورد بازی کنم
تو رو خدا کمک کنید

---------- نوشته در 05:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:07 PM ارسال شده بود ----------

@nvd1807
پست 607 رو مطالعه بفرمایید.

کسایی هم که فکر میکنن PES واقعی ترِ ، مبارکشون باشه PES ، برن بازی کنن و حالشو ببرن ، نوش ِ جونشون . بزارین اونایی که FIFA دوس دارن با بازی مصنوعیشون حال کنن.
گرچه تعداد ِ صفحات ِ تردهای این دو بازی خودش مشخص میکنه کدوم بازی طبیعیه و کدوم یکی مصنوعی !

ممنون اما ممن هیچ جوره نمیتونم دکمه هارو عوض کنم
میشه یه ذره کامل تر بگید؟

JiMBoOoOoOoOo

کاربر سایت
Sep 13, 2011
74
نام
محمد
چی کار کنم بازی انالوگ دسته رو مثل کنسول کنه برای دریبل و این چیزا !؟

سلام
من تازه شروع به بازی فیفا کردم..
توی نسخه جدید(2012) من با ضربدر دسته ی خودم به توپ و بازیکن حریف نزدیک میشم ولی نه اونقدر که توپ رو بتونم ازش بگیرم..
باید چکار کنم؟
اخه اینجوری زیاد گل میخورم..

کسی میدونه این بازی دکمه مخصوصی برای پاس عمقی و دکمه ای مخصوص سانتر داره یا باید همرو با همون دکمه پاس زد
اگر اینجوری باشه که خیلی سخته لطفا راهنمایی کنید

منم دقیق همین مشکل دارم لطفا کمک کنید ممنون

سلام دوست من آره متاسفانه از فیفا 11 این قابلیت را برداشتن من فکر میکردم تو فیفا 12 برش میگردونن اما متاسفانه اینم مثل 11 نمیشه

سلام

ممنون

سلام ... چرا انالوگ سمت راست تو بازی کار نمیکنه ؟ (همون skill moves
چیکار کنم درست شه ؟

سلام
من تازه واردم
کسی میدونه چجوری میشه کنترل های فیفا 12 رو عوض کرد؟
مثلا a بشه سانتر و تکل و مثلا d بشه شوت و اینا؟
میشه کمکم کنید؟

oh my god
همه که مشکل تنظیم دسته دارند
خب یه سری به تاپیک مشکلات بازی میزدید
نه خسته میشید تا پیداش کنید من برات اینجا میزارم
تو این تاپیک دوست عزیزمون توضیح کامل داده چطور دسته بازی تنظیم کنید

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
آقا ببخشید، یعنی دیگه اون Game settingsی توی ابتدای بازی بود برای Play بازی حذف کردن؟

چرا اون هم هست ، برو توی پوشه ای که بازی رو نصب کردی ، وارد پوشه ی Game بشو ، بعدش هم وارد پوشه ی fifasetup بشو ، اونجا فایل ِ fifaconfig.exe رو میبینی.

تنظیمات و فایل های شمارو دان کردم
اما 3 تا مشکل
اول اینکه من فولدر گیم ندارم
دوم اینکه دسته ها خاموشه
سوم اینکه من میخوام با کیبورد بازی کنم
تو رو خدا کمک کنید

ممنون اما ممن هیچ جوره نمیتونم دکمه هارو عوض کنم
میشه یه ذره کامل تر بگید؟

اولا پوشه ی Game در محل ِ نصب ِ بازی هست که راحت میتونی پیداش کنی.
دوما خاموش بودن ِ دسته ها هم بستگی به مدل ِ گیم پدتون داره ، اینطور که من شنیدم بطور مستقیم دسته های Generic رو نمیشه توی این بازی استفاده کرد و باید از امولیتور و اینجور چیزا استفاده کنید.
سوما با کیبورد بازی نکن :d
آخه بدون ِ آنالوگ ها که نمیشه بازی کرد ! با کیبورد فقط 8 جهت رو میتونید انتخاب کنید در حالی که با آنالوگ میتونید از کل 360 درجه استفاده کنید و مثلا شوت و پاسهاتون رو به هرجا که دوس دارید بفرستید.تازه دریبل زدن بدون آنالوگ هم که تقریبا غیر ِ ممکنه !

دکمه رو هم که گفتم چطور عوض کنید ، اول وارد ِ بازی بشو ، اون مسیری رو که گفتم برو
با دکه های L2 و R2 (یا همون LT و RT برای گیم پدِ 360) میتونید Menu ی مورد نظر رو عوض کنید و دو حالت Attack و Defense رو ببینید ، میتونید روی هر دکمه ای که خواستید با X (یا همون A برای گیم پد ِ 360) انتخاب کنید ، و بر روی دکمه ای که میخواید باهاش جا به جا بشه برید و دوباره X رو بزنید تا با هم جا به جا بشن.
مثلا روی RT رفته و X رو بزنید ، بعد روی RB رفته و X رو بزنید ، اینجور عمیات مربوط به RB و RT عوض میشه ... همین طور باقی ِ دکمه ها رو اونجور که دوست دارید بچینید.

aguero

کاربر سایت
Oct 1, 2011
9
سلام بچه ها برای اولین باره میام تو این سایت .
ابنجا عضو شدم تا اینو بگم :
خاک تو سر من که رو آوردم به فیفا . از فیفا 10 به بعد 90 درصد بازی های فوتبالم با فیفا بود ولی واقعا گند زد با این فیفا 12 به خدا فیفا 11 صد برابر بهتر از این فیفا 12 هستش
بابا این چیه آخه؟ من مثل هلو دریبل میزدم تو فیفا 11 الان اینقدر حرکاتش مزخرف شده که دریبل نمیشه زد . یه دریبل هایی میزدم تو فیفا 11 که اینجا اصلا نمیشه . یه دو تا دریبل الکی فقط میشه زد
منو باش که چقدر شوق و اشتیاق داشتم . اول بازی 3 ساعت فقط وایسادم دسته رو تنظیم کردم .
فقط ویژگی هایی که بهتر شده بود نسبت به 11 :
دخیره کردن گل . آمار بعد بازی . عملکرد دروازه بان ( همه شون شدن مهدی رحمتی هر توپی میاد با پا میگیرن ) . خیلی خیلی چهره ها شبیه به واقعیت شده . از اون عکس های واقعی که از بازیکنا گذاشتن خیلی خوشم اومد . استایل های بازیکن ها خیلی واقعی تر شده
اون کنترل دروازبان هم به نظرم یه چیز مسخره ایه که اصلا شاید از هر 10 بازی یه بار به کارت بیاد که اونم به جای اینکه بهتر توپ رو بگیری تو تک به تک ها به خاطر عوض شدن دوربین نمیتونی خوب کنترلش کنی و گل رو میخوری .
از همه مزخرف تر دفاع کردنشونه . 2 نوع دفاع داره یکی دفاعیه که مدل جدیده که اصلا نمیره توپ رو ازش بگیره فقط با بازیکن همراهی میکنه اون یکی هم همون مدل قدیمیه . با اون مدل قدیمی هم که اصلا نمیشه . تو محوطه جریمه با اون نوع دفاع قدیمی اصلا نمیشه گل نخورد .
خلاصه به نظرم برم فیفا 11 رو بازی کنم بهتره . حدااقل 2 تا دریبل میزنیم باهاش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر