FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,796
سلام.

من نسخه دمو رو که بازی کردم ، بازی خیلی لگ داشت و هی گیر میزد ...
می خواستم ببینم تو نسخه اصلی درست شده یا نه ؟؟؟

ممنون.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
سلام.

من نسخه دمو رو که بازی کردم ، بازی خیلی لگ داشت و هی گیر میزد ...
می خواستم ببینم تو نسخه اصلی درست شده یا نه ؟؟؟

ممنون.

نه درست نشده ، اگه تو دمو لگ داشتی اینجا هم خواهی داشت . ولی یه سری راه کار هست که ممکنه لگ رو برطرف کنه .

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
از وقتی که عرضه بازی های رایانه ای هدفمند!!! :d شد ؛ حسرت به دل من موند که سر موقع یه بازی ای رو بخرم و بازی کنم )x... خرید اینترنتی هم که قربونش برم کلی باید پول پیک داد ((حداقل 2برابر پول بازی)) یا اینکه 3-4 روز صبر کرد ((حداقل )) ...
عاجزانه از دوستان خواهمندم یه نفر مردونگی کنه و آدرس یه فروشگاه((در تهران ؛ هر جای تهران باشه قول میدم برم !)) که این بازی رو داشته باشه به من بده ((با پیغام خصوصی که تبلیغ هم نشه)) تا امروز برم بخرمش... خیر از جوونیتون ببینین:x:">:">

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
سلام اشکان جان
من هنوز نگرفتم بازیو ، ولی با نسخه ی قبلی PC فراوون تفاوت داره ... یه جورایی نسخه ی قبلی PC ترکیب نسخه ی Fifa 10 و چند تیکه ی خیلی کوچیک از Fifa WC 2010 کنسول ها بود.برای همین نسبت به نسخه ی قبلی PC خیلی تفاوت کرده.ولی نسبت به Fifa 11 ـه کنسول از نظر گیم پلی خیلی تغییر نکرده فقط Tactical Defending اضافه شده که خیلی ها بعد از نیم ساعت دوباره به حالت Legacy تغییرش میدن و مثل قبل بازی میکنن (سخته کار کردن باهاش).
از نظر گرافیکی هم زیاد فرق خاصی نکرده ، یه مقدار فیس ها بهتر شدن و البته بازی توی صحنه های آهسته FPS Cap نداره مثل پارسال و روی 60 فریم فیکس هست.
ممنون بابت پاسخ دادن.پس با این تفاصیری که شما میگی نسبت به سال قبل پیشرفت داشته.:d

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
سلام.
این مشکل رو من همیشه با فیفا داشتم امسال هم دارم.من نمیدونم فیفا کی میخواد این رو درست کنه.من هیجوقت نتونستم از دسته ی ps2 توی بازی استفاده کنم چون همش گزینه ها بالا و پایین میره و هیچ کاری نمیشه کرد.هر کاری هم کردمدرست نشده.گندشون بزنم بابا.
اگه کسی راهی چیزی میدونه ارایه بده.

یکی خواهشا کمک کنه.

78610

کاربر سایت
Oct 7, 2010
73
بچه ها بازی لیگ قهرمانان اروپا رو که میبینید خودتون قضاوت کنید کدوم بیشتر شبیه به این دو بازی هست fifa یا pes

یکی که بازی کرده بگه گزارشگر قبلیه یا عوض شده ممنون میشم

آخرین ویرایش:

azimihesam

کاربر سایت
Mar 17, 2007
13
با سلام
من یه سوال داشتم لطفا جواب بدین
من این بازی رو نصب کردم فقط نمی دونم تنظیمات گرافیکش کجاست.زیاد تو منو ها جستجو کردم ولی پیداش نکردم.هرکی میدونه لطفا بگه
با تشکر

kaveh_2005

کاربر سایت
Mar 9, 2007
343
با سلام
من این بازی رو نصب کردم فقط نمی دونم تنظیمات گرافیکش کجاست.زیاد تو منو ها جستجو کردم ولی پیداش نکردم.هرکی میدونه لطفا بگه
با تشکر

من که بازی ندارم ولی تنظیمات گرافیکی باید بیرون باشه
تو فولدر fifasetup

JiMBoOoOoOoOo

کاربر سایت
Sep 13, 2011
74
سلام به همه دوستان گیمر

بلاخره من هم امروز بازی خریدم
بازی نسبت به فیفا11 از لحاظ گرافیکی تغییرات چشم گیری داشته و همین باعث شد که بازی بخرم (اخه بعد 2008 فیفا رو گذاشتم کنار)
بازی از همه لحاظ عالیه مخصوصا گزارشگرش که در حد تیم ملی اسپانیاست :D
البته پی اس هم امسال ترکونده و از نظر من هر دو بازی در حد عالی هستن

همونطور که خیلی از بچه ها مشکل لگ دارند من هم همین مشکل رو دارم البته من core i3 دارم ولی وحشت ناک لگ داشت
با کمک دوستمون تو این پست تا حد زیادی لگ بازی کم شد ولی باز هم لگ داره
دوستان کسی راه حلی بلد هست که کامل مشکلم را بر طرف بشه؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
بچه ها بازی لیگ قهرمانان اروپا رو که میبینید خودتون قضاوت کنید کدوم بیشتر شبیه به این دو بازی هست fifa یا pes

یکی که بازی کرده بگه گزارشگر قبلیه یا عوض شده ممنون میشم

خب علتش اینه که PES لایسنس لیگ قهرمانان رو خریده و به صورت انحصاری در اختیار کونامی هست و فیفا اجازه نداره لوگوهای لیگ قهرمانان ، تروفی لیگ قهرمانان و ... رو توی بازیش استفاده کنه.

با سلام
با تشکر

در محل نصب بازی ، وارد پوشه ی Game بشید ، بعد از اون وارد fifasetup و بعد فایل fifaconfig.exe رو اجرا کنید . تنظیمات گرافیکی از طریق قسمت Game Settings انجام میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر