FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
جملت سوالیه یا خبریه؟! :d
سوالیه دیگه.:dاخه دیدم یکی اومده فیفا رو مسخره کرده یکی هم PES رو.به خاطر همین پرسیدم دقیقا اینجا تاپیک چیه.:dبحث در مورد فیفا یا مسخره کردن 2 نسخه؟؟!!:-//:)

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
سوالیه دیگه.:dاخه دیدم یکی اومده فیفا رو مسخره کرده یکی هم PES رو.به خاطر همین پرسیدم دقیقا اینجا تاپیک چیه.:dبحث در مورد فیفا یا مسخره کردن 2 نسخه؟؟!!:-//:)
مسخره نمی کنیم. این برداشت آدم هاست. از نظر خیلی ها اون چهره ها شبیه زامبی ان. از نظر خیلی ها خوردن فوتبالیست ها به هم و گیر کردنشون به هم خنده داره. تو تاپیک Crysis که نمیشه این چیزا رو گفت. طبیعتا جاش اینجاست.

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
ببخشید میشه سوال منو هم جواب بدید

نه دوست من نمی شه. کلا سیستمش عوض شده.

---------- نوشته در 12:19 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:17 AM ارسال شده بود ----------

اقا کی میاد این لینک دانلود مُردیم از بی فیفایی
دوستان توی این ورژن نمیشه با Gamerenger انلاین زد؟؟؟

27 سپتامبر عرضه میشه. توقع می ره تا همون روز هم هک بشه. دیگه نهایت تا آخر سپتامبر توی اینترنت هست. هرچند هرچی دیرتر دانلود کنی برد کردی. چون معمولا کرک های اولی ایراد دارن. هرچند روشون فیکس هم میاد. نمی دونم من که معمولا صبر می کنم.
-----------------------------------
این که میشه یا نه هنوز معلوم نیست. همون موقع هم کسی فکرشو نمی کرد فیفا 11 بشه.

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
توی تورنت که نیومده هنوز ولی لینکش هست
اگه کسی رپیدبازش کرد یه ندا بده به من دعاش میکنم :d

بابا چرا اینا هر دفه سیستم پنالتی رو تغییر میدن؟آخه فیفا 11 پنالتیش چه مشکلی داشت؟تو فیفا 12 اگه با کیبورد بازی کنیم با کدوم دکمه دروازبان میپره؟
مطمئن نیستم ولی فکر کنم نامبرهای سمت راست کیبورد جای جوی استیک راست عمل میکنه .

آخرین ویرایش:

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
بابا چرا اینا هر دفه سیستم پنالتی رو تغییر میدن؟آخه فیفا 11 پنالتیش چه مشکلی داشت؟تو فیفا 12 اگه با کیبورد بازی کنیم با کدوم دکمه دروازبان میپره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر