FIFA 12 با چهار گزارشگر اما بدون Andy Gray

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,882
نام
صابر
ss_preview_fifa12commentary10.jpg.jpg

درود​

Fifa 12 دو تیم گزارشگری خواهد داشت .
تیم اول Clive Tyldesley و Andy Townsend و در تیم دوم Alan Smith و Martin Tyler ، اما دیگر خبری از Andy Gray در نسخه ی جدید Fifa نخواهد بود این گزارشگر که نسخه ی های مختلف Fifa را گزارشگری کرده است و اینطور که گفته شده بعد از اظهار نظر در مورد فوتبال زنان از Sky Sports اخراج شده است.
Alan Smith و Martin Tyler در تیم اول FIAFA 12 گزارشگری مسابقات اصلی را برعهده خواهد داشت و Clive Tyldesley و Andy Townsend نیز بخش تورنومنت ها را گزارشگری میکنند.
همچنین شما میتوانید در بخش option ها گزارشگر مورد علاقه ی خود را انتخاب کنید .
EA وعده داده است که بیش از 10,000 خط گزارش برای بازی FIFA 12 وجود خواهد داشت.​

با تشکر از Eurogamer

آخرین ویرایش:

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
بذارین یه توضیحی بدم
دیدین مثلاً خیابانی داره فوتبال گزارش میکنه وسط گزارش مثلاً میگه خب آقای حاج رضایی نظرتون در مورد این چند دقیقه بازی چی بود ؟ بعد اون هم یه چیزی میگه بعد خیابانی میگه باتشکر میپردازیم به ادامه گزارش و اینا ؟ ...
این اندی گری نقش حاج رضایی رو داره که نظرشو در مورده بازی میده و بهش میگن کارشناس فوتبال ولی مارتین تیلر که بازی رو گزارش میکنه نقش خیابانی رو داره واسه همین بشتر حرف میزنه
دیدم بعضی ها میگن اون گزارش گری که کمتر حرف میزنه گفتم این توضیحو بدم

• Like
Reactions: Electronic Arts

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
خبر فوق العاده ایی بود.خدائی اون pes بره یاد بگیره که با اون گزارشهای مزخرف حال آدمو بهم میزنن.من خودم رو گزارش حساسم،وقتی هم که 2 تا گزارشگر باشن خیلی بهتره،جذابیت بازی بالاتر میره.ایول
100 % موافقم حسین یعنی حال آدمو بهم میزنه شبیه معتادا گزارش میکنه:-&
خیلی خوب شد که تعدادشون بیشتر شد ولی اندی رو نباید حذف میکردن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر