FIFA 11 | X360

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
کسی به ما جواب نمیده؟
تو منوی اصلی گرینه دوم انتخاب کن.یعد برو قسمت Carrer Mode.از اون سه حالت یکی رو انتخاب کن.به نظر من اولی از سمت راست انتخاب کن.بعد بازیکنتو بساز و برو داخل بازی.به همین سادگی:d:d
راستی به هزار بدبختی:( تونستم رونالدو بگیرم.
97 پول دادم:d:d
390 سالری.:d:d

• Like
Reactions: Bayonetta

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
دوستان این رشد بازیکنا تو career خوب شده؟؟؟
من یادمه تو فیفا 10 خودمو پاره کردم هرسال با مولر آقای گل میشدم و بهترین بازیکن جوان اما سال بعد فقط +1 میرفت بالاتر یا اصلا نمیرفت
در کل این قضیه چطوریه
چون من اصلا واسه تیمم بازیکن گرون نمیخرم جوون میخرم پرورش میدم یه حالی میده:d

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
دوستان این رشد بازیکنا تو career خوب شده؟؟؟
من یادمه تو فیفا 10 خودمو پاره کردم هرسال با مولر آقای گل میشدم و بهترین بازیکن جوان اما سال بعد فقط +1 میرفت بالاتر یا اصلا نمیرفت
در کل این قضیه چطوریه
چون من اصلا واسه تیمم بازیکن گرون نمیخرم جوون میخرم پرورش میدم یه حالی میده:d
در کل پیشرفت بازیکنا تو فیفا همینطوره.روند پیشرفت به کندی صورت میگیره.شاید یه بازیکن در یه فصل یکبار پیشرفت کنه.با اصلا نکنه.:d:d
دوستان کسی هست که هم نسخه کنسولی و هم نسخه پی سی رو بازی کرده باشه؟ آیا واقعا فرقی با هم ندارن؟
بله من بازی کردم.در کل نسخه کنسولی یه سرو گردن بالاتره.

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
در کل پیشرفت بازیکنا تو فیفا همینطوره.روند پیشرفت به کندی صورت میگیره.شاید یه بازیکن در یه فصل یکبار پیشرفت کنه.با اصلا نکنه.:d:d
.

تو 09 اینطوری نبود و بازیکنا خوب پیشرفت میکردن
نمیدونم چرا اینجا اینطوریه
من یادمه تو 09 بعد از 3 فصل دمیکلیسم شده بود 92 تونی شده بود 93 یه سال مونده به بازنشستگیشون فروختمشون پول توپولی به جیب زدم :p

یا مثلا برنو که 73 بود شده بود 86

کاش لا اقل مثل 10 نباشه و یه چیزی مثل استعداد بزاره که کسایی که استعدادشون زیاده رشد خوبی بکنن

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
اقا یکی یه توضیح بده.

1این قضیه 800 پوینت که میگن چیه؟ یعنی نمیتونیم آنلاین بازی کنیم؟ شنیدم یه هفته میتونیم لایو باش بازی کنیم بعد باید 800 پوینت بدیم تا بتونیم بازی کنیم؟

درسته؟؟؟؟

اگر آره 800 پوینت واسه یه ساله؟ یای یک ماهه یا تا آخر؟

کسی نبود؟
ادامه سوال : نسخه PS3 هم همینطوره؟

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
تو 09 اینطوری نبود و بازیکنا خوب پیشرفت میکردن
نمیدونم چرا اینجا اینطوریه
من یادمه تو 09 بعد از 3 فصل دمیکلیسم شده بود 92 تونی شده بود 93 یه سال مونده به بازنشستگیشون فروختمشون پول توپولی به جیب زدم :p

یا مثلا برنو که 73 بود شده بود 86

کاش لا اقل مثل 10 نباشه و یه چیزی مثل استعداد بزاره که کسایی که استعدادشون زیاده رشد خوبی بکنن
من که الان مستر دارم با منچستر میرم.نانی 83 بوده الان شده 84.اخرای فصل هم هستم.بازیکنایی که ریتینگشون پایین هستش خوب پیشرفت میکنن.چون من اول فصل رونالودرو گرفتم.هنوز پیشرفت نکرده.همون 90 هستش.

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
دوستان کسی تو این creation centre |رفته من از داخل بازی میرم چیزی واسه دانلود نیست وقتی تو سایت ea هم میرم تو این قسمت چیزی نمیاد
داخل بازی هم تو لایو و هم تو ea ساین اینم و تو سایت ea هم که رفتم ساین این بودم ولی نتونستم چیزی بسازم

چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
کسی نبود؟
ادامه سوال : نسخه PS3 هم همینطوره؟
منم دقیقا همین سوال رو دارم تو review گیم اسپات نوشته بود :
This is the first FIFA game to include EA's online pass system, so you need to
input a code included in the box in order to play online
وای خدایا بدبخت شدیم رفت تازه میخواستم تو 11vs11 فقط دروازه بان باشم من هنوز بازیزو نگرفتم.:-s:-o:-o:-s

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
یه سوال
چکار کنیم که یه بازیکن سریعتر پیشرفت کنه؟
بعدش توی منیجر مود
بازیکن‌های جوون با گذشت زمان اضافه می‌شن؟
منظورم اینه که مثلا وقتی یه بازیکنی بازنشته می‌شه بالاخره یه بازیکن هم باید جاش بیاد و ...
یه همچین چیزی هستش؟

• Like
Reactions: гадюка

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
آخجون.پارسال 4000 تا پوینت خریدم مفت!2000تاش را خرج کردم,560 تاش را گذاشتم کنار برای آلن ویک.یعنی درواقع الان 1440 تا دارم.4 روز دیگه گلدم تموم می شه.تا دوباره یه فرصتی بشه گلد بخرم,هر موقع خریدم این 800 پوینت را هم می دم.فکر کنم یه مدتی صبر کنم هم بهتر باشه چون الان بازی دسته 2 نمی خرن که 00 پوینت بدن.ممکنه بهم شک کنند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر