FIFA 11 | X360

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
نمیشه کاریش کرد باید یاد بگیری منم از 10 پنالتی که تا الآن زدم 2 تاش گل شده اونم با چیپ زدم وسط با اینکه وقتی خط پایین وسط رنگ سبز قرار میگیره میشوتم اما تا جهت رو میدم چپ و راست با فاصله زیاد میزنه تو اوت ! کسی هست یه آموزشی بده از آموزش های خودش که چیزی نفهمیدم ؟؟؟
اما بجاش پنالتی هارو با دروازبان عالی میگیرم یه بار منچستر یونایتد رو ور داشتم حریفم هم لیون بود بازی به پنالتی کشید با ون در سار از 5 تا پنالتی هر 5 تاش رو گرفتم اما به زور فقط یه توپم گل شد:-o:-s
اتفاقا پنالتی ها که عالی شده بنظرم!
شما باید اون خطی رو که در نوار بالای اسم بازیکن زننده ضربه حرکت میکنه رو روی قسمت سبز رنگ متوقف کنی وجهت بدی ضمنا باید به اندازه پر کنی نه اینکه تا خرخره پرش کنی توپ براحتی میره سمت دروازه هرچی بازیکنت ماهر تر باشه اون بخش سبز رنگ بزرگتره وهرچی بازیکن بنجل تر باشه اون خط سبز رنگ محدود تره ضمنا بسته به حساسیت ضربه پنالتی اون خطی که روی نوار حرکت میکنه حرکتش تند وکند میشه واین خیلی به حرفه ای شدن وسخت تر شدن بازی کمک کرده
دوستان کسی میدونه این پنالتی ها رو میشه به حالت قدیمی در اورد یا نه توی فیفا 11 خیلی ضایع شده پنالتی زدن....
نه نمیشه به حالت ارکید دراورد پنالتی زدن رو ....!

آخرین ویرایش:

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
اخرین فیفایی که بازی کرده بودم08 بودش رفتم اینو خریدم! هی اونو میذاشتم دوباره اینو میذاشتم! هیچ فرقی نکرده هیچ! پسرفت هم کرده به نظرم!مخصوصا تو گرافیک و جلوه های ویژه و ..

iman_movie

کاربر سایت
Mar 10, 2008
167
نام
ایمان
اخرین فیفایی که بازی کرده بودم08 بودش رفتم اینو خریدم! هی اونو میذاشتم دوباره اینو میذاشتم! هیچ فرقی نکرده هیچ! پسرفت هم کرده به نظرم!مخصوصا تو گرافیک و جلوه های ویژه و ..
شما برو همون فوتبال پیشرفته PES بازی کن

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
اونایی که با پنالتی مشکل دارن:

یا برن word cup رو بزارن یا تو همین فیفا برن تو قسمت آموزشی پنالتی با تصویر یادتون میده چطور پنالتی بزنید. قول میدم 5 تا پنالتی تو آموزشی با تصویریش بزنید دیگه مشکل زدن پنالتی رو ندارید.

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
آقا این کاریر مودش باگ داره مسخره )x

من اول با منچستر بودم توی اون بد نتیجه گرفتم چون رو لجندری بودم هی مساوی می دادم و قلق بازی دستم نبود
اخراج شدنم منطقی بود

ولی بعدش رفتم تاتنهام اونجا توی چمپیونز لیگ با بارسا و یوونتوس بودم هر دو رو پوکوندم
ولی توی لیگ من از تیم صدر جدول 3تا بازی کمتر کرده بودم و اگه اون 3تا بازیم رو می بردم با یک امتیاز کمتر دوم می شدم
ولی اینا منو اخراج کردن چون تیم 11 ام بودم :-o با 3 بازی کمتر از تیمای بالام

مسخره ها
این همه زحمت کشیدم
گند زدن با کاریر مود با این سیستمشون
باید از همون اول جزو 4تا تیم باشی حتی با بازی کمتر )x

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
خوب.بالاخره این شاهکارو تجربه کردم.باید بگم مثل اینکه روند رو به رشد و غیرقابل توقف ea که از fifa2008 شروع شد هرسال با سرعت بیشتری طی میشه.
تقریبا میتونم بگم بازی فوق العاده واقع گرا و لذتبخش شده و تقریبا تمام شاکالات نسخه های قبل برطرف شده.پاسکاریها دقت فوق العاده بالایی لازم داره.نکته دیگه ای که واقعا جالب بود سانترها بود که بسیار واقعی و طبیعی شده و دقیقا بستگی به شکل تعادل بازیکن داره تا سانتر خوب یا بدی انجام بشه.سرعت بازی بسیار نرمال و طبیعی شده.وزن توپ سنگین و طبیعی شده.شوتها بهبود شگفت انگیزی داشته.
نکته دیگه ای که بسیار هم مهمه هوش مصنوعی بازی هست که ea واقعا برای این قسمت سنگ تموم گذاشته.
فقط یه نکته ای که من احساس کردم این بود که انگار بازی یه کم شلوغ شده:-/
به هرحال واقع گرایانه ترین فوتبال حال حاضر فیفا11 هست.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
آقا این save assissted تو منوی option چیه؟)x
manual بذارمش یا semi یا assisst؟:-/
ببین دوسته من کلا گزینه هایی که این سه تا انتخاب میخواد مربوط به گیم پلی بازی میشه
حالت manual به صورت دستی همچی در اختیار خودت خیلی سخت میشه اما لذت بازیش اگر واقعیت دوست داشته باشی چند برابر میشه
semi این حالت نیمه خودکاره هوش مصنوعیم بهت کمک میکنه
assisst کاملا خود کار میشه و بازی راحتر تو دست تره چون هوش مصنوعی کمکت میکنه اما از لذت بازی کم میکنه به نظر من

عزیزه من این نظر شخصیه شما بیشتر شبیه اسپمه اخه الان کسایی که حالشون از فیفا هم به هم میخوره میگن بازی نسبت به نسخه قبل یا پیشرفت داشته
گرافیک پیشرفت نکرده:-oتا اونجا که من یادمه فیفا08 بازیکنا شبیه پارافین نبودن:-oعرق میکردن مثله این نبود که داره شمع اب میشه:-oحالا به نظرت این شماره هم همینه:-oفقط همین مورد بر مقایسه کن بقیه نمیخواد
جلوه های ویژه:-oجانم:-oداداش جلوه ویزه مگه کبری 11 بعدشم تا اونجا که ما یادمونه تو شماره 8 حتی حالت بارونی یا برفی نداشت اما تو این شماره (یعنی از شماره 9 به بعد اضافه شد) همین یه موردم کافیه که حرف شما خلافش سابت بشه;)اقا شما که هیچ پیشرفتی تو بازی حس نکردی ندیدی چیزه خواصی داشته باشه ازت خواهش میکنم اینجا نیا چون اخرش اخطار و کارت و کارت کشی میشه;)

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید

کاملا حرفت منطقیه برای منم بین pes 2003 (فکر کنم اولین نسخه پیسیش بود) با این نسخه آخرش تفاوت زیادی وجود نداره بدلیل اینکه برای بازی کردنشون یک ساعت هم وقت نذاشتم.
ولی مطمئنن بین این دو نسخه تفاوت بسیاره که احتمالا شما به اونا خوب واقفی در مورد فیفا هم به همین شکل است.

موفق باشی.

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
اقا یکی یه توضیح بده.

این قضیه 800 پوینت که میگن چیه؟ یعنی نمیتونیم آنلاین بازی کنیم؟ شنیدم یه هفته میتونیم لایو باش بازی کنیم بعد باید 800 پوینت بدیم تا بتونیم بازی کنیم؟

درسته؟؟؟؟

اگر آره 800 پوینت واسه یه ساله؟ یا تا آخر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر