FIFA 11 | X360

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
یه سوال فنی تیم ایران هست؟
نه نیست فیفا خیلی وقته که اسم تیم ملی ایران رو از تو لیست تیمهاش خط رده . تو world cup هم بناچار واسه کامل بودن تیم ملی ها گذاشت
استایل بدن رونالدو عین خودش هست همینطور حرکات بدن مسی !!!

Last edited by a moderator:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید

نقد و بررسی این عنوان مجددآ در " صفحه ی اصلی سایت " قرار گرفت.

پ.ن: این نقد و بررسی یک بار در صفحه ی اول قرار گرفته بود که با مشکلات کوچک نگارشی رو به رو بود و تصمیم گرفته شد که متن یک ویرایش جزئی شود.
اقا دستت درد نکنه خوب بود اما اخرش که باز گفتید این فیفا فیفا سابق نیست بابا فیفا سابق مگه چی بودن همشون خوب بودن حداقل برای کنسولا عالی بودن بله نسخه pc فیفا 10 نسبت به فیف11 زمین تا اسمون فرق داشت اما برای کنسولا همچین فرق فاحشی نداشتن
که اینجوری گفتید ای کاش این نفد برایه نسخه pc مینوشتید

FIFA09

کاربر سایت
Mar 6, 2009
346
نام
هامون
اقا دستت درد نکنه خوب بود اما اخرش که باز گفتید این فیفا فیفا سابق نیست بابا فیفا سابق مگه چی بودن همشون خوب بودن حداقل برای کنسولا عالی بودن
داداش جمله رو تا آخر نخوندی
توی نقد گفته شده این فیفا فیفای سابق نیست یعنی اون فیفای ضعیف سال های قبل دیگه نیست(2007 به قبل) و به سختی میشه شما از این بازی ایراد بگیرید
توجه کنید:
در پایان تمامیه صحبتهای بالا فقط میتوان به یک چیز رسید و این که این FiFa دیگر FiFa سابق نیست ! در حال حاظر با یکی از بهترین بازیهای ورزشی دنیا طرف هستید و به سختی میتوانید ایراد بزرگی در آن پیدا کنید. پس به تمامی طرفداران این بازی پیشنهاد میکنم که حتمآ این نسخه از بازی را تجربه کنند تا معنای واقعی FiFa را بفهمند.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,727
نام
وحید
نوید جان من هم بالاخره دیروز به دستم رسید و بازی کردم واقعا عالیه از همه نظر ولی این نامردا بایرن رو ضعیفتر از واقعی ساختن ولی باز هم دیروز رقبا رو با همین ضعیف ساختن لوله کردم ولی اماره مولر رو بی انصافی کردن خیلی کمه المان رو هم در حد اون تیمی که تو جام جهانی بود نساختن

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
من اومدم هند گرفتن رو به طور کلی فعال کردم وقتی اومدم بازی کنم تا میومدم از گوشه ها سانتر کنم همش مدافع حریف هند میکرد و داور هم سریع پنالتی می گرفت ! واقعا این داوری منو نا امید کرد.
بشوتی هند میشه- هر سانتری هم بکونی هند میشه و بعدشم داور هر هندی رو پنالتی میگیره خیلی مسخره شده و اعصاب میزنه مجبور شدم هند رو فعال کنم اما به جز پنالتی ها.
تو یه بازی من 5 بار پنالتی گرفتم که همشم زدم تو اوت!:d

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
داداش جمله رو تا آخر نخوندی
توی نقد گفته شده این فیفا فیفای سابق نیست یعنی اون فیفای ضعیف سال های قبل دیگه نیست(2007 به قبل) و به سختی میشه شما از این بازی ایراد بگیرید
توجه کنید:
در پایان تمامیه صحبتهای بالا فقط میتوان به یک چیز رسید و این که این FiFa دیگر FiFa سابق نیست ! در حال حاظر با یکی از بهترین بازیهای ورزشی دنیا طرف هستید و به سختی میتوانید ایراد بزرگی در آن پیدا کنید. پس به تمامی طرفداران این بازی پیشنهاد میکنم که حتمآ این نسخه از بازی را تجربه کنند تا معنای واقعی FiFa را بفهمند.
خب دوسته عزیز با صحبتایه شما قانع شدم اگر واقعا قصد نویسنده بیان این مطلب بود که اره حق داره اما من برداشتم این بود که مثلا فیفا 10 یا9 با 11 مقایسه کردن که این خیلی دور از واقعیت چون همین شماره 9 یا 10 هشم کامل بود با امدن 11 کاملتر شد به هر حال ممنون که توضیح دادی

نوید جان من هم بالاخره دیروز به دستم رسید و بازی کردم واقعا عالیه از همه نظر ولی این نامردا بایرن رو ضعیفتر از واقعی ساختن ولی باز هم دیروز رقبا رو با همین ضعیف ساختن لوله کردم ولی اماره مولر رو بی انصافی کردن خیلی کمه المان رو هم در حد اون تیمی که تو جام جهانی بود نساختن
پس من اشتباه دیدم که مولر79 بود درسته؟ اخه خیلی با عجله فقط یه دست بازی کردم خونه پسر عموم اما وحید جان بیشتر تیمارو ضعیف کردن این نکته مثبتش بود همه یدست کردن اما خدایش تیممونم خیلی خوبه در یک سطحن بازیکنامون
منم گرچه همون یه دستی که بازی کردم با خوشانسی بردم اما کلا از تیم راضیم خیلی خوب بود حالا منتظرم بازی خودم دستم برسه برم تو کارش
اقا حالا که بازی دستته ترکیبایی که استفاده میکنی یا بازیکنا بگو ما از تجربیاتتم استفاده کنیم یه ترکیب توپ براش پیدا کنیم اخه اینجا خیلی خیلی کلکل فوتبال داغه یه 6 نفریم هر کدوممونم یه تیم داریم اما بایرن همیشه برتر بوده با مربیگری بنده:dمخصوصا تو شماره09 که سلطا برد بودیم

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
آقا کسی هست که تیمش منچستر سیتی باشه؟
من از وقتی مالک باشگاه منچستر سیتی شيخ منصور اماراتي شده و اون بازیکنای بزرگ رو خریده خیلی از منچستر سیتی خوشم اومده بازیکنای خوبی رو خریده و تیم قدرتمندی رو ساخته تازه مربیشم روبرتو مانچینیه که مربی خیلی خوبیه.
فقط چون ترکیبش نسبت به سال قبل تغییرات زیادی داشته کسی هست یه ترکیب خوب پیشنهاد بده؟؟
تو ترکیب اصلی حال حاضر منچستر سیتی 1 دروازبان به نام جو هارت هستش و 4 دفاع مستحکم یعنی ریچاردز-کلو توره-کومپانی-کلاروف رو داره 2 تا هافبک دفاعی داره که گرنت بری و نایجل دی یونگ هستن 2 تا گوش داره که آدام جانسون در گوش راست و جیمز میلنر در گوش چپه و یه هافبک نفوذی پشت مهاجم داره که یهیا توره هستش و یک مهاجم داره که کارلوس توزه.
تازه رو نیمکتم یه تیم کامل دیگه هم داره شی گیون دروازبان زابالتا-لسکات-بواتنگ-وین بریج تو دفاع پاتریک ویرا-مایکل جانسون هافبک دفاعی شان رایت فیلیپش-اتوهو کوش چپ و راست دیوید سیلوا هافبک تهاجمی و ماریو بالوتلی مهاجم در ضمن استوارت تیلور-جو و امانوئل آدبایور هم داره .
خیلی تیمه کاملیه من که خیلی خیلی باحاش حال میکنم از فیفا 10 که تیم محبوبم این شد همه تیم ها رو 3 گل به بالا در هم میکوبیدم اما الآن یکم ترکیب چیدنش سخت شده کسی هست که بهترین ترکیب رو برا این تیم به من بگه من خودم دوست دارم با سه مهاجم بازی کنم اما نمیشه این ترکیبشم که با یه مهاجمه اصلا حال نمیده ممنون میشم راهنماییم کنید؟؟؟؟؟؟؟#-o#-o:-/

آخرین ویرایش:

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
یه سوال ابتدایی:
الآن این فیفا 11 هم بازی های معمولی و لیگ داره و هم مربی گری؟؟؟؟؟؟؟
بارسلوناش چه طوره ؟؟؟ قویه؟؟؟

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
یه سوال ابتدایی:
الآن این فیفا 11 هم بازی های معمولی و لیگ داره و هم مربی گری؟؟؟؟؟؟؟
بارسلوناش چه طوره ؟؟؟ قویه؟؟؟
آره هم معمولی و هم مربیگری حتی میتونی دروازبان هم بشی و این Mode تازه اضافه شده!
همه تیمها قوی هستن بستگی به بازیه خودت داره!;)

ssoroosh

کاربر سایت
Aug 25, 2009
42
نام
سروش
دوستانی که با real madird بازی میکنن این سیستمو بچینید شکست ناپذیر شید :d
سیستم 3-3-4 (مثل بارسا) فقط باید edit کرد تا ozil بیاد پشت محاجم ها
رونالدو هیگواین کاکا محاجم
اوزیل هافبک حجومی
هفبک دفاعیو مدافع ها هم سر جاشون
(تعویض بنزما و ..) یادت نره و تکنیک ها هم با سلیقه خودتون عوض کنین

آخرین ویرایش:

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
دوستانی که با real madird بازی میکنن این سیستمو بچینید شکست ناپذیر شید :d
سیستم 3-3-4 (مثل بارسا) فقط باید edit کرد تا ozil بیاد پشت محاجم ها
رونالدو هیگواین کاکا مهاجم
اوزیل هافبک حجومی
هفبک دفاعیو مدافع ها هم سر جاشون
(تعویض بنزما و ..) یادت نره و تکنیک ها هم با سلیقه خودتون عوض کنین
با همون ترکیب معمولیشم میشه همه تیمها از جمله بارسا رو هم لوله کرد! به نظر من نیازی به عوض کردن ترکیب و یا تقلید از بارسا نیست! ترکیب default تیم خیلی خوبه باید بدونی چطوری بازی کنی!;)

K.P.

کاربر سایت
Aug 26, 2008
185
اقا وقتی مهاجم حریف با دروازه بان ما تک به تک می شه باید چیکار کنیم ؟ دروازه بان بیاریم جلو که هر جوری چیپ بزنه 100 درصد گله و دروازه بان اصلا نمی تونه بگیره . نیایم جلو هم که با یه بقل پا راحت گل می خوره !!؟

این سانتر ها رو هم یکی توضیح بده چه جوری باید صاف و مستقیم و محکم روی سر مهاجم ها سانتر کنم . این کاتی که می گیره خیلی رو اعصابه .

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
اقا وقتی مهاجم حریف با دروازه بان ما تک به تک می شه باید چیکار کنیم ؟ دروازه بان بیاریم جلو که هر جوری چیپ بزنه 100 درصد گله و دروازه بان اصلا نمی تونه بگیره . نیایم جلو هم که با یه بقل پا راحت گل می خوره !!؟

این سانتر ها رو هم یکی توضیح بده چه جوری باید صاف و مستقیم و محکم روی سر مهاجم ها سانتر کنم . این کاتی که می گیره خیلی رو اعصابه .

بهترین کار اینه قبل از اینکه بتونه تصمیم بگیره چه کار کنه دروازبان رو سریع بیاری بیرون موقعی که هنوز وارد محوطه جریمه نشده دروازبان رو بیار بیرون احتمال گل شدنش کم میشه.

باید با مکس دکمه رو فشار ندی با فیفا 10 فرق داره باید نرم بزنی یعنی باید دکمه رو سریع بزنی و ول کنی و دکمه رو نگه نداری و جهت هم به طرف بازیکن مورد نظر بدی و حتی میتونی موقع سانتر LB رو همزمان با دکمه سانتر بزنی اینطوری سانتر دقیق تری میکنه من تا حالا با سانتر کلی گل زدم اما سخت تر از فیفا 10 شده.

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
من همیشه واسه سانتر ها از روش دوبار زدن دکمه استفاده میکردم.یعنی دوباره دکمه سانتر رو پشت سر هم فشار بدم

بیشتر واسه برگردون کارایی داره و توپ ها پشت محوطه:)

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
آره هم معمولی و هم مربیگری حتی میتونی دروازبان هم بشی و این Mode تازه اضافه شده!
همه تیمها قوی هستن بستگی به بازیه خودت داره!;)
البته من با این حرف مخالف هستم. بعضی ها نمی تونند با بعضی از تیم ها بازی کنند. مثلا من برای یک از تروفی های بازی که باید با 5 تیم متفاوت بازی کنی با آرسنال و چلسی خیلی خوب بازی کردم اما با منچستر و لیورپول و بایرن اصلا نتونستم راحت بازی کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر