FIFA 11 | X360

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
دوست من مطمئنی نسبت به این قدرتها؟یعنی میلیتو ضعیف تر شده؟؟؟؟؟؟؟

اگر واقعا اینطوری باشه به شکل عجیبی واسه ea متاسفم.تمام اشتیاقم واسه بازی از بین رفت.:|

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
سلام . دوستان کسی میدونه start سرورهای fifa 11 در چه تاریخی هست ؟

یه سوال دیگه هم داشتم :
من دنبال FIFA 11 original هستم ، کسی سایتی سراغ داره که به ایران shipping کنه ؟
(تو play-asia نسخه NTSC-J رو گذاشته من PAL رو میخوام )
یا فروشگاهی تو ایران که بصورت سفارشی بیاره ؟

ممنون

mahnam

کاربر سایت
Jun 9, 2008
63
نام
Mahnam

xbox360&ps3

کاربر سایت
Aug 8, 2008
84
دوست من مطمئنی نسبت به این قدرتها؟یعنی میلیتو ضعیف تر شده؟؟؟؟؟؟؟

اگر واقعا اینطوری باشه به شکل عجیبی واسه ea متاسفم.تمام اشتیاقم واسه بازی از بین رفت.:|
سلام.Milito 86 هستش. تو این نسخه EA تیم رئال مادرید ناجوان مردانه قوی ساخته.یعنی به جرات می تونم بگم قویترین تیم FIFA 11 همین رئال هستش.

آخرین ویرایش:

mehdee2

کاربر سایت
Aug 8, 2007
148
نام
مهدی
آقا این بخش آنلاین بازی خیلی ضد حاله.یه فیفا بود و آنلاین بازی کردنش.اگه قرار باشه 8000 پوینت بدیم که میریم اورجینال میخریم. آفلاین خییلی سرگرمم کنه 20 روزه.در ضمن تو قدرت تیم ها خییلی skill بازیکنا ملاک نیست.یعنی هستا ولی نه اونجوری که فکر میکنید.مهم ترین چیز اینه که تیم یدست باشه.مثلا چلسی تو 10 قویترین بازیکنا رو نداشت ولی واسه من با روش من بهترین بود.برای من قابل مقایسه با حتی بارسا هم نبود.من بازیکن تو هافبک میخوام که قدرتی، قد بلند و شوت زن باشن.لمپارد که شوتاش میترکوند. اسی ان همه چیزش عالیه و بالاک هم هم قدرتی هم قدبلند و هد زن و هم شوت زن.خط حمله هم وسط دروگبا و بقیه چیزا رو هم لو نمیدم;) بازیکنای بارسل همه هافبک هاش قدرت بدنی کم دارن و عموما خوباش قد بلند نیستن. البته هر کسی تیم مورد علاقش بستگی به شیوه بازیش داره.شاید یکی با اونا راحت تره و یکی..

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
:dسلام اقا از همه تیما گفتین الا از عشقه ما کسی میتونه لطف کنه قدرته باواریارو به ما بگه امسال که دیگه خجالت کشیده این ea نایب قهرمان اروپار که 6 ستاره کرده یا نه همون 5.5 ستارس:|؟
Overall بازیکنایه بایرن مونیخ چطوره؟ قویترین بایرن مونیخی که من بازی کردم تو تمامه عمرم مربوط به فیفا09 بود یادش بخیر چه تیمه قوی بود امیدوارم تو 11 هم همینجور باشه چون حتی برایه امتحانشم دست به تیمه دیگه ای نمیزنم گرچه تو 10 من خیلی ازیت کرد و باختایه ناجوان مردانه ای دادیم اما مثله مرد پایه تیممون سوختیم ساختیم به امید انتقام در فیفا11o->

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
:dسلام اقا از همه تیما گفتین الا از عشقه ما کسی میتونه لطف کنه قدرته باواریارو به ما بگه امسال که دیگه خجالت کشیده این ea نایب قهرمان اروپار که 6 ستاره کرده یا نه همون 5.5 ستارس:|؟
Overall بازیکنایه بایرن مونیخ چطوره؟ قویترین بایرن مونیخی که من بازی کردم تو تمامه عمرم مربوط به فیفا09 بود یادش بخیر چه تیمه قوی بود امیدوارم تو 11 هم همینجور باشه چون حتی برایه امتحانشم دست به تیمه دیگه ای نمیزنم گرچه تو 10 من خیلی ازیت کرد و باختایه ناجوان مردانه ای دادیم اما مثله مرد پایه تیممون سوختیم ساختیم به امید انتقام در فیفا11o->
navid ma cheghadr shabih hamim!nemidooni to demo che azabi keshidam bayern nabood.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
فکر کنم من تنها کسی هستم که منتظر نسخه ی J ـم؟ :D
:Dمنم j دارم اما خب اگر یادت باشه احمد رضا جان ما j دارا همیشه اخرین نفرا بودیم که برامون فیفا میامد ما که به دلیل کنترل بهتر و راحتر نسخه ps3 انتخاب کردیم خودمون از شر این همه انتظار برایه نسخه j راحت کردیم
اما امسال مثله اینکه کلا بر عکس شده حالا ما ول کردیم j زودتر از همه میاد:Dجالبه هر جا میریم خشک سالی میشه بعد که توبه میکنیم اونجا اباد میشه میدونستم زودتر میرفتم به طرف نسخه ps3:D تا شما jدارا راحت شین;;)

mehdee2

کاربر سایت
Aug 8, 2007
148
نام
مهدی
ای گفتی.اون بایر تیم اصلی من بود. عجب تیمی بود. همشون قول تشن بودن. هد زدن هم که تو 09 راحت تر بود. تند تند به همه بازیکنا هد میزدیم!! خیلی هم قدرت بدنیشون بالا بود. همشون تقریبا. لوکا تونی رو مینداختیم اون جلو حالا نزن کی بزن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر