FIFA 11 | X360

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
سلام.خوب ما هم بازی کردیم.قوی ترین تیم که بدون شک رئال مادرید هستش.b-)بعد از اون هم بارسلونا و میلان.البته به نظر من.تو خطا گرفتن داور خیلی نسبت به قبل بهتر شده ولی هنوز یه مقدار تیک میزنه.مثلا داشتم بازی میکردم.شوت زدم وندرسار با توپ رفت تو اوت ولی کرنر نگرفت.بعضی خطا هم نمیگیره.ولی در کل بازی عالی هستش.;)

آخرین ویرایش:

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
سلام.خوب ما هم بازی کردیم.قوی ترین تیم که بدون شک رئال مادرید هستش.b-)بعد از اون هم بارسلونا و میلان.البته به نظر من.تو خطا گرفتن داور خیلی نسبت به قبل بهتر شده ولی هنوز یه مقدار تیک میزنه.مثلا داشتم بازی میکردم.شوت زدم دندرسار با توپ رفت تو اوت ولی کرنر نگرفت.بعضی خطا هم نمیگیره.ولی در کل بازی عالی هستش.;)
نسخه المانيو گرفتين شما؟:d

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
آخرین ویرایش:

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
برهان تو فن این بازیی هستی منی که تا حالا(از 50 تا دیسک بازیم یکیش فقط فوتباله!:d)میتونم بازی کنم؟(هر کی تونست جواب بده:d)

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
دوستان کسی میتونه قدرت بازیکنان اینتر رو بگه؟ :D
Overall این بازیکنان رو میخوام:
Milito, Eto'o, Snijder, Cesar.

هر کس گفت یه اعتبار طلبش :D

آخرین ویرایش:

ssoroosh

کاربر سایت
Aug 25, 2009
42
نام
سروش
برهان تو فن این بازیی هستی منی که تا حالا(از 50 تا دیسک بازیم یکیش فقط فوتباله!:d)میتونم بازی کنم؟(هر کی تونست جواب بده:d)

خب چرا نتونین دوست من (fifa مطعلق به همست )
فقط باید تمرین کنی تا ایشالا تو Fifa 12 جوابشو ببینی (اگه حالشو داشته باشی)
1 خورده تجربه ای که دارم میتونم بگم بعد از اینکه بازی دستت اومد رو درجه سخت بازی کنی و تیم هایه قوی بر ندار تنبلت میکنه بعداز این با دوستات کن (با تیم قوی) چون هر چه قدر هم هوش مصنوعی خوب باشه جایه 1 آدم نمیتونه باشه
باید تمرین کنیو (دقیقا مثل بقیه سبک ها) اصولی بازی کنی من 1 کیو میشناسم 10 ساله Fifa ( و pes ) بازی میکنه ولی نمیدونه چه جوری کات دار بشوته.

آخرین ویرایش:

xbox360&ps3

کاربر سایت
Aug 8, 2008
84
میلان؟؟یعنی از اینتر هم بهتره؟میشه از قدرت اینتری ها بگی؟دارم میمیرم از فضولی:d
تو میلان زلاتان و روبینیو و رونالدینیهو به ترتیب 85 و 82 و 84 هستن.به خاطر همین 3 تا بازیکن که ار اینتر قوی تره.
دوستان کسی میتونه قدرت بازیکنان اینتر رو بگه؟ :D
Overall این بازیکنان رو میخوام:
Milito, Eto'o, Snijder, Cesar.

هر کس گفت یه اعتبار طلبش :D
eto'o که 86 هستش.milito هم 84 هستش.snijder و Cesar اگه اشتباه نکنم 86 و 87 باشن.

• Like
Reactions: X360-Gamer

xbox360&ps3

کاربر سایت
Aug 8, 2008
84
راستی دوستان تو لیگ انگلیس تیم منچستر سیتی از همه قوی تره.بعد منچستر یونایتد.بعد هم چلسی و بعد هم لیورپول و در اخر هم ارسنال.البته به نظر من.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر