FIFA 11 | X360

R.K.O

کاربر سایت
Sep 10, 2008
240
نام
مهران
کلا فیفا هر ساله حدود 1% یا 2% پیشرفت داره! و بقیش مال سال قبله!;)
معیار این حرفت دقیقا چیه ؟!:d
کافیه به نقد و نمره های سایتها یه نگاهی بندازی !!!
کمتر افاضات کنی مشکلی پیش نمیاد:dالبته میدونم نظر شخصیته:d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دیگه خیلی تحملت دارم میکنم. یک پست بی ربط دیگه ازت ببینم هم خودم بهت اخطار میدم و هم گزارشش رو میدم. ما فهمیدیم نظر شما چی هست و FIFA هم کلا به جز AI هیچی نداره. پس لطف کن این قدر نظرات خودت رو تکرار نکن چون آستانه صبر من یک حدی داره که دیر لبریز میشه ولی وقتی لبریز بشه یکم بدفرم لبریز میشه. مرسی که رعایت می کنی

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
احسنت . خوب از اول میگفتی . او 1 درصد هم فقط بخاطر جمله-های جدیدیه که گزارشگر میگه . من با همین یک جمله متحول شدم. میرم PES میزنم MAN RED رو برمیدارم میرم MAN BLUE رو لوله میکنم !!! ( البتع این رو میدونم که احتمالا این تیم تو نسخه اصلی اسمش درسته ) عزیز من شما چیزی به اسم NEXT GEN میشناسی ؟ شما جهش FIFA8 رو دیدی ؟ گستردگیِ FIFA10 رو دیدی ؟ شبیه ساز فوق العاده-ی فوتبال تو FIFA11 رو دیدی ؟ اخه چرا انقدر بی منطق حرف میزنی ؟ چرا فقط قصد دارید یک بازیرو بکوبونید . از نقد کارشناسانتون ممنونیم . فقط بقیش رو بیزحمت یا تو تاپیک PES بگو یا یه کلوب ضد فیفا بزن تو اون دق و دلیت رو خالی کن . در هر صورت شما همون PES رو بازی کن که پر از تحول و نوآوری . لطفا دیگه اینجا اینجوری ابراز احساسات نکن

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
بابا بیخودی چرا پشت pes رو میگیرن یه سری
تنها خوبی pes اینه که بچه 3ساله هم به راحتی میتونه گل بزنه
به این دلیل هم از فیفا بدشون میاد چون اگه از فوتبال چیزی بلد نباشی (یعنی فقط لیگ برتر دیده باشی) نمیتونی بازی کنی

حالا چرا نمیاد دق کردم انقدر سایتای releas رو چک کردم
همه بازیا 3هفته زودتر میان ایم fifa مارو کشت

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
در مورد اون اخطاری که دوستمون داد باید بگم که اینجا کسی نیومده که شاخ شونه بکشه و یا تهدید کنه و این بحسای بچه گونه و اگه تحمل انتقاد از یک بازی رو ندارین یه ورود ممنوع بزنین و یا یکاری کنین که فقط اونایی که عاشقانه فیفا رو دوست دارن وارد بشن که کسی بدش نیاد و بهش بر نخوره و...! وقتی کسی در یک جایی و هر مکانی یک تاپیکی و یا بحسی راه میندازه در مورد هر بازی و یا موضوع دیگه مقصود اینه که همه در اون شرکت کنن و در مورد خوبیها و بدیهای اون بازی بحس کنن و چیزهایی که میبینن رو بگن حالا یا خوب یا بد! و منم همین کار رو کردم و دوست داشتم تو این بحس و یا موضوع شرکت کنم و چیزها یی که در طی دموی بازی دیدم رو بگم و همه اینایی که گفتم نظر شخص خودم بود و از قول همه اعضای این سایت و بقیه نبود مال خودم بود و دوست ندارم چیزی رو به کسی تحمیل کنم! و اینم بگم شاید جالب باشه که من سال قبل فقط Fifa 10 بازی میکردم و به PES 10 ترجیهش دادم اونم به خاطر AI و بخش آنلاین خوبش ولی در بقیه چیزها همیشه PES بهتر بوده و هست! اما PES سال قبل خیلی رو مخ بودمخصوصا AI بازی که توی Become A Legend کاملا حس میشد! ولی امسال کلا همه چیز رو عوض کرده و خیلی بهتر از شماره قبلیه و شاید بهتر از فیفا هم بشه از خیلی جهات شاید امسال هم شاهد نواقصی در بخش AI بازی باشیم ولی فعلا از روی دمو نمیشه زیاد حس کرد...در آخر اینکه من اصلا Fanboy هیچ کدوم از اینا نیستم و هر سال از روی دمو و چیزی که میبینم انتخاب میکنم و چشم بسته نظر نمیدم و امتیازهایی هم که سایتهای مختلف میدن برام مهم نیست چون بهتری امتیاز رو باید خودت بدی! امسال هم انتخابم PES هستش چون خیلی پیشرفت داشته نسبت به فیفا و ارزشش رو داره! ;)

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
خب مبارک باشه یک دقیقه پیش بازی منتشر شد!!!
البته فقط نسخه PAL...
فردا صبح توی فروشگاه ما موجوده کسی خواست بگه بفرستم...

این نسخه ای که تا این لحظه اومده بیرون و احتمالا شما دارید دانلود می کنید زبان اینگلیسی نداره رفیق
آلمانی ایتالیایی و اگه اشتباه نکنم مجاری داره ;)

دوستایی هم که از فردا می خوان این گیم رو بخرن حتما آمار بگیرن که با زبان انگلیسی باشه بعدا شر نشه براشون

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
این نسخه ای که تا این لحظه اومده بیرون و احتمالا شما دارید دانلود می کنید زبان اینگلیسی نداره رفیق
آلمانی ایتالیایی و اگه اشتباه نکنم مجاری داره ;)

دوستایی هم که از فردا می خوان این گیم رو بخرن حتما آمار بگیرن که با زبان انگلیسی باشه بعدا شر نشه براشون
جالبتر اینه که سورس رو زده بلوری =)) :D اصلا معلوم نیست مال کجاست.

MHMProSoft_2008

کاربر سایت
Apr 14, 2008
325
نام
محمد
دقیقا مثل PES 2011 PS3 هست که دیروز پریروز اومد.
3 4 تا زبون داره ولی انگلیسی نداره.
نسخه انگلیسی هم احتمالا توی همین هفته منتشر میشه...
به هر حال بازی رلیز شد!!!!!!!!!!

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
وقتی لینکهاش رو دیدم کلی ذوق کردم ولی بعد زبون رو که فهمیدم عجیب ضد حال خوردم.البته همین هم جای خوشحالی داره.به زودی انگلیسی هم لیگ میشه.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
در مورد اون اخطاری که دوستمون داد باید بگم که اینجا کسی نیومده که شاخ شونه بکشه و یا تهدید کنه و این بحسای بچه گونه و اگه تحمل انتقاد از یک بازی رو ندارین یه ورود ممنوع بزنین و یا یکاری کنین که فقط اونایی که عاشقانه فیفا رو دوست دارن وارد بشن که کسی بدش نیاد و بهش بر نخوره و...! وقتی کسی در یک جایی و هر مکانی یک تاپیکی و یا بحسی راه میندازه در مورد هر بازی و یا موضوع دیگه مقصود اینه که همه در اون شرکت کنن و در مورد خوبیها و بدیهای اون بازی بحس کنن و چیزهایی که میبینن رو بگن حالا یا خوب یا بد! و منم همین کار رو کردم و دوست داشتم تو این بحس و یا موضوع شرکت کنم و چیزها یی که در طی دموی بازی دیدم رو بگم و همه اینایی که گفتم نظر شخص خودم بود و از قول همه اعضای این سایت و بقیه نبود مال خودم بود و دوست ندارم چیزی رو به کسی تحمیل کنم! و اینم بگم شاید جالب باشه که من سال قبل فقط Fifa 10 بازی میکردم و به PES 10 ترجیهش دادم اونم به خاطر AI و بخش آنلاین خوبش ولی در بقیه چیزها همیشه PES بهتر بوده و هست! اما PES سال قبل خیلی رو مخ بودمخصوصا AI بازی که توی Become A Legend کاملا حس میشد! ولی امسال کلا همه چیز رو عوض کرده و خیلی بهتر از شماره قبلیه و شاید بهتر از فیفا هم بشه از خیلی جهات شاید امسال هم شاهد نواقصی در بخش AI بازی باشیم ولی فعلا از روی دمو نمیشه زیاد حس کرد...در آخر اینکه من اصلا Fanboy هیچ کدوم از اینا نیستم و هر سال از روی دمو و چیزی که میبینم انتخاب میکنم و چشم بسته نظر نمیدم و امتیازهایی هم که سایتهای مختلف میدن برام مهم نیست چون بهتری امتیاز رو باید خودت بدی! امسال هم انتخابم PES هستش چون خیلی پیشرفت داشته نسبت به فیفا و ارزشش رو داره! ;)
اولا که ایشون به شما تذکر داد.شاخ و شونه نکشید.تذکر برای این به شما داد که پست های تکراری میدید.و اینکه در مورد یه بازی نمیشه از روی دموش قضاوت کرد

آخرین ویرایش:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
خواهش میکنم ، جون هرکی دوست دارید ،اونایی که طرفداره فیفا یا pes هستن تو تاپیکای رقیب پستای قشنک قشنگ نزنن و اعصاب هم رو خورد نکنن
این رو اینجا میگم تو تاپیکه رقیب هم میگم
تو رو خدا از بازی لذت ببرید و اینقدر هم حاله همو نگیرید
هر کی یه نظری داره ، مثل این میمونه پرسپولیس و استقلال تاپیک داشته باشن ، یکی بره تو تاپیکه اون یکی چرت بگه طرف بهش بر میخوره زورش برسه تهدید به بن میکنه زورشم نرسه حرفهای بیخود میزنه
پس بهتره سر به سره هم نگذاریم تا محیطی آروم و بی دردسر داشته باشیم
البته پیشا پیش خیلی ممنون هستم که گوش نمیکنید

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
شما از اونایی هستی که تو سال 3 / 4 تا پست تر و تمیزی باب امضا میدی ... :)

فقط یه سوال : محاسبه این 1 یا 2 درصد چجوریه ؟! :-?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر