FIFA 11 | X360

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
آخه از لحاظ فنی ایراد داشت حرفتون.آخه تا حالا بازی هاش لیک نشده....

اگر باور نکردی یک سر به این سایت بزن می بینی که حقیقت داره :
http://www.abgx.net/filename/?ch=9
فقط توجه کن ببین در همین 3 روز اخیر چند تا بازی برای PS3 روی سایت گذاشته.

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
آره فقط AIـش هست که بهتره. من که ورزشگاه بایرن رو دیدم تو PES اصلا گرخیدم این قدر شبیه بودش فقط نمیدونم چرا اسمش konami stadium.

نه بابا:biggrin1: این فوتبال خیلی برتر هست:biggrin1:
دقیقا! نمیدونم دلیل اون همه فضای بازی که پشت دروازه هاست در سانتیاگو برای چیه!:-o پیست اسب سواریه فک کنم!!;) معلوم نیست این Developer های بازی تا حالا یک عکس هم از بازی برنابئو دیدن یا نه! فقط حول میزنز که سریعتر بازی عرضه بشه و بقیه چیزاش Copy/Paste ساله قبله! موهای Higuain هم که هنوز بلنده دیگه اینو همه به وضوح دیدن که توی جام جهانی واقغا موهاشو کوتاه کرده بود!! ولی PES هر سال سعی میکنه کلا یه تکونی به بازی بده و همه چیو عوض میکنه کاملا از منو گرفته تا خیلی چیزهای دیگه...ولی در زمینه AI خیلی ضعیف عمل میکنه مثلا سال قبل من با PES 10 توی Become Legend توی یه فصل 60 تا گل زدم و کلا در هر Tournament بهترین گلزن شدم و بعدش دیدم یکی دیگه بهترین بازیکن سال و اروپا شده اونم نه یک بازیکن معروف! که خیلی مزخرف بود به نظر من امیدوارم توی ای جدیده دیگه اینطوری نباشه!
البته اینایی که من گفتم تجربیات خودم بود و نظر شخص خودم هست!;)

آخرین ویرایش:

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
دقیقا! نمیدونم دلیل اون همه فضای بازی که پشت دروازه هاست در سانتیاگو برای چیه!:-o پیست اسب سواریه فک کنم!!;) معلوم نیست این Developer های بازی تا حالا یک عکس هم از بازی برنابئو دیدن یا نه! فقط حول میزنز که سریعتر بازی عرضه بشه و بقیه چیزاش Copy/Paste ساله قبله! موهای Higuain هم که هنوز بلنده دیگه اینو همه به وضوح دیدن که توی جام جهانی واقغا موهاشو کوتاه کرده بود!! ولی PES هر سال سعی میکنه کلا یه تکونی به بازی بده و همه چیو عوض میکنه کاملا از منو گرفته تا خیلی چیزهای دیگه...ولی در زمینه AI خیلی ضعیف عمل میکنه مثلا سال قبل من با PES 10 توی Become Legend توی یه فصل 60 تا گل زدم و کلا در هر Tournament بهترین گلزن شدم و بعدش دیدم یکی دیگه بهترین بازیکن سال و اروپا شده اونم نه یک بازیکن معروف! که خیلی مزخرف بود به نظر من امیدوارم توی ای جدیده دیگه اینطوری نباشه!
البته اینایی که من گفتم تجربیات خودم بود و نظر شخص خودم هست!;)
فیفا هم هر سالی یه منوی متفاوت داره حداقل فیفا میاد چهره رو سه بعدی طراحی کنه اما pes که عکس می زاره رو بدن=))

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
فیفا هم هر سالی یه منوی متفاوت داره حداقل فیفا میاد چهره رو سه بعدی طراحی کنه اما pes که عکس می زاره رو بدن=))
از بس که محو سه بعدی کردن چهره ها شده دیگه به مدل موی بازیکنها توجه نمیکنه! نمیدونه اون بنده خدا الان یکساله موهاشو زده! و فک کنم این قضیه برای استادیوم ها هم صدق میکنه از بس که حرفه ای طراحی کردن یه محوطه خیلی باز هم توی برنابو اضافه کرده که بازیکنها بعد از هر بازی برن اونجا اسب سواری! ;)

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
از بس که محو سه بعدی کردن چهره ها شده دیگه به مدل موی بازیکنها توجه نمیکنه! نمیدونه اون بنده خدا الان یکساله موهاشو زده! و فک کنم این قضیه برای استادیوم ها هم صدق میکنه از بس که حرفه ای طراحی کردن یه محوطه خیلی باز هم توی برنابو اضافه کرده که بازیکنها بعد از هر بازی برن اونجا اسب سواری! ;)
داداش این هیگویانی ه شما دیدی مال نسخه دمو بوده و همینطور که از نقل و اتقالات معلوم بود دمو خیلی پیش تهییه شده بود
من مطمئنم توی نسخه اصلی بازی موهای هیگواین هم درست شده!

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
داداش این هیگویانی ه شما دیدی مال نسخه دمو بوده و همینطور که از نقل و اتقالات معلوم بود دمو خیلی پیش تهییه شده بود
من مطمئنم توی نسخه اصلی بازی موهای هیگواین هم درست شده!
بحس دمو نیست رفیق! کلا این developer های خلاق فیفا باید یه بخش توی بازیشون بزارن که حداقل بتونی موی 2 تا بازیکن رو Edit کنی شاید به خاطر همون 3 بعدی باشه که دوستمون میگه;)! کلا توی این بازی آزادی چندانی نداری همه چی از قبل تعیین شده! امیدوارم که سانتیاگو برنابو هم نسخه دمو باشه!;)

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
Soheill7 @ :
کاملاً مشخص ِ اومدی گیر الکی بدی . تو نسخه ی دموی فیفا اگر موی هیگواین بلنده ، توی نسخه ی کامل PES اسم تیم آرسنال یه چیز دیگست !
آزادی عمل هم نمیدونم چه معنی ای میتونه داشته باشه ، مگه میخوای Fashion Week راه بندازی که بتونی قیافه ی بازیکن ها رو تغییر بدی مثلاً؟

ssoroosh

کاربر سایت
Aug 25, 2009
42
نام
سروش
و PES هر سال سعی میکنه کلا یه تکونی به بازی بده و همه چیو عوض میکنه کاملا از منو گرفته تا خیلی چیزهای دیگه...ولی در زمینه AI خیلی ضعیف عمل میکنه مثلا سال قبل من با PES 10 توی Become Legend توی یه فصل 60 تا گل زدم و کلا در هر Tournament بهترین گلزن شدم و بعدش دیدم یکی دیگه بهترین بازیکن سال و اروپا شده اونم نه یک بازیکن معروف! که خیلی مزخرف بود به نظر من امیدوارم توی ای جدیده دیگه اینطوری نباشه!
من که اشتباه نیومدم انجا تایپیک fifa 11 است نه pes حالا اینا به fifa 11 چه ربطی داره !!

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
کلا توی این بازی آزادی چندانی نداری همه چی از قبل تعیین شده!
اگه منظورت از ازادی . edit و این چیزا هستش اره نداری . ولی به نظر من نیازی هم به ادیت نداری . ولی وقتی بحث گیم پلی میشه هیچ بازی-ای گیم پلیش به این وسعت نیست . که هرظوری که بخوای بازی رو انجام بدی . موی بازیکنا رو هم به احتمال زیاد تو نسخه-ی اصلی درست میکنن .

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
من دیگه هیچ حرفی ندارم که بخوام اضافه کنم به این بحث! بقیه خودشون بازی کنن و قضاوت کنن! خوش باشین..;)
والا... ماکه پستهای شما رو خوندیم منظورت رو نفهمیدیم . فکر کنم شما از اولش هم حرف خاصی نداشتید . اگه واقعا موهای هیگواین انقدر مهمِ . شما همون بازیه مورد علاقت رو بازی کن . از اولش هم معلوم بود که ایشون واسه چکاری این ایرادهارو میگرفتن . بیشتر بچه-ها خودشون دمو رو بازی کردن و قضاوت میکنن . تو این تاپیک کسی با پستهای شما متحول نمیشه !!!! چون به عظمت گیم پلی و بازی پی بردن

• Like
Reactions: BlackCat

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
چرا تو فیفا نمیشه قدرت بازی کن هارو زیاد کرد ؟ فقط میشه کم کرد خب شاید یه بازیکن وسط فصل پیشرفت کنه خب :d
حالا این هیچی کسی نمیدونه اینا درست شده یا نه ؟ :
1-اینکه برای ری استارت کردن دیگه نمیتونی ترکیب اولیه رو عوض کنی و همون ترکیبی که اولین بار انتخاب کردی رو هی باید عوض کنی که ممکنه تعویض هات هم بپره
2-یه چیز دیگه هم اینه که اگه بخوای تیم هارو عوض کنی باید quite کنی و یه میانبر در همون پایان بازی نمیذارن
3-یه چیز دیگه هم که خیلی مهم نیست ولی باشه بهتره اینه که برای تعویض هم میانبر نداره و حتماً باید بری تو تیم منیجمنت
اینا خیلی نواقص ساده ای هستن تعجب میکنم چرا درست نمیکنند :confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر