FIFA 11 | X360

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
منم تونستم دمو رو بازی کنم!!!

گرافیک پیشرفت زیادی کرده!! وزن توپ واقعا زیاد شده! از پاس کاری پینگ پنگی خبری نیس!! واقعا عالی تر شده!

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن
نمیتونم صبر کنم... اون Reach که نیم ماه (:d) زود تر اومد پس Fifa چرا لیک نمیشه... :-s

شانس ما هم خورده به مهر و مدارس و ... هر سال سر فیفا ما این بدبختی رو داریم... :((

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
سلام دوستان من دیدم تاپیک فیفا 10 کسی نمیاد مجبور شدم اینجا مطرح کنم سوالمو با اینکه بی ارتباط هم نیست .
من تو فیفا 10 و تو قسمت منیجر مود هر چقدر پاس گل میدم اصلا تو جدول گلزن ها جلوی پاس گل هیچی نمیاد و همیشه صفره؟؟؟چرا؟؟؟؟؟
و سوال دیگه در مورد تمدید قرداد بازیکن هاست چرا نمیشه قرداد رو تمدید کرد و همش بازیکن ردش میکنه هر چقدر هم سالاری رو بالا ببری فایده نداره.
از اساتید فیفا و فیفا بازها میخوام به این دو سوال که خیلی وقته دنبال جوابشم پاسخ بدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-/

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
کسی از دوستان لطف میکنه در مورد ساختن تیم یا همون Team Creation اطلاعات کاملی بده؟ تو دمو که نبوده این قابلیت؟
نه تو دمو نبوده. با ریلیز و خرید بازی این قسمت آزاد میشه و می تونید از توی اینترنت برید تیم و بازیکن بسازید و سیستم خیلی کاملی هم هست.

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
یعنی واقعا هیچ کس نیست جواب سوالای بالای منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
اگه کسی میدونه لطفا منو راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن من نمیدونم فریمور دستگاهم چیه پارسال قبل عید گرفتم میخواستم بدونم اگه من بازی iron man 2 رو دستگاهم اجرا کرده میتونه fifa 11 رو هم اجرا کنه ؟میشه فهمید فریمورش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا هم به این سوال هم به سوال قبلیم پاسخ بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
من هم موفق شدم دمو رو بازی کنم هنوز روی درجه آخری نتونستم یک تیم رو هم ببرم :-s
حالا نمیدونم من بازی بد شده یا خیلی سخت شده بازیش

کلا توی دمو مشکلات داوری خیلی زیاده و نقل و انتقلات هم که درست نبود ولی فکر کنم نسخه اصلی این مشکلات رو نداشته باشه
در کل خیلی باحال بود

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
منم امروز بازی کردم.فوق العاده شده بود.البته مثل اینکه مال چند وقت پیش بوده چون ترنسفر ها کامل نیست.be a GK هم فوق العاده بود.خیلی باهاش حال کردم.اصلا اند حالش شوت می زنن شیرجه بزنی بود.

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,619
نام
محسن
منم دمو رو بازی کردم من تا حالا از فیفا زیاد خوشم نمی اومد ولی این شماره عالی شده
بهترین فوتبالی بوده که تا حالا بازی کردم.>:d<

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
منم دمو رو بازی کردم من تا حالا از فیفا زیاد خوشم نمی اومد ولی این شماره عالی شده
بهترین فوتبالی بوده که تا حالا بازی کردم.>:d<

همه شماره ها عالی بود ولی امسال یه ریزه تغییرات بیشتر توی چشمه ... ;)
بخاطر همیناست که فیفا نمره ی 94 رو از 100 می گیره .
:-*:-*:-*

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر