FIFA 11| PS3

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,661
نام
امین
برای بازی ریجن دو اکانت چه کشوری رو بسازم تا کد رو بدم و راحت شم؟:D
الان یک اکانت عمان ساختم که کلا فیفا قبولش نکرد!:|

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
برهان فکر کنم نظر تو هم همین باشه که بزرگترین پیشرفت فیفا که خیلیها طرفدارش شدند fifa 07 بود
به نظر من بزرگترین پیشرفت رو از نسخه 9 به 10 کرد چون با آوردن قابلیت 360 درجه به نوعی این سبک رو متحول کرد و آزادی عمل بیشتر به بازیکنان داد. ضمن اینکه با یک گرافیک خیره کننده و لایسنس تمامی تیم ها خیلی بیش تر از قبل مردم رو به سوی خودش جلب کرد. اما روند صعودی FIFA از همون 06 و 07 شروع شد که مرتبط با افت سری PES هم بود.

برای بازی ریجن دو اکانت چه کشوری رو بسازم تا کد رو بدم و راحت شم؟:D
الان یک اکانت عمان ساختم که کلا فیفا قبولش نکرد!:|
آقا چه کاری هست این کشور عربی ها رو میزنید؟:D یکی امارت میزنه یکی کویت میزنه شما هم عمان:D

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,661
نام
امین
آخه آدرس واقعی نمی خواد.:d

خوب آدرس انگلیس و آمریکا که ریخته تو اینترنت:biggrin1: البته من خودم موقع ثبت نام کاملا اختراعی زدم. مثلا بزن کوچه اسمیت، میدان گرین(سبز:biggrin1:)، لندن و انگلستان. من این مدلی هم زدم قبول کرد و رد شد.
مرسی.الان همینجوری میزنم:D

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
آخه آدرس واقعی نمی خواد.:d
خوب آدرس انگلیس و آمریکا که ریخته تو اینترنت:D البته من خودم موقع ثبت نام کاملا اختراعی زدم. مثلا بزن کوچه اسمیت، میدان گرین(سبز:D)، لندن و انگلستان. من این مدلی هم زدم قبول کرد و رد شد.

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,661
نام
امین
این رنک مچهای اول واقعا رو اعصابه!از سه چهار بازی فقط یکیش تا آخر ادامه پیدا کرد که اونم خودم بهش گل نزدم تا فرار نکنه.:))نصفشون هنوز دارن راه رفتن یاد میگیرن.تازه من خودم اوضام اصلا جالب نیست.زیادی به دسته چیزباکس عادت کردم!!ولی اینا دیگه خیلی داغونن.
خلاصه مرا اد کنید تا از دست اینها راحت بشم:
amin884

آیدی هم راحته خدایی:D

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
این رنک مچهای اول واقعا رو اعصابه!از سه چهار بازی فقط یکیش تا آخر ادامه پیدا کرد که اونم خودم بهش گل نزدم تا فرار نکنه.:))

مگه کسی که بازی رو ترک کنه Forfeit نمیشه ؟؟؟ که نتیجه ۳-۰ بشه به نفع طرف مقابل؟؟

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
مگه کسی که بازی رو ترک کنه Forfeit نمیشه ؟؟؟ که نتیجه ۳-۰ بشه به نفع طرف مقابل؟؟
اگر 5 دقیقه از بازی گذشته باشه نتیجه ثبت میشه ، در غیر این صورت نه !

بهترین راه اینه که Custom match سرچ کنید و Max DNF رو بذارین روی 10% !

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
این رنک مچهای اول واقعا رو اعصابه!از سه چهار بازی فقط یکیش تا آخر ادامه پیدا کرد که اونم خودم بهش گل نزدم تا فرار نکنه.:))نصفشون هنوز دارن راه رفتن یاد میگیرن.تازه من خودم اوضام اصلا جالب نیست.زیادی به دسته چیزباکس عادت کردم!!ولی اینا دیگه خیلی داغونن.
خلاصه مرا اد کنید تا از دست اینها راحت بشم:
amin884

آیدی هم راحته خدایی:D
تو راحت باشه و بازیت رو بکن و تا می تونی بهشون گل بزن:D مسلما تو 5 دقیقه اول بیشتر از یکی نمی تونی بزنی مگه طرف خیلی پرت باشه:D به خاطر این میگم بازی کن چون این سری تروفی نسخه PS3 این هست که 100 تا بازی رو انجام بدین و وقتی ثبت بشه دیگه تمومه و مشکلی نداری. البته یکم جلوتر بیای حریف های قدرتر هم بهت میخورن که قوی هستند

راستی این رو هم یادم رفت بگم. بچه هایی که دنبال گرفتن تروفی های بازی هستند خیالشون راحت باشه چون تروفی استادیوم و بازی کردن با یک تیم از هر لیگ باگ نداشت:D برای من همیشه اینا باگ داشت ولی امسال بالاخره بازش کردم و تا حالا 65% گرفتم. البته به جز دو تاش بقیه همه آنلاین هست و باید صبر کنم بیام تهران تا بگیرمش:D

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
چرا میشه اما دیگه rank به بازیکن داده نمیشه !! اون ظرف هم شعورش نمیرسه که اگه بازیرو تموم کنه حداقل بهش rank هم میدن . چون در هر صورت 1باخت واسش محسوب میشه

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
اگر 5 دقیقه از بازی گذشته باشه نتیجه ثبت میشه ، در غیر این صورت نه !

بهترین راه اینه که Custom match سرچ کنید و Max DNF رو بذارین روی 10% !

:d جان من ؟
تو PES طرف اومد تو زمین ... بعد از ۱ دقیقه گل خورد!... رفت بیرون .... 3-0 من بردم ... بعد تو Manner هم تاثیر میزاره که بعد از چند بار دیگه بهش RANK نمیده به طرف ! یعنی برای همیشه کلا Rankش : - میشه ...

خیلی ایراد مزخرفی هست که اینطوری ... کاشکی این مساله رو سخت تر میکردن ...:)

جای فوتبال باید با یک جوانمرد بازی کنه آدم ... lol

مثلا دیشب تو ۵ دقیقه اول طرف انقد حمله کرد که واقعا اگه دفاع رو جمع نمیکردم ... ۳ تا رو خورده بودم ولی منظورم اینه که ... تو این فشار آدم میتونه بیاد بیرون وقتی ببینه طرف مقابل بازیش خوبه !

آخرش ۳-۱ بردم بازی رو :d

! Sir Matt Busby

کاربر سایت
Jul 2, 2006
376
این باگش هم عجبیه! تو Fifa 11 خیلی ها AEK رو انتخاب می کنن و بعد می بینی که طرف منتخب کلاسیک رو داره! البته وقتی روی تیمش هست هم قدرت ها همه +88 هستند و خلاصه از قبل مشخص هست. توی فیفا 10 و 9 هم یادمه این باگ وجود داشت. طرف مثلا می رفت واتفورد رو بر می داشت,بعد می دیدی کاکا تو تیمش هست! توی گوگل AEK Athens Glitch رو سرچ کنین نتایج جالبی میاره. من تا الان حداقل با 5,6 نفر که اینکار رو کردن روبرو شدم.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
:d جان من ؟
تو PES طرف اومد تو زمین ... بعد از ۱ دقیقه گل خورد!... رفت بیرون .... 3-0 من بردم ... بعد تو Manner هم تاثیر میزاره که بعد از چند بار دیگه بهش RANK نمیده به طرف ! یعنی برای همیشه کلا Rankش : - میشه ...

خیلی ایراد مزخرفی هست که اینطوری ... کاشکی این مساله رو سخت تر میکردن ...:)

جای فوتبال باید با یک جوانمرد بازی کنه آدم ... lol

مثلا دیشب تو ۵ دقیقه اول طرف انقد حمله کرد که واقعا اگه دفاع رو جمع نمیکردم ... ۳ تا رو خورده بودم ولی منظورم اینه که ... تو این فشار آدم میتونه بیاد بیرون وقتی ببینه طرف مقابل بازیش خوبه !
تازه تا FIFA08 تا دقیقه ی 15 بود به جای 5 ! :D

ولی اون قدر هم بد نیست ، چون هر وقت Ranked Match سرچ میکنی حریفی که میاره باهات هم Level ِ و بنابراین ممکن کم پیش بیاد تو 5 دقیقه بازی اینقدر یه طرفه بشه. از طرفی خیلی وقت ها اون پینگی که قبل شروع بازی میزنه الکی و میری تو بازی میبینی افتضاح لگ داری ، و چاره ای نداره جز بیرون اومدن.

دقـــت کردین یک بار هم نشده قبل از شروع بازی(آنلاین) وضعیت آب و هوا رو درست بزنه؟ سیستم هواشناسیش کلاً مشکل داره :D

اون طرف هم این رو پرسیدم ، اینجا هم میپرسیم ببینم مورد مشابه هست یا نه ، چون اعصاب نذاشته این مشکل برای من:
کسی اینجا با بخش آنلاین بازی مشکل نداره؟ من NATـم Open ِ ، اما هر وقت Ranked Match سرچ میکنم به محض اینکه حریف پیدا میشه و میخواد تیم انتخاب کنه میره بیرون ! یعنی در واقع قطع میشه. خیلی وقت ها هم سرچ میزنم اصلاً حریف نمیاد.
اکثراً کسانی هم میرن بیرون که Pingـشون نارنجی ِ ! خیلی جالبه !

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
. از طرفی خیلی وقت ها اون پینگی که قبل شروع بازی میزنه الکی و میری تو بازی میبینی افتضاح لگ داری ، و چاره ای نداره جز بیرون اومدن.

اینو درست میگی... تو بعضی وقت ها که لگ داره تو ون یکی مجبوری بسوزی و بسازی ولی این یکی میشه رفت بیرون ... موافقم
چون برام پیش آمده :-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر