FIFA 11| PS3

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
دوستان من psn id رو واسه آمریکا انتخاب کردم فیفا 11 رو هم میخوام فقط واسه آنلاین بگیرم یعنی نمیتونم بازی کنم ؟
من فیفا 09 رو تو آنلاین مشکلی نداشتم

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
چرا میتونی . شما صفحه قبل رو هم میخوندی صدرا توضیح داده بود !! الان هم ریجن 1 بازی هست که بدون دنگ و فنگ کد رو وارد کنی و بازی کنی هم اینکه میتونی ریجن 2 بگیری و با یک اکانت اروپا کد رو فعال کنی یه فایل 100kb رو دانلود میکنی . بعدش راحت بیا با اکانت اصلیت اون فایل 100kb رو دوباره دانلود کن بازی کن

saeedr

کاربر سایت
Jan 13, 2009
162
راهنمایی : دوستان من وقتی فیفا 11 بازی می کنم بازی هر چند دقیقه یه بار 1 ثانیه گیر می کنه و می ایسته و بعد به حالت اول برمیگرده این اتفاف هم همه جای بازی برام رخ میده در ضمن من بازی رو از روی هارد ps3 اجرا میکنم کسی از دوستان گرامی می دونه مشکل چیه ؟

BAZI C

کاربر سایت
Sep 1, 2009
101
نام
علیرضا
باید ریجن بازی با اکانتی که باهاش بازی میکنی یکی باشه تا کد رو که زدی کار کنه بعد یه فایل دانلود و نصب میشه بعدش میتونی با هر اکانتی بازی کنی.
الان من یه اکانت هونگ کونگ ساختم بازی ریجستر شد ولی نمیتونم با اکانت uk ام بازی کنم میگه کدو دباره بده:(:|

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
آقا جاتون خالی با شايان سه تا بازی کرديم با lag اضافه :D
کسی مشکل پيدا نکرده جديداً؟

الان با يه يارو بازی ميکردم 1-0 جلو بود من 5-6 يا حمله خطرناک کردم نميدونم ترسيد چی شد از بازی رفت بيرون :D

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
آقا جاتون خالی با شايان سه تا بازی کرديم با lag اضافه :D

الان با يه يارو بازی ميکردم 1-0 جلو بود من 5-6 يا حمله خطرناک کردم نميدونم ترسيد چی شد از بازی رفت بيرون :D
مرض دارن اینجور آدما!منم امروز داشتم میبردم یارو DC کرد.:-l:d

! Sir Matt Busby

کاربر سایت
Jul 2, 2006
376
پایتخت (کنج1-کنج2-کناری کنج-صوت و تصویر) که هیچکدوم ریجن 2 نداشتن. DC هم که سایتش تعطیل شده. NextGen هم زنگ زدم گفت نداریم. خلاصه مثل اینکه فعلا خبری از Fifa 11 ریجن 2 نیست!

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
آقا جاتون خالی با شايان سه تا بازی کرديم با lag اضافه :biggrin1:
نگو صدرا :D من یکم عادت کرده بودم :D هر کار که میخواستم انجام دم 2 ثانیه قبلش باید دکمرو میزدم :D
صدرا بعدش با agentpsn یه دست زدم لگ داشت دست دوم بدون لگ بود .
الان با يه يارو بازی ميکردم 1-0 جلو بود من 5-6 يا حمله خطرناک کردم نميدونم ترسيد چی شد از بازی رفت بيرون :biggrin1:
یکی از دلایلی که به نظرم امتیاز بازی 90 اینطوراست همین مشکل انلاینش هست که قول دادن یه فکری بحالش بکنن اما نکردن :(

BAZI C

کاربر سایت
Sep 1, 2009
101
نام
علیرضا
دوستان بازی فقط رجیون 1 و 3 هست
ماله منم 3 هست
پ ن : fifa_alirezaفقط واسه فیفا11 ادد کنید:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟