FIFA 11| PS3

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام دوستان دوتا خبر
اول خبر خوبه بازی رویه 3.41 اجرا میشه و بدون هیچ مشکلی میتونی بازی کپی بازی کنید:d
خبر بده بازی رویه هارد داخلی گزارشاتش مثله این بوده که خوب کار نمیکنه البته تسته اولیه اینجوری بوده بعد اینکه بازی ریختید تو هارد داخلی دیدید بازی درست کار نمیکنه نامید نشین رویه هارد خارجی بریزید رو اون خیلی خوب کار میکنه حجم بازیم 9.20 گیگ میباشد ما بسیار خوشحالیم امسال زودتر بازی فیفا رویه ps3 بازی میکنم تا 360 خیلی ع جیبه نه:d

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
الان داشتم نسخه ی ps3 فیفا رو بازی میکردم،یه صحنه ای اتفاق افتاد که گرخیدم و خواستم اینجا بگم تا شما هم بدونین ! تو یه صحنه نزدیک کمک داور،یه خطایی پیش اومد که داور خطا نگرفت ولی به نظر کمک داور خطا بود واسه همین پرچمشو برد بالا،داور هم حرف کمک داور رو گوش داد و خطا گرفت

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
الان داشتم نسخه ی ps3 فیفا رو بازی میکردم،یه صحنه ای اتفاق افتاد که گرخیدم و خواستم اینجا بگم تا شما هم بدونین ! تو یه صحنه نزدیک کمک داور،یه خطایی پیش اومد که داور خطا نگرفت ولی به نظر کمک داور خطا بود واسه همین پرچمشو برد بالا،داور هم حرف کمک داور رو گوش داد و خطا گرفت

woow... what the hell is this? :d:d ایول داره..

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
اوف اومدش ؟
آقا بگید چند خریدید ، از کجا خریدید ؟ ( البته تو پخ ، ای کاش به جای گوشزد کردن قوانین علت گذاشته شدنش رو هم میگفتید ، آخه برای چی نباید قیمتی که طرف خریده گفته بشه ، اینطوری قیمت دست بچه ها میاد دیگه )
باتشکر

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
woow... what the hell is this? :d:d ایول داره..

الان خيلی نکته جديديه؟

تو world cup هم بود!

ميگم ماشالا بازار ايران چه تقاضای بالايی داره ما هنوز گيرمون نيومده مثل اينکه بايد تا روز عرضه صبر کنم :D

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
الان خيلی نکته جديديه؟

تو world cup هم بود!

ميگم ماشالا بازار ايران چه تقاضای بالايی داره ما هنوز گيرمون نيومده مثل اينکه بايد تا روز عرضه صبر کنم :D

من همچین چیزی به چشمم نخورده بود... حالا بیخی :d:d

آخرین ویرایش:

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
آقا چند تا سوال از بچه هایی که الان در حال بازی کردن بازی هستن دارم
امیدوارم جواب بدید ، چون برای من خیلی مهم هست

- نقل و انتقالات تا آخرین روز ( 31 آگوست ) انجام شده ؟
- اوورال کراسیچ بازیکن یوونتوس چنده ؟ اسپرینگش چنده ؟ لانگ شوت و شوت پاور رو هم بگید
- لطفا همین اطلاعات بالا رو در مورد آکوئیلانی و کوالیارلا بگید

واقعا ممنون میشم اگر این اطلاعات رو در اختیارم قرار بدید
یه سوال دیگه هم داشتم ، ابیلیتی بازیکن ها نسبت به دمو تغییری کرده ؟
باتشکر

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
آقا چند تا سوال از بچه هایی که الان در حال بازی کردن بازی هستن دارم
امیدوارم جواب بدید ، چون برای من خیلی مهم هست

- نقل و انتقالات تا آخرین روز ( 31 آگوست ) انجام شده ؟
- اوورال کراسیچ بازیکن یوونتوس چنده ؟ اسپرینگش چنده ؟ لانگ شوت و شوت پاور رو هم بگید
- لطفا همین اطلاعات بالا رو در مورد آکوئیلانی و کوالیارلا بگید

واقعا ممنون میشم اگر این اطلاعات رو در اختیارم قرار بدید
یه سوال دیگه هم داشتم ، ابیلیتی بازیکن ها نسبت به دمو تغییری کرده ؟
باتشکر

سلام دوست خوبم،در مورد سوال اولت باید بگم که تمام نقل و انتقالات درسته تا اونجایی که من دیدم و میدونم به اضافه ی اینکه با آپدیتی که در مورد نقل و انتقالات میشه،همه چی اگرم درست نبود،درست میشه و من این آپدیت رو انجام دادم.
اما در مورد سوال بعدیت :
کراسیچ :
Overall : 83 , Sprint : 90 , Long Shot :86 , Shot Power : 87
آکوئیلانی :
Overall : 80 , Sprint: 75 , Long Shot :85 , Shot Power : 87
کوالیارلا :
Overall : 80 , Sprint :77 , Long Shot : 90 ,Shot Power : 86

اما در مورد سوال آخرت،فکر کنم با مقایسه ی این قدرت ها با بازیکن های نسخه ی دمو ی یوونتوس بتونی به جوابت برسی،ولی اگه از من میپرسی،فکر نمیکنم با نسخه ی دموش فرق داشته باشه

موفق باشی دوست من

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
سلام دوستان دوتا خبر
اول خبر خوبه بازی رویه 3.41 اجرا میشه و بدون هیچ مشکلی میتونی بازی کپی بازی کنید:d
خبر بده بازی رویه هارد داخلی گزارشاتش مثله این بوده که خوب کار نمیکنه البته تسته اولیه اینجوری بوده بعد اینکه بازی ریختید تو هارد داخلی دیدید بازی درست کار نمیکنه نامید نشین رویه هارد خارجی بریزید رو اون خیلی خوب کار میکنه حجم بازیم 9.20 گیگ میباشد ما بسیار خوشحالیم امسال زودتر بازی فیفا رویه ps3 بازی میکنم تا 360 خیلی ع جیبه نه:d

من از رو هارده داخلی بازی کردم خیلی روون اجرا میشه
البته من کلا 1 دست بیشتر بازی نکردم
ولی فکرکنم اگر مشگلی بود خودش رو نشون میداد

پ.ن: فکر کنم با توجه به این برداشتنه آپدیت از رو این بازی ، دیگه نمیخواد نگرانه بازیهایه بعدی و آپدیت و این صحبتها باشیم:d

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
من از رو هارده داخلی بازی کردم خیلی روون اجرا میشه
البته من کلا 1 دست بیشتر بازی نکردم
ولی فکرکنم اگر مشگلی بود خودش رو نشون میداد

پ.ن: فکر کنم با توجه به این برداشتنه آپدیت از رو این بازی ، دیگه نمیخواد نگرانه بازیهایه بعدی و آپدیت و این صحبتها باشیم:d
اخ شرمنده پستم یادم رفت ویرایش کنم:dاون پستم ماله موقعه ای بود که تازه همون روز فیفا سایته منبعم تست کرده بود گفته بود گزارش شده بود اما تستش نکردیم در حاله تستیم
الان رفتم دوباره به سایتشون نوشته بازی پرفکت:dرویه هارد داخلی خارجی بدون مشکل اجرا میشه:x
ممنون از تذکرت که بقیه به اشتباه نشن اقایون پیریت خور:dمیتونید رو هارد داخلیم این ابر بازی بازی کنید برید حالشو ببرید<:-p

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
سلام دوست خوبم،در مورد سوال اولت باید بگم که تمام نقل و انتقالات درسته تا اونجایی که من دیدم و میدونم به اضافه ی اینکه با آپدیتی که در مورد نقل و انتقالات میشه،همه چی اگرم درست نبود،درست میشه و من این آپدیت رو انجام دادم.
اما در مورد سوال بعدیت :
کراسیچ :
Overall : 83 , Sprint : 90 , Long Shot :86 , Shot Power : 87
آکوئیلانی :
Overall : 80 , Sprint: 75 , Long Shot :85 , Shot Power : 87
کوالیارلا :
Overall : 80 , Sprint :77 , Long Shot : 90 ,Shot Power : 86

اما در مورد سوال آخرت،فکر کنم با مقایسه ی این قدرت ها با بازیکن های نسخه ی دمو ی یوونتوس بتونی به جوابت برسی،ولی اگه از من میپرسی،فکر نمیکنم با نسخه ی دموش فرق داشته باشه

موفق باشی دوست من
ممنون شهروز جان
این بازیکنان توی نسخه ی دمو نبودن ، برای همین سوال کردن
واقعا آدم بعضی وقت ها میخواد سرشو بکوبه به دیوار
تو فیفا 10 و ورد کاپ اسپرینگ کوالیارلا 84 بود
یعنی یه بازیکنی که تا ورژن قبلی اسپرینگش 84 بوده یکهو انقدر افت میکنه که اسپرینگش میشه 77 ؟
واقعا نمیدونم چرا مسئولان فیفا با یوونتوس لجن
کراسیچ فوق العاده است ، درست هم درستش کردن
واقعا ممنون
باتشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر