FIFA 11 Playble Demo | Preview

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
In The Name Of God

67yqtfs3dow7zmoezyh2.jpg

FIFA 11 Playble Demo

FIFA 11 جدیدترین ساخته یکی از استودیو های بازیسازی شرکت EA واقع در شهر ونکوور کانادا خود را آماده میکند تا وارد مستطیل سبز شده و بار دیگر گیمرهای مختلف در سراسر دنیا را دور هم جمع کند ، به طور قطع فیفا را میتوان نمونه ای از پیشرفت و ایده های مختلف نسبت به نسخه قبلش دانست عنوانی که سال ها در زیر سایه رقیب خود قرار داشت و بالاخره در نسل حاظر کنسول ها مسئولان EA توانایی و پتانسیل بازی خود را با FIFA 08 به همگان نشان دادند ، از آن سال فیفا هر نسخه بهتر و بهتر میشد و روز به روز به طرفداران خود می افزود و همچنان نیز میتازد شاید مهم ترین نکته در غالب گیم فوتبال EA بهبود ضعف ها و قوت بخشیدن عناصر بازی و همچنین ایده های تازه ایست که هر نسخه در بر دارد تا جایی که بشخصه بعد از انتشار نسخه 09 این شبیه ساز ورزشی را کامل میدانستم ولی با انتشار نسخه 10 کاملا نظرم عوض شد و احتملا پر توقو تر از قبل ! باید اذعان بدارم با اخبار و نمایش های 11 بی صبرانه منتظر نسخه بعدی هستم ... در همین راستا چندی قبل Playble Demo این بازی در اختیار همگان قرار گرفت و ما نیز توانستیم از طریق شبکه PSN این دمو را تجربه کنیم ، آن چه در این متن میخوانید چکیده ای از این دموی قابل بازی است با ما همراه باشید.

hmtpmuyjv364emhgiv4l.jpg

| Start |

با شروع بازی اولین چیزی که توجه شما را به خود جلب میکند تمرکز و تبلیغ بازی از طریق ستاره مشهور حال حاظر رئال یعنی KaKa است ، در ابتدا توسط متنی گوشزد میشود که اگر کار خاصی یا تعداد معینی Point کسب کنید جوایزی به شما تعلق میگیرد مثل آزاد کردن تیم Arsenal یا ورزشگاه Emirates ، بازی با دموی کوتاهی از این بازیکن و ورود او به زمین شروع میشود حالا میتوانید شروع کنید ! Press Start Button Then Enjoy It دومین تغییر آزاد بودن بخش Arena نسبت به نسخه دمو سال قبل است که این امکان وجود نداشت ، در یک طرف کاکا و در طرف دیگر پیتر کبیر () قرار دارد باید گفت مهاجم و مدافع هیچ کدام قاب تغییر نبوده و به صورت ثابت همین دو بازیکن را در اختیار دارید اما ... اما بخشی که فیفا در این شماره روی آن تمرکز بسیاری داشت و به نوعی شعار این بازی به شمار میرود " We Are 11 , Be a Goalkeeper " است بله در این نسخه میتوانید کنترل گلر را بدست گرفته و از دروازه حفاظت کنید واقعا این بخش جذاب و پُر هیجان کار شده بازیباز میتواند توسط دکمه ضربدر و انتخاب جهت شیرجه زده و توپ را Save کند یا توسط کلید دایره و زمانی که تک به تک شده یا وقتی که توپ و مهاجم فاصله کمی از او دارند به سرعت روی توپ خوابیده و آن را جمع کند ، نکته ای که خیلی قابل توجه است سرعت عمل و جایگیری گلر است برای مثال در زمانی که مهاجم از گوشه های زمین حمله میکند باید زاویه را بسته و اجازه گل زدن به او را ندهید یا در زمان تک به تک باید بهترین زاویه را گرفته و به سرعت عمل کنید باید گفت سرعت عکس العمل به توپ از مهم ترین عناصر گلری در فیفا است و کسری از ثانیه باعث گل خوردن شما میشود ! بسته به نوع شیرجه میتوان زاویه را عوض کرد برای مثال اگر میخواهید شیرجه ای نمایشی و بلند داشته باشید بهتر است زاویه بیشتری را باز بگذارید تا بتوانید انیمیشن زیبای این بخش را خود به چشم ببینید البته ناگفته نماند اگر سرعت و قدرت توپ این اجازه را داد ! از بخش Arena فاصله گرفته و به بازی اصلی میپردازیم در نگاه اول تغییر شکل و شمایل انتخاب تیم و لباس به چشم می آید که منظم و شکیل تر شده ، از میان تیم های Chelsea , Barcelona , Real Madrid , Lyon , Bayer Leverkozen , juventus دو تیم را انتخاب کرده و وارد بازی میشوید ناگفته نماند تایم بازی روی 3 دقیقه قفل شده و ورزشگاه موجود در شروع تنها سانتیاگو برنابئو است.

cizrnqws4kp1c2rlt7ur.jpg

| Game Play |

با شروع بازی پی به نرم شدن گیم پلی بازی خواهید برد ، کنترل توپ و بازیکنان واقعا عالی و بینظیر است و کاملا عام پسند برای مثال کافی است در بازی چند تکنیک را اجرا کرده تا سرعت و دقت و از همه مهمتر نرم شدن حرکات را خود احساس کنید ، در بخش Skill ها در کنار تمام حرکات نسخه های گذشته به علاوه چند حرکت جدید در اختیار شماست (منتظر Skill های متنوع دیگر در نسخه اصلی بازی باشید!) شاید تفاوت اصلی این حرکات استفاده بیش از آن نسبت به قبل از سوی گیمرها باشد سریع و نرم بودن حرکات و بویژه سر سخت شدن مدافعان خود به خود گیمر را به سمت حرکات نمایشی سوق میدهد ، مشکلی که بیشتر گیمرها از آن ناراضی بودند توپ سبک نسخه قبل و بویژه World Cup 2010 بود که بیشتر شبیه توپ پینگ پُنگ بود تا توپ فوتبال از پاسکاری های فوق سریع گرفته تا ضربات بعضا فضایی (!) که توپ با سرعتی بیش از حد معمول خود روانه دروازه میشد از مشکلات فیفا بود که در این نسخه کاملا بر طرف شده و سنگینی و تعادل توپ نسبت به قبل کاملا احساس میشود ممکن بعضی ها بگویند توپ کمی بیش از حد سنگینی میکند باید عرض کنم مشکل از توپ نیست بلکه از چشم ماست (!) که به آن سبکی قبل عادت کرده بود هر چند اگر باز هم این توپ از نظر شما متعادل نیست کمی تا عرضه رسمی FIFA 11 صبر کنید شاید باز هم شاهد تغییراتی در وزن توپ باشیم ...فیزیک بازی که میتوان گفت در بین قدرت بدنی کار شده برای مثال در زمان فرار بازیکنان با هم تن به تن شده و معمولا بازیکن قوی تر برنده مبارزه است در عوض در گوشه بازیکنی سرعتی به مانند مسی کارایی زیادی دارد ولی برای درگیری ها بازیکنی مثل دروگبا به مراتب بهتر است ، مسئله بعد برخورد بازیکن ها با هم و تاثیری است که روی آن ها میگذارد برای مثال در زمانی که توپ بین رونالدو و پیکه قرار داشت هر دو به سمت توپ حمله ور شده با هم برخورد کرده و به طرفی پرتاب شدند یا در موقعی ای اتفاق برای مسی و تری افتاد که این بین مسی به دلیل فیزیک بدنی اش نسبت به تری بیشتر به عقب پرتاب شد در یک کلا تاثیر فیزیک بدنی در بازی عالیست ... در مورد پاس ها و شوت ها باید گفت نسخه قبل کمی پاس های عرضی بلند یا منطقه ای آسان بود که براحتی میشد در عرض چند ثانیه به طور متوالی منطقه زمین را عوض کرد که کمی دور از واقعیت بود اما در این نسخه این مشکل کاملا بر طرف شده و شاهد توازن خوبی در آن هستیم دیگر به مانند قبل نمیتوانید با پر کردن دایره منطقه زمین را عوض کنید اکنون باید نسبت به وضعیت بازیکنان کناری و فاصله این بین مقدار مناسبی دایره را پر کرده و اقدام به تعویض منطقه کنید ، اما شوت های رو پا و فنی در اولین قدم با نگاهی به بخش Arena یا در بخش بازی دوستانه با تنظیم دوربین بازی روی حالت Pro میتوان به راحتی تغییرات و بهبود شوت ها را درک کرد برای مثال وقتی با بازیکنی به مانند کاکا که از دقت و قدرت خوبی در امر ضربه برخوردار است در محوطه جریمه شوتی روی پا روانه دروازه میکنید درست به شکم توپ ضربه زده و توپ با یک اوج و نزول کوتاه به زیبایی هر چه تمام تر وارد دروازه میشود یا زمانی که در محوطه جریمه ضربه ای فنی و کات دار روانه دروازه میکنید این انیمیشن زیبای هماهنگ کردن بدن بازیکن برای ضربه است که شما را مجذوب خود میکند توپ با چرخش و کات داخ پا به مانند کمانی وارد دروازه میشود ! به واقع این بخش نمونه کامل تکمیل شدن است ، دو نکته جدید دیگر در بازی مواقع بین تعویض است که دوربین رو بازیکنی تمرکز میکند و میزان دوندگی و درصد پاس های صحیحش به نمایش در می آید و همچنین بخش Highlight بعد بازی که هنوز تازه کار است و باید تا نسخه اصلی به آن فرصت داد ناگفته نماند انیمیشن های بیشتری به بازی اضافه شده که در بخشی جدا توضیح خواهم داد.

x94qx7qtqngy4oc41op.jpg

| Animation & Player |

موردی که در طی این 3 سال دیده ام اضافه شدن انیمیشن های جدید بازیکنان و بهبود انیمیشن های قبلی در بازی بعدی است ، از شاخۀ کنترل توپ شروع میکنیم برای مثال در بخش استوپ با دو انیمیشن جدید قابل توجه در بازی رو به رو شدم که قبلا وجود نداشت یکی زمانی که والدز توپ را به وسط میدان فرستاد و من اسین را آماده کردم تا توپ را بگیرد ولی به یکباره مسی روی هوا بلند شده و با کنترل توپ بر رو بقل پا بازی را به نفع بارسا قطع کرده و با پاس در عمقی به نوعی ضد حمله ترتیب داد یا در زمانی دیگر با آنلکا پاسی به گوشه راست برای مالودا فرستادم و او با حرکتی نمایشی توپ را روی پای خود پایین آورد اما نکته قابل توجه وضعیت بازیکن مورد نظر در مواقع استوپ توپ است که ممکن است بخواهد به صورت نمایشی توپ را روی پایش حفظ کند ولی به دلیل جایگیری غلط نمیتواند !! ... از انیمیشن های دفاع به مانند دراز کردن پا برای گرفتن توپ و سوار شدن مدافع روی مهاجم (!) گرفته تا استوپ سینه های متنوع که به شخصه 4 یا 5 مورد جدید در بین آن ها دیدم همه و همه به خوبی ساخته شده اند ، در مواقع گل زدن و شادی آن کاملا عوض شده و انیمیشن های خوشحالی قابل باور جایگزین شده ! همچنین تعویض ها که من 2 مورد جدید را مشاهده کردم ... ولی مسئله ای که توجه بازیباز را عمیقا به خود جلب میکند استیل و حرکات بازیکنان مشهور است واقعا در این بخش باید به ea آفرین گفت برای مثال رونالدو که با گام های بلند و سریع و استیل مخصوص به خود میدود دقیقا به همان صورت در بازی شبیه سازی شده یا آلونسو و نوع پاس ها و استوپ سینه اش با واقعیت مو نمیزند یا لمپارد که معمولا در دریافت توپ آن را طوری میچرخاند که به طرف دروازه حرکت کند و مسی که با دویدن سریع و گام های کوتاهش به خوبی توپ را اینور و آن ور میبرد واقعا شبیه خودش است ، در مورد استیل های دیگر بازیکنان مشهور تقریبا به همین منوال است ولی نه به دقیقی آن بازیکنان ، از نظر ما باید تا نسخه اصلی صبر کرد واقعا معلوم نیست فیفا چه خوابی برایمان دیده است!

gudapvcj0uu1tphqg9b.jpg

| AI |

و اما هوش مصنوعی بازیکنان بگذارید به طور خط به خط به توضیح هوش مصنوعی بپردازیم و همچنین هوش مصنوعی دروازه بان و داور در بخشی جدا برسی کنیم ... در خط اول دو دفاع وسط و دو دفاع کناری وجود دارند باید گفت دفاع مرکزی درگیرانه تر از قبل شده اند در مقابله با مهاجم حریف واقعا سخت وا میدهند و بیشتر برتر هستند نسبت به مهاجم مشکلی که در نسخه قبل وجود داشت بعضا جا ماندن آن ها در پاسهای توی عمق بود ولی دیگر خبری از این نوع فرار ها نیست یا بهتر بگویم به همان اندازه که پاسهای در عمق نرم تر و روان تر شده مدافعان مرکزی هوشیارتر شده اند و معمولا فاصله خود را با بازیکن نوک حفظ میکنند در مورد مدافعان کناری اولین مسئله ای که به چشم می آید جلوگیری از فرار یا نفوذ است برای مثال اگر در میانه میدان با یکی از هافبک های خود به گوشه ها نزدیک شوید مدافع خودی فرار کرده اما فکر نکنید مدافع گوشه مقابل به سمت شما می آید تا فضا برای مدافع خودتان باز شود بلکه مدافع مقابل با مدافع شما حرکت کرده و هافبک مقابل برای بستن بازی شما به طرفتان می آید ... یک خط جلوتر هافبک های دفاعی و نفوذی وجود دارند بسته به نوع بازی آن ها به مانند Box To Box Or Playmaker نوع بازی آن ها تفاوت میکند هافبک های دفاعی بیشتر سعی در بستن بازی شما و کشاندن بازی به گوشه ها را دارند و بر عکس هافبک های نفوذی بیشتر سعی بر پاسهای در عمق برای مهاجمان و بازی بازتر را دارند ... و اما مهاجمان که واقعا خطر ناکند در بیشتر مواقع تک به تک ها را گل میکنند ولی اگر در مواقع تک به تک گلر را سریع بیرون بیاورید شانس گرفتن توپ را کمی بیشتر میکنید اما مواظب باشید چرا که چیپ های قشنگی CPU ها میزنند ! ولی نکته حیرت انگیز خوانده شدن نوع بازی شما توسط AI است برای مثال در یک بازی من به طور متوالی از کنار فرار میکردم بعد از چند بار Cpu دست من را خواند و ان منطقه را بست و اجبار بازی را باز کردم تا باری دیگر این مسئله را ببینم و تا باور کنم چشمهایم سالم است !

awfq7o7t11qzkdskh1l.jpg

| Refree & Goal Keeper |

مهم ترین معضل بازی قبل به نظر من و اکثر گیمرها دروازه بان های اعصاب خرد کن بازی بودند که گل های بسیار آسان توسط کات بقل پا یا شوت هوایی میخوردند این مشکل جایی خودش را نشان میداد که شما در مُد آنلاین وسط بازی حساس و پا به پا به یکباره از وسط زمین گل دریافت میکنید یا از محوطه جریمه با یک ضربه فنی معمولی توپ وارد دروازه میشد خب یک خبر خوب برای افرادی که از این مسئله رنج میبردند و خبر بد برای افرادی که از گل زدن در ناحیه وسط زمین لذت میبردند خوشبختانه یا متاسفانه این قابلیت به طور 95 درصد رفع شده دیگر خبری از آن گل های کیلومتری نیست اما هنوز هم با دقت زیاد در محوطه جریمه میتوان با یک ضربه فنی دروازه را گشود البته نه به مانند قبل ، دروازه بان ها در این نسخه واقعا هوشیار تر شده اند دیگر خبری از گل های زاویه بسته نیست کاملا زاویه را میبندند ، در مقابله با شوت های بلند به خوبی شیرجه زده و توپ را دفع میکنند ، این بار در تک به تک ها حتی با بدن خود جلوی توپ را میگیرند در زمان ضربه های زمینی به گوشه دروازه کاملا بدن خود را کش آورده و با نوک انگشتان دست توپ را دفع میکنند میکنند ولی هنوز آن مشکل قدیمی وجود دارد که در مواقعی که توپ چند متر دورتر از دروازه آرام آرام به سمت کرنر می رفت گلر به جای دفع یا جمع کردن توپ فقط آن را نگاه میکنند ! در هر حال تا اینجای کار بیشتر ضعف های گلر بهبود یافته و رفع آن مشکل کزایی خود جای شکر است ناگفته نماند حدود 5 انیمیشن جدید در مواقع دفع توپ برای آن ها ساخته شده ... و اما داور مسابقه در این نسخه بهتر عمل میکند بارها در World Cup برای خود من پیش آمده بود که در مواقع پاس به یار خودم توپ به داور برخورد کرده و در برگشت به حریف رسیده و باعث ضد حمله و حتی گل شده اما این مشکل تقریبا در این نسخه بر طرف شده اگر در زمان پاس داور در نقطه مقابل آن باشد کم پیش می آید با توپ برخوردی داشته باشد و از روی آن پریده و باعث ادامه بازی میشود ولی باز هم آن مشکل هر چند کم به چشم می آید ، مسئله قابل توجه دیگر در مورد سوت زدن است به طور معمول در هنگام خطا داور تک سوت خود را به صدا در آورده ولی زمانی که خطا شده ولی بازیکن قادر به ادامه بازی است و او آوانتاژ میدهد اگر بلافاصله یک یا دو برخورد دیگر صورت گیرد او سریع و به دفعات متعدد سوت خود را به صدا در می آورد که از نکات قابل توجه بازی است.

| Sound |

در بخش صدا اولین مورد صدای برخورد توپ به تیرک است که به نظر شخص من بیشتر شبیه برخورد دو تیر آهن با هم است تا برخورد توپ با تیرک ! البته در زدن ضربات فنی و آرام وضعیت بهتر میشود ولی شخصا دوست دارم در نسخه اصلی صدای قبلی جایگزین شود ... مورد بعدی سوت داور است که با آن صدای متوالی خیلی قشنگ حس یک بازی درگیرانه را به گیمر القاء میکند ، و اما صدای ضربه به توپ که خیلی بهتر شده مخصوصا وقتی شوتی به شکم توپ بزنید دقیقا همان صدا در واقعیت را میدهد یا در زدن ضربات فنی صدای آرام توپ بسیار خوب کار شده ... صدای ورزشگاه و گزارشگر که به نظر ما نمیتوان با یک دموی 3 دقیقه ای اظهار نظر کرد و از نظر ما این مورد بماند در نسخه اصلی ! ولی به طور کوتاه باید گفت به مانند قبل مارتین تایلر داور جزیره نشین انگلیسی با آن لحجه غلیظ میهمان شماست.

7jwk9dpgnw9znccc752p.jpg

| Graphic |

و بالاخره پخش پایانی این متن برسی گرافیک بازی است ... در همان شروع بازی پی به بهتر شدن زمین چمن خواهید برد واقعا نمیدانم EA تا کجا پیش میرود چون هر سال وضعیت پیشرفت چمن کاملا به چشم می آید و یک جور حالت مرتب و شیک بودن را در زمان بازی به گیمر یا حداقل من میدهد ! نورپردازی بازی واقعا عالیست تاثیر آن روی چمن به کنار کافیست تاثیر آن در جهات مختلف را روی توپ بازی ببینید یا روی پوست بازیکنان و از آن مهمتر عرقی که در زیر آفتاب بازی بر روی پیشانی بازیکنان نمایان میشود ! در مورد بافت های بازی و طراحی جزئیات گیم همین بس که کلید Stat را بزنید و وارد Replay شوید حالا بر روی توپ یا صورت و دستهای بازیکنان زوم کرده تا محو کیفیت بافت های آن ها شوید یا حتی رگهای دستهای بازیکنان و آن چروکی که روی پیشانی بعضی بازیکنان مسن تر دیده میشود واقعا عالیست ، برای مثال لباس های بازیکنان و شورت ورزشی آن ها که وقتی حرکت میکنند چاک هایی بر روی آن نمایان میشود یا جزئیات بالای لباس های بازیکنان که همه جزئیات روی لباس واقعی کاملا در بازی پیاده شده است ... Boot های بازی نسبت به قبل از کیفیت بهتری برخوردار است مخصوصا کفش نایک زرد رنگ که در تاثیر نور خورشید بر روی آن خودنمایی میکنند... ولی مهمترین تغییر فیفا در این زمینه طراحی چهره های بازیکنان است که واقعا به واقعیت نزدیک شده ، بازیکنانی مثل اینیستا مسی تری اسین از طراحی فوق العاده تر نسبت به قبل برخوردارند ولی این بین طراحی دروگبا چیزی فراتر از عالیست به طوری که در مواقع زدن ضربات کرنر از نیم رخ به جرات عرض میکنم با خود واقعی او تفاوتی ندارد ، البته مشکل تار بودن بازیکان از دور و مخصوصا در مواقع کرنر به چشم می آید که از نکات منفی بازیست ، FIFA 11 از باگهای گرافیکی به دور نیست مشکلات عجیبی مثل محو شدن کمک داور در زمان کرنر ، اسم اشتباه بازیکن مصدوم شده ، یا زوم شدن روی گونه بازیکنی در زمان تعویض که امیدواریم تا زمان عرضه بازی برطرف شود.

در پایان از دوست خوبم amir_hossein که در تهیه شات های این پیش نمایش به من کمک کرد تشکر میکنم و برای همه شما آرزوی سال تحصیلی پر از موفقیت رو دارم.

We Are 11 ... FIFA 11

00n453vaa815nwy2kp45_thumb.jpg

"بخشی از جزئیات دمو"

موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
البته اوون خط پایانی که نوشتین "هنگام مصدوم شدن بازیکن اسمش درست نوشته نمیشه "و اینجور مشکلات تا اونجایی که یادمه هر سری تو دمو ها هست ولی تو بازی اصلی حل میشه.... فقط خواستم گفته باشم...

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
عالی بود.منم دیروز بازی کردم عالی بود.عاشق گلریش شدم البته خیلی کار داره تا عادت کنم.اولین دست با یکی از دوست هام تو پنج دقیقه که من گلر بودم 18 تا گل خوردم!!
راستی خواستم بگم یه ویرایشی کنی.bayern تو دمو نیست bayer هست.این اشتباه را البته همه می کنند ولی اسم این دو تا تیم یکی نیست.بایرن مونیخ نبود تو بازی بایر لورکوزن بود.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
عالی بود من که دیگه صبرم تمومیده .
ببینم چهره ی بازیکنان بهتر شده ؟ یعنی بیشتر شبیه به خودشون شده ؟
تور دروازه ها شبیه به اون عکس آخری هستن ؟ در تمام استادیوم ها همینجوریه ؟ :d

ssoroosh

کاربر سایت
Aug 25, 2009
42
نام
سروش

بغیر از پیشرفت گرافیکی فیس ها از لحاظ طراحی هم بهتر شده لااقل بازیکنای مشهور که من دیدم این طور بوده
تور دروازه هارو هم خودت می تونی edit کنی هر جور میخوای درستش کنی !!;)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
تور دروازه هارو هم خودت می تونی edit کنی هر جور میخوای درستش کنی !!;)

جان من ؟ :d
بابا اینا یه نسل فراتر رفتن که :d ( lol با یه ادیت کردنه تور یه نسل بردمشون جلو )
اینقدر ازین بازی تعریف کردین دیگه دارم روانی میشم . خدا پدر مادر اون بنده خدایی که منو سمت فیفا کشوند رو بیامرزه :d

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد

:>:>:>

[URL=http://megapic.ir/]
[/URL]

• Like
Reactions: FrankinG

PD$|UNDERTAKER

کاربر سایت
Sep 21, 2010
11
FIFA 11 Playble Demo | Preview !!!!!!!!!!!!!!!!!!

کاربر علی رضا دموی قابل بازی فیفا 11 الان خیلی چندین روز هست که اومده بعدش شما Preview گذاشتین؟!!؟
بعدش من اون متنی که خوندم که زحمت کشیدین و ازتون تشکر میکنم بیشتر یک review یا همون نقد و بررسی و مشاهدات از بازی هستش . با Preview که همون پیشنمایش هستش فرق میکنه چون پیشنمایش رو قبل از عرضه اثر بیان میکنن .
pre در زبان انگلیسی به معنی پیش هستش .
لطفا دقت کنین و عنوان مطلبتون رو ویراییش کنین چون اشتباه هستش .

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
ممنون از همه دوستان:love:
همچنین امروز عکسی از باگهای بازی قرار میدم در پست اول.

بعضی ها فرای تصورت ساخته شدن.
نوید تور دروازه رو هم Edit میکنی ، حتی میزان نرم بودنش رو:d
کلا دو تا ورزشگاه تو دمو بیشتر نیست ولی امروز امارات رو آزاد میکنم بهت میگم ...

عالی بود.منم دیروز بازی کردم عالی بود.عاشق گلریش شدم البته خیلی کار داره تا عادت کنم.اولین دست با یکی از دوست هام تو پنج دقیقه که من گلر بودم 18 تا گل خوردم!!
راستی خواستم بگم یه ویرایشی کنی.bayern تو دمو نیست bayer هست.این اشتباه را البته همه می کنند ولی اسم این دو تا تیم یکی نیست.بایرن مونیخ نبود تو بازی بایر لورکوزن بود.

ممنون که گفتی ویرایش میکنم ...
1041.gif

این خیلی زیادی طبیعی میزنه

نوید اینا رو باید مواقع کرنر نیم رخ ببینی ... واقعا مو نمیزنه !

من که سر دروگبا هی نگاه میکردم ببینم خودشه یا گیمه !:d

FIFA 11 Playble Demo | Preview !!!!!!!!!!!!!!!!!!

کاربر علی رضا دموی قابل بازی فیفا 11 الان خیلی چندین روز هست که اومده بعدش شما Preview گذاشتین؟!!؟
بعدش من اون متنی که خوندم که زحمت کشیدین و ازتون تشکر میکنم بیشتر یک review یا همون نقد و بررسی و مشاهدات از بازی هستش . با Preview که همون پیشنمایش هستش فرق میکنه چون پیشنمایش رو قبل از عرضه اثر بیان میکنن .
pre در زبان انگلیسی به معنی پیش هستش .
لطفا دقت کنین و عنوان مطلبتون رو ویراییش کنین چون اشتباه هستش .

با توجه به این که فکر میکردم کسی همچین چیزی بگه الان توضیح میدم.
ببینید این متن در واقع Preview ـی هست بر خود FIFA 11 و Review ـی برای Playble Demo .
اسم تاپیک رو خواستم طوری بگذارم که به هر دو مورد بخوره.
منظور من از FIFA 11 Playble Demo نقد و برسی | و Preview ـی بر خود بازی.
که دیشب وقت نشد بگم خیلی خسته بودم.
در مورد زمان هم واقعا عضر میخوام این متن باید حداکثر تا جمعه/شنبه میرفت روی فروم ولی بدلیل قطعی نت من نشد.

• Like
Reactions: Arash_villa

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر