FIFA 11 | PC

برای اینکه بازی برای صفحه اول افزوده میشه مجبوریم ترد مرتبط با بازی رو برای هر پلتفرم ایجاد کنیم. برای نسخه PC تردی ندیدم و ایجاد کردم.

NEW_LOGO.jpg

اطلاعات در صفحه اصلی سایت

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
دوستان کسی نیمدونه موقع انلاین با gameranger ادم بخواد تنظیماتش رو عوض کنه باید چی کار کنه؟ مثلا ورزشگاi و اینکه وقت اضافه داشته باشه ؟ یا مثلا شب باشه یا روز اخه فقط تنظمیات time داره و نوع بازی :(

mrbahram

کاربر سایت
May 3, 2008
433
سلام یه تو مستر لیگ این فیفا از سلها قبل بوده9 ولی تصحییحش نمی کنن اونم اینه که امار لیگای دیگه رو به ما نمی ده چرا؟

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
بعد از چند سال امسال میخوام فیفا بازی کنم(البته پس هم میزنم)
میخواستم ببینم برای فیفا پچی چیزی میاد که یه چهار تا انیمیشن به بازی اضافه کنه که همش تکراری نباشه؟حداقل چهار تا اعتراض به داور ببینیم.

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
به نظر من هم فیفا از pes تا حدودی از لحاظ گیم پلی بهتره ولی توی پست ها که میدیدم یه انتقادی از سوی طرفداران پس میشد که کسی نمی تونست منطقی جواب بده و اون این بود که بازی فیفا از لحاظ تاکتیکی و برنامه ریزی و همچنین عملکرد دفاع ضعیف هست و چیزی نداره

GAMERSINA

کاربر سایت
Jun 17, 2010
540
نام
sina
به نظر من هم فیفا از pes تا حدودی از لحاظ گیم پلی بهتره ولی توی پست ها که میدیدم یه انتقادی از طرف طرفداران پس میشد که کسی نمی تونست منطقی جواب بده و اون این بود که بازی فیفا از لحاظ تاکتیکی و برنامه ریزی و همچنین عملکرد دفاع ضعیف هست و چیزی نداره

به نظر من كاملاً برعكسه.
دفاع كردن يكي از نقاط قوت فيفا و نقطه ضعف pes هه .
شما تو فيفا ميتوني راحت دريپل كني؟؟
ولي تو pes خيلي راحت ميشه دريپل زد و رفت جلو=))

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
آقا کی میدونه گیم پد لعنتی من چه جوری رایت استیکش راه میفته ؟
فایل فیفا کانفیگک چرا اجرا نمیشه؟
هرکی جواب بده لطف می کنه.
اگه اون فایل فیفا اجرا نمیبشه مشکل از ویندوزته!! اما واسه به کار افتادن رایت استیکش حتما باید دکمه انالوگت روشن باشه ها!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر