FIFA 11 | PC

برای اینکه بازی برای صفحه اول افزوده میشه مجبوریم ترد مرتبط با بازی رو برای هر پلتفرم ایجاد کنیم. برای نسخه PC تردی ندیدم و ایجاد کردم.

NEW_LOGO.jpg

اطلاعات در صفحه اصلی سایت

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
هنوز کسی موفق نشده رو Win 7بدون افت فریم بازی کنه؟:-/
برای من بعضی وقتا خوبه بعضی وقتا هم لگ داره.از برنامه RivaTuner استفاده کن.تو تنظيمات بازی هم MSAA و Wait For Vsync رو off کن.با اینکه سیستم من اینه ولی بازی رو خیلی روون اجرا میکنم نمیدونم چرا بعضی ها با اینکه سیستم بالایی دارن ولی بازم واسشون گیر داره.به احتمال زیاد درایوراشون آپدیت نیست.این سیستممه:
CPU: Intel Core 2 duo T9300 2.5 GHz
RAM: 4 Gig
Grafic: Gforce 8600m Gt

تازه دارم رو لپ تاپ بازی می کنم.احتمالا ویندوز رو عوض کنم درست میشه;)
من هر چند روز يه بار با چندتا از برنامه های بهينه سازي ، ويندزو رديفش ميکنم و بعضی وقتا هم دیفرگ ميکنم.مثله اين برنامها: winodows 7 manager , Tune Up , O&O Defrag , Speed Up My Pc
با این برنامه ها اگه ویندوزتون مشکلی داشته باشه تا حدودی بر طرف میکنه.
ويندز هم مثل يه ماشينه که هميشه بايد آب و روغنشو چک کرد تا بشه خوب ازش استفاده کرد;)

ronaldo_real

کاربر سایت
Sep 16, 2010
37
بازي به اين قشنگي ساختن نكردن همين موقع جام قهرماني رو درست كنند.
تازه حالم هم گرفته شد
مي دونستين تعويض ها توي بازي تكراري و روند از پيش تعريف شده داره؟؟؟؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
قضیه چیه ؟ این Gamespot چرا به نسخه PC نمره نمیده !!! /:)

Gamespot FIFA 11 | PC

Gamespot FIFA 11 | XboX

Gamespot FIFA 11 | PS3

بچه هایی که هم رو کنسول این بازی رو دارند و هم رو پی سی ، فکر کنم دیگه کم کم وقتش شده بریم رو کاره یک مقایسه بی طرفانه و دقیق روی این سه نسخه.

ahora-kabir

کاربر سایت
Jun 7, 2009
20
سلام دوستان
وقتی در قسمت Game SettingsگذینهResolution را تغییر می دهم دسته بازی از کار می افتد و در داخل منو بازی پیغام زیر را برای دسته میدهد
Please re-enter this menu selection using the control device that you wish to adjust
ویندوز من 7 است
چه کار باید کرد؟

Sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2006
323
بچه هایی که هم رو کنسول این بازی رو دارند و هم رو پی سی ، فکر کنم دیگه کم کم وقتش شده بریم رو کاره یک مقایسه بی طرفانه و دقیق روی این سه نسخه.

این نسخه‌ی فیفا بیشتر همون فیفا 10 کنسولی هست! البته یه سری کم و کسری داره و یه سری تغییرات هم داره! ولی در کل خیلی نزدیک به اون هست! در حالیکه فیفا 11 کنسولی یه بازی جدید محسوب میشه با حرکات جدید زیاد و قابلیت‌های جدید!و نمیشه مقایسه کرد!

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
با سلام چندتا سوال داشتم لطفا جواب بدید
1.نسخه PC بازی همون FIFA 10 کنسولیست و هیچ مویی نمی زنه؟
2.بازی FIFA 11 کنسول و PC چه شباهتهایی به هم دارند؟
3.کسی نسخه کنسولی بازی رو بازی کرده خیلی از PC بهتره؟گرافیک و گیم پلی کدوم بهتره؟
4.نسخه کنسول چه برتریهایی به PC داره؟

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
با سلام چندتا سوال داشتم لطفا جواب بدید
1.نسخه PC بازی همون FIFA 10 کنسولیست و هیچ مویی نمی زنه؟
2.بازی FIFA 11 کنسول و PC چه شباهتهایی به هم دارند؟
3.کسی نسخه کنسولی بازی رو بازی کرده خیلی از PC بهتره؟گرافیک و گیم پلی کدوم بهتره؟
4.نسخه کنسول چه برتریهایی به PC داره؟
1:شبيه فيفا 10 كنسول هستش
3:از بيشتر لحاظ و گيم پلي شبيهند به جز يه سري تفاوتهاي اندك كه ترازو رو به سمت كنسول سنگينتر ميكنه
2:گيم پلي مثل همه گرافيك كنسول يكم بيشنتره فريم pc رونتر وبهتره
4: يه سري امكانت اندك بيشتر داره و يك امكان حركت با دروازه بان جالب كه pc نداره البته pc ماد آنلاين داره كه كنسول نداره.
در كل اگه fifa 11 نسخه كنسول نسل جديد از gs امتياز 9 رو گرفته ، نسخه pc حداقل بايد امتياز 8.5 بگيره.

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
نمیدونم چرا بعضی ها با اینکه سیستم بالایی دارن ولی بازم واسشون گیر داره
دلیلش کاملا معلومه اونم پورت مزخرفه حالا دوستان میگویند این بازی که پورت نیست چون موتورپایه پورت شده ولی در اصل پورت 360 حساب میشه.(اینم یه پورت مزخرفی مثل gta iv هست که فقط سی پی یو خوره یعنی برو یه 4 هسته ای q6600 به بالا بگیر مشکل حل میشه.)
بهتر بود ea به جای اینکه این همه وقت موتورپایه را پورت کنه که آخرشم وضعیت بازی این بشه می اومد بازی را از 360 پورت میکرد البته یه پورت درست و حسابی و بهینه شده.

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
دلیلش کاملا معلومه اونم پورت مزخرفه حالا دوستان میگویند این بازی که پورت نیست چون موتورپایه پورت شده ولی در اصل پورت 360 حساب میشه.(اینم یه پورت مزخرفی مثل gta iv هست که فقط سی پی یو خوره یعنی برو یه 4 هسته ای q6600 به بالا بگیر مشکل حل میشه.)
بهتر بود ea به جای اینکه این همه وقت موتورپایه را پورت کنه که آخرشم وضعیت بازی این بشه می اومد بازی را از 360 پورت میکرد البته یه پورت درست و حسابی و بهینه شده.
حالا شما بازي رو سيستمت خوب اجرا نميشه دليل نميشه بياي اينا رو بگي

zaneti

کاربر سایت
Nov 8, 2009
10
سلام
می خواستم کسی اینجا می تونه من را در باره ی مربیگری توی فیفا 11 راهنمایی کنه؟
کلا همه چیزش با فیفا 10 فرق کرده ، تمرین نمی تونی بزاری ، بازیکنها سطحشون پایین اومده
بازیهای دوستانه هم که از قبل تعیین شده
خلاصه کسی اگه راهنمایی داره بزاره
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر