FIFA 11 | PC

برای اینکه بازی برای صفحه اول افزوده میشه مجبوریم ترد مرتبط با بازی رو برای هر پلتفرم ایجاد کنیم. برای نسخه PC تردی ندیدم و ایجاد کردم.

NEW_LOGO.jpg

اطلاعات در صفحه اصلی سایت

Shine

کاربر سایت
Oct 21, 2008
34
بفرمایید :

ecyqe4fa4bd1ztirvdxd.jpg
خیلی ممنون لطف کردید به بنده . پس با این حساب مثل سری های قبل نمی شه تریدی گرس رو برای نرم تر کردن بازی غیر فعال کرد ... با این امکانات من متاسفانه دیگه از امسال از لیست مشتریان همیشگی فیفا خارج می شم :-s

ronaldo_real

کاربر سایت
Sep 16, 2010
37
آقا بازي آنلاين براي من همه چيش درسته
فقط وقتي ميره توبازي توصفحه كاكا هر چي مي ايستم سرور پيدا نمي شه چيكار كنم؟
راستي پينگ خوب چند بايد باشه؟؟؟؟؟؟؟؟

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
دوستان با اين برنامه توپ GameRanger با 128 Kb صبانت بدونه حتي يك لگ كوچيك تو xp آنلاين ميزنم نميدونم شما چه جوري ميگن لگ داره من كانتر كه آنلاين ميزدم لگ داشت اما اين نداره واااي بيايد آنلاين چه حالي ميده:>:lol::dancing::excited:

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
بازی با seven x-64 هیچ مشکلی نداره و همه اینها بر میگرده به پردازنده و گرافیک شما .

با vsync در رزولوشن 1920X1080 با 2x anti فریم ها 60 ثابت و در reply 55 بود .

ronaldo_real

کاربر سایت
Sep 16, 2010
37
آقا موقعي كه هاست مي سازي دوتاعدد وسطش V داره چي رو مشخص مي كنه؟
------------------------------------جان من يكي جواب بده
بازي تا جاي لودينگ (شوتها) مي ياد ولي ديگه نمي ياد
قفل هم نمي كنه چون بازيكن تكون مي خوره
چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مشكل اينترنته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:((

آخرین ویرایش:

westlife26

کاربر سایت
Sep 8, 2008
758
نام
پویا
کشتیم خودمونو نتونستیم بازی کنیم حتی با ایرانی های عزیز ...

قبلا با همین اینترنت مشکلی با xbox live نداشتم و اونجا بدون لگ بازی می کردم ... تو اینجا حتی تو بازی هم نمی ره .

ronaldo_real

کاربر سایت
Sep 16, 2010
37
آقا موقعي كه هاست مي سازي دوتاعدد وسطش V داره چي رو مشخص مي كنه؟
------------------------------------جان من يكي جواب بده
بازي تا جاي لودينگ (شوتها) مي ياد ولي ديگه نمي ياد
قفل هم نمي كنه چون بازيكن تكون مي خوره
چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مشكل اينترنته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:((
======================================
كسي از مهندسا نيست ببينه مشكل من چيه؟؟؟
كككككمممممممممممممكككككككككككككككككككككك:((:((:((
====================================
راستي مي گن با صفحه كليد نمي شه بازي كرد؟؟؟؟
راستههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
=((=((=((
---------------------------------------------------------------------------
باورتون نمي شه من با اينترنت ايرانسل رفتم اينقدر روون بود كه چي
فقط كليدام كار نمي كنه

آخرین ویرایش:

hosiii

کاربر سایت
Oct 17, 2007
27
کسی هست کمکم کنه هر کاری می کنم نمی تونم با این برنامه GameRanger اکانت درست کنم یکی طریقه کار با این برنامه رو بهم یاد بده لطفا.

afshinsiah

کاربر سایت
Jun 9, 2009
26
سلام
بی زحمت یکی از دوستان بیاد آموزش کامل اکانت ساختن با برنامه GameRanger و استفاده از آن رو بزاره. با این پینگ میشه فیفا 11 رو آنلاین بازی کرد؟ با تشکر

%3E
TN_47ce0875420b2dbacfc5535f94e68433.png
beed13602b9b0e6ecb5b568ff5058f07.png

upload.php

آخرین ویرایش:

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
بچه ها براي برطرف کردن لگ های بازی من خيلی تنظيمات رو دست کاری کردم تا بالاخره تونستم رديفش کنم.توي برنامه RivaTuner که چند صفحه قبل یکی از بچه ها گذاشتش تنظيمات رو همونطوری که گفته انجام بدین.توی اون قسمتی که ميخواين بازی رو Add کنين اگه با fifa.exe ميرين تو بازی همين fifa.exe رو Add کنين و اگه با fifaconfig.exe ميرين تو بازی fifaconfig.exe رو Add کنين و همون تنطیمات رو که اون دوستمون گفتن انجام بدین.بعد برین تو Game Setting که بیرون از بازی هستش و MSAAoption رو off کنین و تیکه wait for vsync رو بردارین.ديگه همون برنامه RivaTuner با توجه به سيستمی که دارين خودش اين چيزارو واستون تنظيم ميکنه.من این کارا رو کردم خیلی بازی روون شد.اگه سوالی داشتین در خدمتم;)

ronaldo_real

کاربر سایت
Sep 16, 2010
37
با سلام
دو تاسوال :
يك من تا داخل بازي هم رفتم (منظورم همين آنلاينه) ولي دكمه هام كار نكرد. راسته كه با صفحه كليد نمي شه تو مد آنلاين بازي كرد و حتما باد دسته باشه؟؟؟؟
109.gif

---------------------
آقا بعد از نصب همين نرم افزار نمي دونم چي شده بازي رو كه اجرا مي كنم مثل دمو مي پره مي ره صفحه اصلي كه كاكا شوت مي كنه. تازه منجر مودم هم از بين رفته و 4 تاتاريخ خودش گذاشته تو لودها كه هر كدوم رو مي زنم از بازي مياد بيرون.
154fs232528.gif

لطفا كككككككمممممممممممككككككك ك كنيد.

ronaldo_real

کاربر سایت
Sep 16, 2010
37
کسی هست کمکم کنه هر کاری می کنم نمی تونم با این برنامه GameRanger اکانت درست کنم یکی طریقه کار با این برنامه رو بهم یاد بده لطفا.
====================================
كاري نداره بايد به اينترنت وصل باشي همين جوري نكست مي زني ايميل رو كه پر كردي مرحله آخر بايد بري تو ميلت رو لينك فعال سازيش كليك كني و بعد بياي نكست آخر رو هم بزني.

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
یه نکته ی بازی که با اینکه بظاهر کوچیکه ولی همیشه توذوق میزنه و از چند شماره قبل فیفا روی PC دیدم و حتی توی این نسخه که مثلا همون 10 کنسوله وجود داره ; بعد گل زدنه !
وقتی گل زده میشه بازیکن بصورت اتوماتیک فقط بسمت جلو حرکت میکنه (که اکثرا میره توی تور گیر میکنه) تا تصویر کات بشه و یه صحنه ی شادی گل از پیش رندر شده پخش بشه!
الان نقد گیم اسپات رو دیدم متوجه شدم این موضوع توی نسخه ی کنسولی نیست و گل زدن و شادی بعد گل خیلی طبیعیه حالا نمیدونم فیفا 10 کنسولی هم همینطور بود یا نه؟!
اگر 10 کنسولی همچین مساله ای نداشت پس باید بگم این نسخه حتی از 10 کنسولی هم پایین تره!
ولی درکل نسخه ی دموی فیفا نسبت به PES برام بهتر بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر