FIFA 10

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
ونگر رو میگی؟:biggrin1: جمعش كن بوا:biggrin1:

والا خودم الان تازه زدم تو خطش:biggrin1: فعلا به نیم فصل رسیدم. با یک تیم یک ستاره شروع کردم ولی نمیدونم چرا اولین بار که رفتم توی بازی دیدم تیم شده 2 ستاره:biggrin1: فکر کنم به خاطر روحیه و این حرفا بود. باید ببینم آخر این فصل میده یا نه. تو چه لیگی رفتی؟ من خودم بوندسلیگا 2 رو برداشتم.
من رفتم تو لیگ دانمارک (همون sas لیگ):biggrin1: بازیهای لیگ رو سیم کردم ولی جام حذفی رو بازی کردم گهرمان:biggrin1:هم شدم ولی تروفی نداد تیمم هم 1ستاره بود اسمش هم SIF بود:biggrin1:

پ.ن:میگم در عین حال که تیم مافیای بارسا:biggrin1:بازیکن زیاد داره رو نیمکتش خبری نیست بیشتر مدافع دارین تا هافبک یه فصل باتیمت قهرمان اسپانیا شدم برو حال بنما:biggrin1:

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
یک سوال دیگه اگر من manger رو با chelsia شروع کنمکه واقعا عاشق این تیم هستم میتونم این
آچومنت رو ببرم

UP0r6BM=.jpg

The Treble75
gp-g.jpg

Win 3 trophies in 1 Manager Mode Season

این آچومنت طبق گفته دوستمون گفتند توی منجر با بارسلونا برید و از اونجا هم جام حذفی و ...

میخواستم ببینم توی peremier لیگ برتر انگلیس اگر با چلسی برم جلو سه تا جام میتونم ببرم و در کنار 50G پایان منجر این هم بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟

Majid ²

کاربر سایت
Feb 22, 2009
69
نام
مجید
یک سوال دیگه اگر من manger رو با chelsia شروع کنمکه واقعا عاشق این تیم هستم میتونم این
آچومنت رو ببرم

UP0r6BM=.jpg

The Treble75
gp-g.jpg

این آچومنت طبق گفته دوستمون گفتند توی منجر با بارسلونا برید و از اونجا هم جام حذفی و ...

میخواستم ببینم توی peremier لیگ برتر انگلیس اگر با چلسی برم جلو سه تا جام میتونم ببرم و در کنار 50G پایان منجر این هم بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟

فکر کنم بده , چون یه بار تو جدول اول میشی ( قهرمانی لیگ )
یه بار جام حذفی
به امید خدا یه جام دیگه هم داره :biggrin1: بعد میشه 3 تا و عشق و حال

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
آچومنت رو ببرم

UP0r6BM=.jpg

The Treble75
gp-g.jpg

شما با هرتیمی و تو هر لیگی میتونی این اچیومنت رو بگیری;)

این برهان هم کشت همه رو با این بارسا:biggrin1:

V E R G I L

کاربر سایت
Dec 31, 2008
27
نام
پویا ورجیل
+NS6jg==.jpg

Always Available35
gp-g.jpg

Complete a season in Be A Pro: Seasons without simming a game
این اچیومنت راهنمایی خاصی ندارد و شما باید تنها یک فصل را در قسمت Be A Pro به پایان برسونید اما بدون این که بازی رو Sim کنید و رد کنید. تمام بازی ها رو خودتون باید انجام بدین
درمورد ای ن اچیومنت میخوام بگم الان بازیکنم مصدومه و هیچ راهی غیر از sim کردن نیست...یعنی الان تمام زحماتم به هدر میره؟!

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
دوستان من با نیوکاسل همه رو sim کردم اومدم لیگ برتر ولی تروفی نداد چیکار کنم؟
با یه تیم 1 ستاره هم کاپ جام حذفی رو بردم ولی تروفی نداد چیکار کنم؟
راستی راهی نداره Always Available رو زودتر بگیریم خیلی خسته کنندس:(

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
دوستانی که این اچیومنت رو گرفتن اگه میشه یه توضیح بدن Climbing the Ladder
چون من فکر میکردم منظور اچیومنت اینه که از دسته 2 یه لیگ به دسته 1 بیام ولی تو لیگ المان این کار رو کردم نشد:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر