FIFA 10 | Xbox360

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
من الان 4-5 روزه دارم با FIFA10 کلنجار میرم ! واقعا چیز خاصی اضافه بر 09 نداره ! شاید در حد 5 % پیشرفت هم نداره ! خدایی EA چه فکری کرده که FIFA 09.5 رو دوباره به خوردمون داده ! منی که با 09 اینقد حال میکردم واقعا از 10 خوشم نیومد ! خیلیا میگن 09 موفق بود و نیاز نبود زیاد دستکاری بشه ولی مطمئننا وقتی قرار نیست حتی اشکالات 09 هم برطرف بشه دلیلی برای اومدن 10 نبود ! چرخش 360 درجه یه حربه تبلیغاتیه محضه ! من دیروز 09 و 10 رو به مدت 4 ساعت کاملا با هم مقایسه کردم ! یعنی 2 ساعت 09 رو بازی کردم و بلافاصله 10 رو بازی کردم من نمیتونم تفاوتی ببینم که یه نفر براش بره 50 دلار هزینه کنه !
خیلی جالب بود که طراحی Kit ها در 09 کمی بهتر از 10 هست ! گرافیک چمن تو 10 کمی بهتره !
توپ که همون اشغال سابق هست ! بادکنکی که هیچ گونه فیزیکی نداره ! یعنی حتی به خودشون زحمت ندادن که بیرون اومدن دروازه بان در موقع تک به تک شدن و چیپ انداختن مهاجم رو کمی پیچیده تر کنن !
یعنی اگه کمی حرفه ای باشی و عادت کنی تمام تک به تک هات با چیپ های فانتزی که سری فیفا داره تبدیل به گل میشه ! تنه های مسخره و توجه نکردن به استامینا و قدرت بدنی بازیکن ! جوری که حتی یه مدافع ریزه میزه 170 سانتی میتونه با یه تنه توپ زلاتان 190 سانتی با اون قدرت بدنی رو بگیره !
دریبلینگ بی فایده تو بازی ! یعنی مسلما اگه کسی تو این بازی به امید دریبل باشه نباید این بازی رو بخره (من از اون افرادی هستم که تاکتیک بازیم بر پایه پاسکاری و حمله به عمق دفاع با پاس های ریز هست و علاقه ای به دریبلینگ ندارم ولی خب از معایب بازی هست ) کسی که تو این بازی واقعا Pro نشده نمیتونه از دریبل استفاده دقیقی بکنه !
کلا من دوست داشتم بازی حداقل به اندازه ی یه سال که در دست ساخت بوده پیشرفت کنه ولی نا امیدم کرد ! البته بازی خیلی خوبه ولی همون FIFA 09 با تغییرات بسیار محدود هست ! که حتی 09.5 هم برای نام گذاریش زیاده چه برسه به 10 !!!

سلام
من لازم میدونم در رابطه صحبتهای شما به چند نکته اشاره کنم (البته نظرات شخصی هستند)

1-مطمئن باشید مشکل چیپ به زودی حل میشه (البته در این نسخه تمامی چیپ ها مثل نسخه قبل تو چهارچوب نمیره)

2-دفاع برتری داره نسبت به مهاجم اما شما نمیتونید با یه مدافع ریزه میزه توپو از زلاتان بگیرید.اتفاقا یکی از موارد پیشرفت فیفا سیستم ارتقا یافته دفاع کردن است.

3-اتفاقا دریبلینگ نقشش خیلی پرنگتر شده نسبت به نسخه قبل (با این مدافع های هوشمند که پاس دادن رو مشکل کردند دریبل کردن یکی از بهترین راه های عبور از آنهاست)

موفق باشد.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
کلا تو این نسخه گل زدن خیلی راحت شده.دفاعها خیلی ابکیو شل شدن ولی همیشه تو نبردهای تن به تن حق به مدافع میرسه:biggrin1:دفاع در 09 خیلی بهتر بود(البته اگه اون مشکل جلو افتادن مهاجم از مدافع فاکتور بگیریم که حتی کندترین مهاجم هم که جلو میفتاد دیگه هیچ مدافعی بهش نمیرسید)یعنی دفاع تیمی در 09 خیلی بهتر بود.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
شما جزء اولین افرادی هستی که میگی بازی پیشرفت نداشته ... پس فیفا باز نیستی عزیزم.

در مورد دریبل 360 هم, ببخشید شما فکر کردید بازیکنا پرگار هستن !!؟
شما که هیچ اطلاعی از بازیهایی که من میکنم نداری لطفا اظهار نظر نکن ، مرسی .
مطمئننا از بازیی که اینهمه اشکال داره اینقد تعریف کردن جز گول زدن خودمون چیز دیگه ای نیست !
من از زمانی که PC پنتیوم 2 داشتم تا حالا دارم فیفا بازی میکنم ! این شمایی که فکر کردی چون 2-3 تا فیفا نسل جدید رو بازی کردی خیلی فیفا باز تیر هستی !!!
در مورد 360 اولا که دربیل نیست بلکه چرخش 360 درجه هست ! یعنی بازیکنت میتونه 360 درجه بچرخه بدون اینکه به 4 جهت اصلی متمایل شده باشه !
اگه دموی E3 2006 و مقایسه تکنولوژی PS2 با PS3 رو دیده باشی اونجا معنی دقیق 360 درجه رو با حرکت یه بازیکن NBA نشون دادن !
حالا که شما دلت رو خوش کردی به یه سری Hype الکی که سر این موضوع شده به من ربطی نداره !
سلام
من لازم میدونم در رابطه صحبتهای شما به چند نکته اشاره کنم (البته نظرات شخصی هستند)

1-مطمئن باشید مشکل چیپ به زودی حل میشه (البته در این نسخه تمامی چیپ ها مثل نسخه قبل تو چهارچوب نمیره)

2-دفاع برتری داره نسبت به مهاجم اما شما نمیتونید با یه مدافع ریزه میزه توپو از زلاتان بگیرید.اتفاقا یکی از موارد پیشرفت فیفا سیستم ارتقا یافته دفاع کردن است.

3-اتفاقا دریبلینگ نقشش خیلی پرنگتر شده نسبت به نسخه قبل (با این مدافع های هوشمند که پاس دادن رو مشکل کردند دریبل کردن یکی از بهترین راه های عبور از آنهاست)

موفق باشد.
با احترام به نظر های شما :
1 - من تو این 4-5 روزی که فیفا میزنم 95% چیپ هام گل شده ! داداش کوچیکم هم 100% چیپ هاش گل شده :biggrin1:
2- من به عینه میبینم اصلا به تفاوت فیزیکی بازیکنا توجه نشده ! بازیکنی مثل مارسلو راحت توپ رو از زلاتان میگیره ! البته این موضوع چندین بار اتفاق میافته که موجب اعصاب خوردی میشه !
3- نقش دریبلینگ پر رنگ تر شده ولی هیچ تاثیری تو بازی نداره ! دقیقا تو 09 هم همین بود ! یعنی حرکات فانتزی فقط به درد Arena میخوره ! این نظر شخصی منه ولی من با پاسکاری راحت ترم !

با همه ی این حرف ها باید بگم من الان هم هر روز دارم فیفا بازی میکنم چون واقعا به این بازی علاقه دارم ولی واقعا پیشرفت های بازی خیلی نامحسوس بودن !

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
کلا تو این نسخه گل زدن خیلی راحت شده.دفاعها خیلی ابکیو شل شدن ولی همیشه تو نبردهای تن به تن حق به مدافع میرسه:biggrin1:دفاع در 09 خیلی بهتر بود(البته اگه اون مشکل جلو افتادن مهاجم از مدافع فاکتور بگیریم که حتی کندترین مهاجم هم که جلو میفتاد دیگه هیچ مدافعی بهش نمیرسید)یعنی دفاع تیمی در 09 خیلی بهتر بود.

اين بار دوم هست شما داريد توي اين تاپيك پست الكي ميزني ... من نميدونم آخه شما ها كه فيفا باز نيستيد چرا هي ميايد نظر ميديد(اين دليل نميشه چون من از PES خوشم نمياد بيام توي تاپيكش پست اسپم بدم) ... دوست عزيز اگر ابكي هست خوب بازي نكن مجبور نيستي كه ... هر يدستي كه بازي مي كني مياي اينجا شعار ميدي ...

شما که هیچ اطلاعی از بازیهایی که من میکنم نداری لطفا اظهار نظر نکن ، مرسی .
مطمئننا از بازیی که اینهمه اشکال داره اینقد تعریف کردن جز گول زدن خودمون چیز دیگه ای نیست !
من از زمانی که PC پنتیوم 2 داشتم تا حالا دارم فیفا بازی میکنم ! این شمایی که فکر کردی چون 2-3 تا فیفا نسل جدید رو بازی کردی خیلی فیفا باز تیر هستی !!!
در مورد 360 اولا که دربیل نیست بلکه چرخش 360 درجه هست ! یعنی بازیکنت میتونه 360 درجه بچرخه بدون اینکه به 4 جهت اصلی متمایل شده باشه !
اگه دموی E3 2006 و مقایسه تکنولوژی PS2 با PS3 رو دیده باشی اونجا معنی دقیق 360 درجه رو با حرکت یه بازیکن NBA نشون دادن !
حالا که شما دلت رو خوش کردی به یه سری Hype الکی که سر این موضوع شده به من ربطی نداره !
خوشبحالت كه پنتیوم 2 داشتي ... منم براي بچم ميخوام يكيشو بخرم.
البته اينطور حرف زدن شما طرز فكر بچه گونه شما رو ميرسونه و من جاي بحثي نميبينم با شما.
فقط يه چيز رو به شما بگم اگر دوست داشتي برو Trailer فيفا رو ببين اونجا هم مينويسه دريبل 360 جالب اينجاست كه شما فرق اصطلاح و معني واقعي كلمه رو نميفهمي.
يكم فكر كن بد جواب اينو اون رو بده

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
من نمیتونم برم لایو

می تونم این ورزشگاه جدید رو بگیرم بریزم روی سی دی بعد یگ جوری بیارمش توی بازی

به خاطر سانتر ها می خواهم

Audioslave

کاربر سایت
Aug 10, 2006
52
دوستان کسی نتونست استادیوم رو دانلود کنه؟من از خود روز 2 اکتبر تا الآن زنبیلمو انداختم تو store بازی ولی انگار اصلا وجود خارجی نداره!(اکانتم هم مال ریجن pal هستش.)

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
یه سوال فنی
(نسخه UC کسی نمیدونه کی میاد؟)
در ادامه ی حرف دوستان جدان fifa گند زده
تنها چیز خوبی که دیدم این بود که دروازبان راحت چیپ نمیخورد .لااقل مثل 09 نمیخورد!
یه کم انگار بازی روون تر شده! قبلی یکم اروم بود
دقت شوت ها بهتر شده
اما نه کتونی درست حسابی داره نه قابلیت ترمیم خوب چهره
(خیلیا دسترسی به Live ندارن که عکس خودشونو بدن که منم جزو همون خیلیا هستم! :(( )
داوری همیشه تو fifa احمقانه بوده!
تازه!!! 5 تا Achivment درست حسابی هم که نداره (همش live)
از همه بگزریم بزگترین ایراد چه fifa چه pes اینه که هر تیمی 2 تا مهاجم سرعتی داشته باشه برندس!
تاکتیک اهمیتی نداره!

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
خوشبحالت كه پنتیوم 2 داشتي ... منم براي بچم ميخوام يكيشو بخرم.
البته اينطور حرف زدن شما طرز فكر بچه گونه شما رو ميرسونه و من جاي بحثي نميبينم با شما.
فقط يه چيز رو به شما بگم اگر دوست داشتي برو Trailer فيفا رو ببين اونجا هم مينويسه دريبل 360 جالب اينجاست كه شما فرق اصطلاح و معني واقعي كلمه رو نميفهمي.
يكم فكر كن بد جواب اينو اون رو بده
کلا بعد اینهمه پستی که پاک شد ! باید بگم این ها نظرات شخصی منه ! و اینکه شما در موردش چجوری فکر میکنی برام اصلا اهمیت نداره .
در ضمن شما هم لازم نیست میبینی هر جا یکی از بازی مورد علاقت انتقاد کرد سریع علیه طرف پست بدی . چون جواب قانع کننده نداشتی از طرز فکر صحبت کردی که بازم برام مهم نیست .
نمیدونم چند سالته ولی بهتره به پستی که کاربر Vahid1400 دادن توجه کنی تا ببینی اینطوری در مورد بازی بحث میکنن نه اون طوری که جناب عالی جبهه گرفتی !
دیگه جوابی از من نمیبنی . پس هر جور راحتی میتونی فکر کنی .

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
حالا میشه بیخیال بشید دعوا نکنید؟ هرکی یه نظری داره دیگه قرار نیست همه مثل هم فکر کنن که ، یکی خوشش میاد یکی هم بدش میاد.
ولی خیلی بی انصافیه اگر بگیم بازی هیچ پیشرفتی نداشته و بهش بگیم 9.5 ، درسته انقلاب نشده ولی خوب گیم پلی بازی هم خیلی تغییر کرده. من نسخه ی اصلی رو بازی نکردم ولی چیزی که تو دمو بود هیچ شباهتی به 09 حداقل از نظر گیم پلی نداشت ، بازی خیلی روون تر شده بود ، این سیتسم کنترل جدیدی که گذاشته بودن پاسکاری رو خیلی دقیق تر کرده بود.
در مورد توپ کاملا با نیما موافقم ، خداروشکر یکی پیدا شد تایید کرد توپ سبکه! چون اولین باری که من این موضوع رو مطرح کردم نزدیک بود حکم اعدامم صادر بشه.
در مورد دریبل زدن هم من کلا علاقه ای به این حرکات ندارم درسته خیلیاش در واقعیت رخ میده ولی هیچ کمکی تو بازی نمیکنه ، احتمال از دست دادن توپ اینقدر بالا هست که کسی ریسک نکنه از این حرکات استفاده کنه ولی من از یه چیز این دریبل ها خوشم میاد؛ انجامشون آسون نیست ولی غیرممکن هم نیست بر خلاف چیزی که نیما گفت( این یه تیکه از حرفت رو اصلا قبول نمیکنم) ، اگر قرار بود انجام این حرکات آسون در بیاد اون وقت بازی میشد FIFA Street واصلا نمیفهمیدی توپ رو چجوری ازت رد کردن ، خیلی مسخره میشد به هر حال.
-----------------------------------
خودم دسترسی به بازی ندارم ولی از یکی از دوستان پرسیدم از استادیوم رئال چه خبر؟ گفت همون روز یه آپدیت اومد وقتی بازی رو گذاشتم تو دستگاه و دست برقضا وقتی آپدیت تموم شد با اولین کسی که تو لایو بازی کرده طرف رئال برداشته و بازی تو برنابئو برگذار شده.
دوستان دیگه هم چک کنن به احتمال زیاد چیزی نبوده که کسی بخواد جدا بگیره و اگر اینجوری که رفیقم گفت به صورت آپدیت قبل از شروع بازی بوده باشه دیگه امکانش خیلی کمه که بعدا بخواد پولی باشه(نمیگم غیرممکنه!)
با عرض پوزش از دوستان ولی خب چون این موارد در این سایت کم دیده نشده ، لطفا نیاید بگید طرف حرف بیخود زده و خالی بسته و اینا ، من بیشتر از اون چیزی که فکر میکنید بهش اعتماد دارم.
بازهم از دوستان عذر میخوام ولی خب یه سری عادت کردن فقط حرف بزنن باید پیشگیری کرد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر