Fifa 08

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
نوشته شده توسط only godfather مشاهده گفتگو
سلام من بعد نصب fifa 08 demoکه میخوام برم داخل بازیمیزنه entry point not found ایراد از چیه؟کمکک the procedure entry point d3dperf_setmarker could not be located in the dynamic link library d3d9.dll

مشکل احتمالا از DirectX هستش . باید اونو دوباره نصب کنی .

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
بچه ها کسانی که نسخه اصلی فیفا 08 رو گرفتن و بازی کردن بیان دربارش توضیح بدن و بگن نسبت به 07 چه تفاوتها و پیشرفت هایی داشته؟
یا علی مدد

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,018
نام
Milad
نكنه دوباره تقليد كرده اخه البته ديگه چيزي واسه تقليد نذاشته راستي گرافيك با نسخه دمو تغيير نكرده ليگ ايران توش است

آخرین ویرایش:

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,018
نام
Milad
قرار بود از بينه ليگهاي ايران آرژانتين روسيه و يه جا ديگه يكي رو بزارن مي خوام بدونم اونايي كه نسخه نهايي رو بازي كردن ايران هست يا نه البته تا اونجا كه من يادمه روسيه بيشتر راي آورد اشتباه تايپي بود خيلي وقته تايپ نكردم به بزرگيتون ببخشيد

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
با وجود این که از بازی خوشم نمی یومد ولی گرفتم به امید اینکه یه ضره بهتر شده باشد. ولی حالم بهم خورد:sick:

اون همه می گفتن گرافیکش بالا هست ولی اصلا بالا نبود.
تماشاگرا هم این طوری سه بعدی نبودن .
فقط یه نو اوری داشت می شه چهار نفره شبکه بازی کرد .
واقعا متاسفم.
راستی تو صفحه اول یکی گفته بود به گیم پلیش می نازیم ! واقعا چه گیم پلی .:laughing:

sam_dante

کاربر سایت
May 6, 2007
368
نام
Mohsen
راستی تو صفحه اول یکی گفته بود به گیم پلیش می نازیم ! واقعا چه گیم پلی

آقا این نسخه PC رو بی خیال Funه. صبر کن نسخه X360شو نگاه کن اونوقت میگم فوتبال یعنی چی. آره.اونوقت میگم گیم پلی یعنی چی.
قرار شد ورود PES فن ها اکیداً ممنوع باشه.

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
خب من بازی رو گرفتم . هم از نظر گرافیک و هم از نظر گیم پلی پیشرفت کرده . در باره مولتیپلیرش هم بگم که خیلی بهتر شده . بدون لگ . 4 نفر همزمان میشه Lan بازی کرد . منوی Lan خیلی باحال شده . البته این نسخه , نسخه ی Nextgen بازی نیست و باید منتظر نسخه 360 بازی شد تا در موردش قضاوت کرد . این بازی رو من به عنوان FIFA 07 : Episod two !!! در نظر میگیرم . چون از همه لحاظ از FIFA 07 بهتره ولی با همون موتور گرافیکی این بازی رو ساختن . این همون بازیی هست که تمام FIFA بازهای حرفه ای منتظرش بودند . این بازی جون میده برای مسابقه . من که از همین حالا خودمو برای WCG امسال دارم آماده میکنم . حریف میطلبم !!! ( شوخی )

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
بازی مثل نسخه ی آپدیت شده ی 07 میمونه . اصلا گرافیک خفنی نداره.همون گرافیک قدیمی با

گیم پلی قدیمی.نکته ی بسیاز ضایع بازی توپ بازی هست که خیلی بزرگه و هم وقتی شوت

میزنی یا سانتر میکشی مسیر توپ انگار از قبل تعیین شده و توپ فقط یه مسیرو دنبال میکنه.

در کل بازیش از 07 هم ضعیفتره! به نظر من فیفا ها هیچ وقت پیشرفت نمیکنن.همانند 03 هست.

خیلی نکات ضعف داره.در کل ارزش خریدنشو داره اما نه به اندازه ی Pes 08.

گرافیک بازی هیچ پیشرفی نداشته و همان گیم پلی 07 هست و اینکه میگن رونالدینهو مثل

خودش تو زمین راه میره درست نیست!از دور هم که به بازیکن ها نگاه میکنی کل جزییات آنها

محو میشه.کفشای بازیکن ها هم مثل گرافیک Ps1 هست.تا نبینید خودتان باورتان نمیشود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر