FF XIII را تجربه کنید!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود

ffxiiia9.jpg

ریجن J فیلم Final Fantasy Advent Children حاوی دموی قابل بازی FF13 ست که دارندگان ps3 باخریدن BD این فیلم شانس امتحان کردن این عنوان را خواهند داشت.

ff13demo.jpg

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,194
نام
ماکان
اگه امده باشه من از Play Asia میخرم. مشکل اینه که هنوز نیومده ولی معلوم نیست ان یارو از کجا گیر آوردتش!! من چند جا دیدم از روش عکس گرفتن...

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
سلام دوستان.
فكر كنم اومده باشه ولي با عقل جور در نمياد چون هنوز به تاريخ عرضه دمو نرسيديم.
من چند تا عكس هم از اين pack ديده بودم.
اگه واقعا اومده به ما هم خبر بديد. اگه خبري رسيد!!!!!!

...

کاربر سایت
Dec 17, 2008
213
با سلام.
خبر جالبی هستش و البته خوشا به حال کسانی که PS3 دارن.
It's not long until Final Fantasy VII: Advent Children Complete is released on Blu-ray in Japan, with the Final Fantasy XIII Trial Version accompanying it and Square Enix have started airing a new trailer for Japanese audiences which shows off both in a quick 15 second recap.
توی خبر گفته شده که مدت زیادی تا عرضه نمونده و SE اعلام کرده همراه با نسخه ی کامل و BD انیمیشن FF VII قرار هست یک دمو از بازی FF XIII عرضه بشه. که البته به نظر میرسه واسه ژاپن هم هستش. در کل این انیمیشن هنور عرضه نشده.
ممنونم بخاطر خبرت دوست عزیزم.

...

کاربر سایت
Dec 17, 2008
213
رجیون روی پاکت که مال پاله :biggrin1:
:biggrin1: خیلی باحالی ... اینو مخصوص تو زدن فکر کنم.
ولی خارج از شوخی اگر کمی به عکس دقت کنید منظورم عکس دوم هستش میبینید که پایین پایین سمت راست نوشته For Japan ONLY... و این به این معنی هستش که فقط ماکان میتونه از این بسته استفاده کنه که ژاپنی بلد هستش و ما هم باید بریم جلو بوق بزنیم:biggrin1: انشالله که زودتر فارسیش هم رونه ی بازار بشه:biggrin1:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
:biggrin1: خیلی باحالی ... اینو مخصوص تو زدن فکر کنم.
ولی خارج از شوخی اگر کمی به عکس دقت کنید منظورم عکس دوم هستش میبینید که پایین پایین سمت راست نوشته For Japan ONLY... و این به این معنی هستش که فقط ماکان میتونه از این بسته استفاده کنه که ژاپنی بلد هستش و ما هم باید بریم جلو بوق بزنیم:biggrin1: انشالله که زودتر فارسیش هم رونه ی بازار بشه:biggrin1:
اولا مال من هم ژاپنه شما باید بری بوق بزنی :D. دوما چه ربطی داره بلد باشی یا نباشی؟؟؟ من اگه اونو بگیرن به خاطره FF ACH میگیرم نه به خاطر دموش. ;)

...

کاربر سایت
Dec 17, 2008
213
اولا مال من هم ژاپنه شما باید بری بوق بزنی :biggrin1:. دوما چه ربطی داره بلد باشی یا نباشی؟؟؟ من اگه اونو بگیرن به خاطره FF ACH میگیرم نه به خاطر دموش. ;)
بوق بوق:biggrin1: خب عزیزم FF:AC هم باید ژاپنی بلند باشی تا متوجه بشی. من که فارسیش رو هم به زور میفهمم چی میگن:biggrin1: در هر صورت فردین جان اگه شما بازیش کردید حتما یه خبر هم به ما بدین که بالاخره کی کیو کشت:biggrin1: در ضمن FF XIII خیلی جذابیت بیشتری به این انیمیشن داده. چطور میتونی نسبت به وجود دموی قابل بازیش توی این BD بی تفاوت باشی؟ واقعا خیلی بی احساسی:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر