Farcry 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
ممنون! مثل rage نیست که 3ساعت از اینور بری اونور 5 ساعت از اونور بیای اینور؟
البته من از ریج هم تا حدودی خوشم اومد..
ولی کلآ با شوتر اول شخص حال نمیکنم
دارم کلنجار میرم با خودم اینو بگیرم , نگیرم...:-/
فقط قبل از اینکه بگیزی این رو بهت بگم که ضد حال نخوری.
بدترین فریم ریت در کل بازی ها ماله این بازیه به نظرم.فریم به فریم افت فریم و پارگی تصویر.طوری که اون منظره ی زیبا رو زهر مار ادم میکنه.
من خودم فقط منتظرم یه پچی چیزی بیاد که فریم رو درست کنه تا من هم بازیش کنم.(بازیش رو خریدم ولی با این وضع فریم نمی خوام بازی کنم)
....
البته من یکمی زیادی به فریم مریم گیر میدما.خیلی حساسم:-b:d

آخرین ویرایش:

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
ممنون! مثل rage نیست که 3ساعت از اینور بری اونور 5 ساعت از اونور بیای اینور؟
البته من از ریج هم تا حدودی خوشم اومد..
ولی کلآ با شوتر اول شخص حال نمیکنم
دارم کلنجار میرم با خودم اینو بگیرم , نگیرم...:-/
داداش به هیچ عنوان این عنوان رو از دست نده. اگه می خوای این بازی برات لذت بخش باشه باید تفریحی بری. مثلا نشینی یه روز پاش و فقط مراحل اصلی رو بری. سعی کن هر چیزی در بازی هست رو کشف کنی و مراحل فرعیش رو هم بری. اینجوری هر چند دیر تموم میشه ولی واقعا بهت حال میده.

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
یکی از 5 تا بازی برتر عمرم بود.اصلا فکر نمیکردم بازی اینقدر قشنگ باشه.شانسی خریدمش بعد که بهم گفتن اپن ورلده دیگه بدجور نشستم پاش.از همه لحاظ عالی بود.داستانش یکم شبیه داستان سریال لاست بود.

mostafahi67

کاربر سایت
Jun 20, 2012
112
فقط قبل از اینکه بگیزی این رو بهت بگم که ضد حال نخوری.
بدترین فریم ریت در کل بازی ها ماله این بازیه به نظرم.فریم به فریم افت فریم و پارگی تصویر.طوری که اون منظره ی زیبا رو زهر مار ادم میکنه.
من خودم فقط منتظرم یه پچی چیزی بیاد که فریم رو درست کنه تا من هم بازیش کنم.(بازیش رو خریدم ولی با این وضع فریم نمی خوام بازی کنم)
....
البته من یکمی زیادی به فریم مریم گیر میدما.خیلی حساسم:-b:d

بابا دیگه خیلی به فریم ریت گیر دادید.من که هیچی نفهمیدم و خدایش بازیه توپیه مخصوصا لب ساحل و گرافیک وحشتناک جنگل و نور زیبای خورشید و ... به به در کل خداست و من از روزی که گرفتمش کلا 3 -4 بار بیشتر بازیش نکردم چون میترسم تموم بشه

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
بابا دیگه خیلی به فریم ریت گیر دادید.من که هیچی نفهمیدم و خدایش بازیه توپیه مخصوصا لب ساحل و گرافیک وحشتناک جنگل و نور زیبای خورشید و ... به به در کل خداست و من از روزی که گرفتمش کلا 3 -4 بار بیشتر بازیش نکردم چون میترسم تموم بشه
کار شما شبیه اینه که یه دوچرخه بخرین ولی فقط روز عید سوارش بشین

Arch Enemy

کاربر سایت
Nov 8, 2011
52
نام
ShayaN AriyanA
واقعا عـــالی :d اما FPS فاجعه!!!! خیلی لگه! نمی دونم چون بازی رو هارد نصب نیست اینجوره یا کلا فریمش پایینه؟!
اما در مجموع بعد از Red Dead Redemption این دومین بازی محبوب من شد :d کاش فریمش یکم بهتر بــــــــــــــــــــــــــــــود :(

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
من تازه بازی رو گرفتم ولی یخورده کنده بازی به نظر شما مشکل از دیسکه؟
اینکه بازی کنده یا تنده من که چیزی ندیدم واسه من که مثل آب روون وئ زلال صاف صاف بود فقط بعضی اوقات بعضی از بافت ها مخصوصا وقتی که داری یه tower رو باز میکنی و دید 360 میده دیر لود میشه
در مورد مدت زمان لود شدن اگه منظورت هست بایدبگمکه با نصب کردن بازی روی هارد این مدت به 10 ثانیه و حتی کمتر خواهد رسید

الکی هم روی بازی ایراد نزارید cirta جونم ناراحت میشه jason رو میفرسته میاد ها !!!

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
ایراد نزاشتم گفتم یخورده حالت لگ داره بازی خواستم ببینم مشکل از کنسول و سیدی منه یا مال همه این طوره
نه اقا بازی میشکلات فریم ریت داره.فت و فراوون ولی باید باحاش کنار بیای و حساس نباشی.برو حالشو ببر.من نسخه ps3 هم دیدم دقیقا همین برناکه بود.اشکال نداره

آخرین ویرایش:

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
نه اقا بازی میشکلات فریم ریت داره.فت و فراوون ولی باید باحاش کنار بیای و حساس نباشی.برو حالشو ببر.من نسخه ps3 هم دیدم دقیقا همین برناکه بود.اشکال نداره
به خدا برای من اصلا مشکل فریم ریت نداره نمیدونم شما چی میگید ؟؟

راس

کاربر سایت
Oct 25, 2012
109
نام
آریا
وحشتناک برای من از جمله (باگ،گرافیک پایین،لرزش و پرش سایه و لبه های هرچی،بعضی موقع ها هم تیک تیک تصاویر)ایت ها که گفتم عین حقیقته
ولی رو تلوزیون معمولی پیکسل پایین
اما پیکسل پایین باعث نمیشه که سایه ها پرش و تصاویر تیک داشته باشه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mostafahi67

کاربر سایت
Jun 20, 2012
112
وحشتناک برای من از جمله (باگ،گرافیک پایین،لرزش و پرش سایه و لبه های هرچی،بعضی موقع ها هم تیک تیک تصاویر)ایت ها که گفتم عین حقیقته
ولی رو تلوزیون معمولی پیکسل پایین
اما پیکسل پایین باعث نمیشه که سایه ها پرش و تصاویر تیک داشته باشه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من که روی تلویزیون فول اچ دی 40 اینج بازی میکنم خبری از این مشکلات نبود فقط هنگام بعضی صحنه ها یه خورده افت فریم داره که اونم خیلی تو ذوقم نمیزنه.در کل گرافیکش که خداست من که خیلی باهاش حال کردم

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
دوستان بازی هیچ اشکالی نداره
نه لگ داره
نه باگ داره
من هیچ لگ و باگی ندیدم خیلی عالی کار شده بود
اونایی که اشکال دارن بهتره برن درایو ایکس باکسشون رو عوض کنن و برای افت فریم و دیر لود شدن تکسچر ها بازی رو روی هارد بریزن

راس

کاربر سایت
Oct 25, 2012
109
نام
آریا
دوستان بازی هیچ اشکالی نداره
نه لگ داره
نه باگ داره
من هیچ لگ و باگی ندیدم خیلی عالی کار شده بود
اونایی که اشکال دارن بهتره برن درایو ایکس باکسشون رو عوض کنن و برای افت فریم و دیر لود شدن تکسچر ها بازی رو روی هارد بریزن
رو هارد اجرا میکنم:| ولی بازم......................
ولی پیکسل تلوزونم خیلی پایینه)x)x(تو اتاقم)فول اچ دی هم تو پذیرایی هست کابل HDMI ندارم:d
خوش بحال اونایی که افت فریم ندارن
میگم دلیل دیر لود شدن اشیاء و ... چیه؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر