Farcry 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,778
نام
مارشال
قفس ببر که ندیدم تا حالا وقتی سگ و پرنده وحشی تو قفس دیدم که تا بیتچاره ها میپرن بیرون نفله میشن ولی ببر گزینه خوبیه ولی در کل همه Outpostهارو مخفیانه نمیشه گرفت گویا.
من میخوام همه Relicهارو (+مموری ها) پیدا کنم نقششو میتونم از از مغازه بخرم؟ یا تو Mini Map فقط نشون میده؟
دوستان برای آپگرید Skillها کدوم شاخه رو پیشنهاد میکنید؟
تقریبا همه ی Outpost ها رو میشه مخفیانه گرفت. فقط صبر میخواد و زمان بندی درست.
نقشه ی همه ی Collectible ها تو مغازه (بخش Maps) قابل خریدن ـه.
تا آخر بازی انقدر level up میشی که همه رو آپگرید کنی ولی ترجیجا با موارد زیاد کننده ی خون و مخفی کاری و Takedown ها شروع کن.

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
دوستان بازی رو تموم کردم می خواهم از چاپتر 7 بازی رو ادامه بدم دوباره حالا اون skills های که خریدمو از دست میدم یا نه لطفا زود جواب بدید/:):-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
یه سوال امنیتی:
این بازی دارای صحنه های بیشعوری هست یا نه؟(جلو ننه بابا میشه بازی کرد؟)
اینجا هم این سوالو پرسیدی؟!! چند صفحه قبلو اگه میخوندی متوجه میشدی که داره خوبم داره:d
من خودم هنوز ندیدم ولی دوستان گفتن که داره

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
آقا من تمام خالکوبیهارو آزاد کردم و گرفتم فقط یکی مونده که میگه body armor bought 0/3 نمیدونم چی ازم میخواد کسی میتونه واسم تعریف کنه دقیقا باید چیکار کنم!!لامصب هر کاری میکنم قفل روش وا نمیشه!

luckylock_2005

کاربر سایت
May 19, 2010
62
نام
ramin
آقا من تمام خالکوبیهارو آزاد کردم و گرفتم فقط یکی مونده که میگه body armor bought 0/3 نمیدونم چی ازم میخواد کسی میتونه واسم تعریف کنه دقیقا باید چیکار کنم!!لامصب هر کاری میکنم قفل روش وا نمیشه!
برو توی استور 3 تا body armor بخر بعد آپگرید کن

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,024
نام
sami
اول بازی رو نقشه جای همه حیوونا رو مشخص کرده بود ولی وقتی رفتم از اون زنه:dنقشه ها رو خریدم دیگه عکس حیوونا رفت.چیکار کنم:((من فقط تو این بازی دنبال شکار بودم

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
من همین الان سیو 100% شده ی بازی رو داشتم بازی میکردم
باید بگم بازی بعد از 100% شدن به شدت خز میشه و دیگه راه به راه درگیری نیست طوری که من از بیکاری زدم یارامو کشتم
فوق العاده کسل بود

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,774
نام
Bahram
اگه یکی از پایان ها رو ببینیم واسه دیدن اون یکی باید از اول باز بازی کرد؟
آره.ولی اگه وقتشو نداری برو از تو یوچیوب نگاه کن

---------- نوشته در 01:11 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:08 AM ارسال شده بود ----------

من همین الان سیو 100% شده ی بازی رو داشتم بازی میکردم
باید بگم بازی بعد از 100% شدن به شدت خز میشه و دیگه راه به راه درگیری نیست طوری که من از بیکاری زدم یارامو کشتم
فوق العاده کسل بود
خودت داری میگه 100%دیگه.بعدم کسل کننده نیست میتونی به شکار حیوونا بری یا بری گشت بزنی و چندین کاره دیگه

sina818

کاربر سایت
Aug 14, 2007
113
اگه یکی از پایان ها رو ببینیم واسه دیدن اون یکی باید از اول باز بازی کرد؟
Save بازیتو هر دفعه که بازی می کنی بریز روی کامپیوتر و اگر به مرحله ای رسیدی که قرار بود انتخاب کنی فایل سیوشو دوباره بریز و بازی کن

---------- نوشته در 09:38 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:31 AM ارسال شده بود ----------

اول بازی رو نقشه جای همه حیوونا رو مشخص کرده بود ولی وقتی رفتم از اون زنه:dنقشه ها رو خریدم دیگه عکس حیوونا رفت.چیکار کنم:((من فقط تو این بازی دنبال شکار بودم
نه بابا عکس حیوونا نمیره رفیق یه کم زوم کن عکسشون می آد.

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,181
نام
نـــــــویـــــــــد
رفتم یه جایی بگیرم نمیدونم دقیقا Outpost بود یا یه جا دیگه . منو دیدن آزیر به صدا در اومد یهو دیدم 20 30 نفر ریختن اونجا :d گرخیدم و با سرعت فرار کردم
اول بازی هستم تازه و متاسفانه نمیتونم زیاد بازی کنم خیلی زور بزنم روزی 1 ساعت . خواستم بدونم جلوتر بریم خفن تر میشه از همه نظر ؟ :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر