Farcry 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,949
نام
malek
اونقده ازش تعریف کردن که شب گذاشتم دانلود صبح بازی کردم ظهر هم انداختم سطل آشغال.
1-فریم ریت افتضاح اونم رو پلاسمای 600 هرتز
2-گرافیک زشت و منحوس:d(درست نوشتم؟)
فکر کنم مغز ماها یکم عقب موندس اخه کارت گرافیک مغز دوستان علاوه بر بالا بردن جزئیات و بهینه کردن تصاویر یه 30-40 تا هم فریم اضافی میندازه رو بازی:d

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
اونقده ازش تعریف کردن که شب گذاشتم دانلود صبح بازی کردم ظهر هم انداختم سطل آشغال.
فکر کنم مغز ماها یکم عقب موندس اخه کارت گرافیک مغز دوستان علاوه بر بالا بردن جزئیات و بهینه کردن تصاویر یه 30-40 تا هم فریم اضافی میندازه رو بازی:d

شاید اونی که دان کردی فارکرای 2 بوده؟:D

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,026
نام
رضا
دوست عزيز پايه واساس اين بازي گيم پلي سند باكسشه كه بسيار خوب ومتنموع از آب درآوردن و واقعا اعتياد آوره و از گيم پلي اساسين كريد هم در بازي الهام گرفته شده كه خيلي جذابش كرده.
در مورد گرافيك هم رو كنسول ها بيشتر از اين نميشه انتظار داشت ولي يخرده ثابت بودن شاخوبرگ درخت ها و تكون نخوردنشون تو ذوق ميزنه به نظرم گرافيك كرايسيس 1بهتر بود.:d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوست عزيز پايه واساس اين بازي گيم پلي سند باكسشه كه بسيار خوب ومتنموع از آب درآوردن و واقعا اعتياد آوره و از گيم پلي اساسين كريد هم در بازي الهام گرفته شده كه خيلي جذابش كرده.
در مورد گرافيك هم رو كنسول ها بيشتر از اين نميشه انتظار داشت ولي يخرده ثابت بودن شاخوبرگ درخت ها و تكون نخوردنشون تو ذوق ميزنه به نظرم گرافيك كرايسيس 1بهتر بود.:d
این که وقتی با سرعت کم و با ماشین از تو گیاه رد می‌شی و نشون می‌ده گیاه میاد تو ماشینت هم خیلی رو مخ ـه:D

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
اقا این مرحله اصلی رو چطور از صفحه بیارم ماموریت بگیرم بهم میگه برو با دکتره حرف بزن اصلا معلوم نیست دکتره تو کدوم جهنم دره ای هست رفته رو مخم هی می چرخم چیتر 2 هستم کسی میدونه کجاست چی کار کنم؟

aramesh_61

کاربر سایت
Feb 1, 2012
203
اقا این مرحله اصلی رو چطور از صفحه بیارم ماموریت بگیرم بهم میگه برو با دکتره حرف بزن اصلا معلوم نیست دکتره تو کدوم جهنم دره ای هست رفته رو مخم هی می چرخم چیتر 2 هستم کسی میدونه کجاست چی کار کنم؟
ماموریتهای اصلی با یک دایره زردرنگ یا یک علامت تعجب زرد رنگ توی نقشه مشخصه

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,772
نام
مارشال
دوستان کوسه رو چطور باید شکار کرد؟ :d واسه کرفت کردن میخوام !
یا میتونی بری کنار آب یا روی یه قایق و به کوسه ها تیر بزنی.
یا میری توی آب کوسه میاد طرفت یه بار بهت ضربه میزنه بار دوم پاتو گاز میگیره میکشیش. (این راه خیلی هیجانش بیشتره :D)

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
ماموریتهای اصلی با یک دایره زردرنگ یا یک علامت تعجب زرد رنگ توی نقشه مشخصه

دوستمون اخه گفت علامت تعجب زرد ومن دیدم از راهنمای بازی درست میگن سر همین نرفتم مابقی ماموریت ها رو نقطه زرد مگه جزو ماموریت های فرعی نیست؟

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
از گرافیک انتظار بیشتری داشتم.همون صحنه ی اول بازی که واس میاد جلوت پشتش یه لامپ هست اصلا رد شدن واس از جلو لامپ هیچ تاثیری نداشت مثل بازیای نسل قبل.برگ درختا هم که ثابت.فریم ریت خیلی پایین یک ساعت بازی کردم چشمام درد گرفتن ولی تکسچرا خوبن.
دقیق نگاه نکنی گرافیک خوبه و محیطا هم بزرگن و انتظار بیشتری نمیشه از کنسولا داشت ولی کسی مجبورشون نکرده بود همچین بسازن که فریم ریت بازی خیلی پایین باشه و چشمو اذیت کنه.

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
490
نام
پیمان
با سلام یه رفتم لایو و یه چند دست مولتی زدم خیلی حال کردم ولی متاسفانه وقتی به لول 15 میرسی باید پوینت بدی وگرنه نمیتونی لول آپ کنی

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
در کل فریم بازی به نظرم 50% مواقع روی 25-26 هست،30% روی 29-30 هست و 20% یا کمتر هم میاد زیر 25.
در کل بهتر بود بیشتر روی بازی کار میکردن تا حداقل بازی فریم ریت ثابت داشته باشه...

آخرین ویرایش:

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
یا میتونی بری کنار آب یا روی یه قایق و به کوسه ها تیر بزنی.
یا میری توی آب کوسه میاد طرفت یه بار بهت ضربه میزنه بار دوم پاتو گاز میگیره میکشیش. (این راه خیلی هیجانش بیشتره :D)

بعد از این که کشتمش تو اب چطوری پوستشو بکنم واسه کرفت کردن ؟ :-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر