Farcry 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
حالا چرا خودتنو ناراحت میکنین:d دلیل اینکه برا ps3 زودتر اومده خوده بازی رو بلوری عرضه نشده روی psn قرار گرفته و گروه معروف دوپلکس ترتیبشو داده ...>:)

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
15795676989475734803.png

This is a place where the bullet and blade speak louder than the words, and where rigidly crafted

judicial systems, police enforcement and human rights no longer apply. It’s every man

for himself in a place ruled by trigger happy mercenaries and vicious wildlife, and here, you either adapt or you die.

اینجا جایی است که گلوله و تیزی بلندتر از کلمات صحبت می کنند و جایی که سیستمهای سفت و سخت قضایی ،نیروهای پلیس

و حق و حقوق انسانی دیگر هیچ کاربردی ندارند. در جایی که قوانین توسط مزدوران عشق به شلیک و حیات وحش شیطانی اجرا

میشوند هر کسی باید به فکر خودش باشد ،و اینجا، یا باید بمیری یا خودتو وفق بدی !

For More On FARCRY 3 Check The Link Below

Far Cry 3 impressions: method in the madness | VG247

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
بازی واسه فروش هم تو یه فروشگاه اینترنتی دیدم.
عجیب نیست.آخه خیلی از سایت ها هنوز نذاشتن واسه فروش!!!!
این سایتها الکی میزنن که دارن تا شما اول تو سایت اونا خرید کنی و جای دیگه نخری، خیالشون که راحت میشه که خریدی دیگه رفت تا چند روز دیگه واست بفرستن.
ولی خوبه بازی به این شاخی و گرافیک خوب تک دیسکه:d
چه خوب که بازی لیک شد:gunner:

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
دوستان تورابه خدا قسم لینک دانلود بازی فار کرای 3 رو برای ایکس باکس 360 پ.خ کنید لطفااااا دارم میمیرم عشقم لیک شده

---------- نوشته در 01:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:44 PM ارسال شده بود ----------

اوففففففففففف بابا دیگه پ.خ کنید این که کفر نیست که

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
تریلر های کامل رو میتونید از این سایت ببینید پیشنهاد میکنم اخریش رو ببینید تریلر ها با کیفیت hd هست و حجم تقریبا 150 مگابایت خداییش کف کردم مخصوصا اونجا که نشون میده 2 نایف پشت سر هم با مدلهای مختلف می کنه
far-cry.ubi.com/fc-portal/en-us/home/index.aspx

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر