Farcry 3 | PS3

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
دوستان این Tapir‏ رو از کجا پیدا کنم برای افزایش Loot Rucksack
عكسش توي مپ معلومه
قيافشون اين شكليه:d
460px-Tapir.jpg

اينم مپ بازي هست :http://dl.gamesradar.com/guides/farcry3-relics-southisland.jpg

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
عكسش توي مپ معلومه
قيافشون اين شكليه:d
460px-Tapir.jpg

اينم مپ بازي هست :http://dl.gamesradar.com/guides/farcry3-relics-southisland.jpg

صادق مرده گذاشتن عكس از tapir اتم :d

رفسق اگر ميخواي نقشه باز بشه بايد برچ هاي راديويي رو ازاد كني ! روي نقشه معلوم اند برو ازشون بالا و ازادشون كن وقتي ازادشون هم كني يه سري اسلحه مجاني بهت ميده ! من هيچ وقت اسلحه نخريدم :d يعني يه بار خريدم ديدم فرتي بعدش مجاني شد ديگه اصلا" نخريدم :|:d

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
ما که کلا ترکوندیم بازی رو :D
پول و تیر بینهایت =))
کلا با RPG‏ میرم و Level‏ همه اسلحه هارو خریدم ! =))
اون DLC Unlocker‏ رو هم زدم دیگه بدتر !! :D

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
من هم اين ابر شاهكار رو :d:)) رو امروز تموم كردم !
امتيازش بين 8-9 از نظر من قشنگ بود اما خيلي هم خوف نبود ! RDR قورتش ميداد چون واقعا" RDR جذابيت اش به خودش بود ! اهنگ ها و تم RDR كه يكي از منابع الهام بازي بوده درسته بازي رو قورت ميداد :d

و اما در مورد پايانش يكي بياد بگه كه
اقا تهش من دوستام رو نجات دادم ! اگر سيترا رو نجات ميدادي چي ميشد بازم دنيس مي كشتش ؟:d و اينكه من بازم اخرش نفهيدم با اون حرف هاي اخر جيسون كه ايا اين جزيره رو ترك كرد رفت يا موند داخل جزيره :|

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
دوستان من نمیدونم گفتم کجا باید مشکل تروفیمو حل کنم کسی جواب ندادمجبور شدم اینجا بپرسم:(
1.say hi to the internet
2.never saw it coming
3.improper use
این سه تا تروفی اگه میدونید کمکم کنید
ممنون

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
خب منم بعد از ي قرن بازيو گرفتم!
شروع بسيار خوبي داشت!
لذت بردم!
گرافيكش واقعا عاليه!
تا اينجا بهترين بازيه سال 91 بوده برام!:d

mehran96

کاربر سایت
Feb 26, 2013
60
من هم اين ابر شاهكار رو :d:)) رو امروز تموم كردم !
امتيازش بين 8-9 از نظر من قشنگ بود اما خيلي هم خوف نبود ! RDR قورتش ميداد چون واقعا" RDR جذابيت اش به خودش بود ! اهنگ ها و تم RDR كه يكي از منابع الهام بازي بوده درسته بازي رو قورت ميداد :d

و اما در مورد پايانش يكي بياد بگه كه
اقا تهش من دوستام رو نجات دادم ! اگر سيترا رو نجات ميدادي چي ميشد بازم دنيس مي كشتش ؟:d و اينكه من بازم اخرش نفهيدم با اون حرف هاي اخر جيسون كه ايا اين جزيره رو ترك كرد رفت يا موند داخل جزيره :|
اگه با سیترا بمونی تصویر سیاه میشه و بعد میبینی با هم خوابیدین:dبعد سیترا خانم حامله شده:dبعد خودش میاد تو رو میکشه چون فقط تو رو به خاطر ژن قویت میخاسته

Last edited by a moderator:

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
اقا مگه كِرم radio tower فتح كردن و گرفتن كمپ ها ميذاره ماموريت هاي داستانيو برم!؟:d
فوق العادس بازيش!فوق العاده!

drkiwi

کاربر سایت
Jul 20, 2009
28
دوستان من نمیدونم گفتم کجا باید مشکل تروفیمو حل کنم کسی جواب ندادمجبور شدم اینجا بپرسم:(
1.say hi to the internet
2.never saw it coming
3.improper use
این سه تا تروفی اگه میدونید کمکم کنید
ممنون

1. در مختصات x=619.7 و y=559.4 نقشه تو یه باریکه ساحلی کله ی یه مرد از شن زده بیرون! کنارش برو مربع رو بگیر تروفیو میده.
2. اول از همه مهارت death from above رو باید داشته باشی.یک موقعیت خوب برای این تروفی در مرحله ی the medusa's call (ماموریت ششم هست).اول سمت نگهبانا سنگ بنداز تا درست بیان زیر zipline بعد سوار zipline شو درست بالا سرشون خودتو جدا کن (detach) اتوماتیک میکشتش.
در کل کشتن از سمت بالا از طریق zipline, glider, یا هر وسیله دیگه هست.
3.کشتن بوسیله repair tool که توی مهمات فروشی توی قسمت special میتونی بخریش 400 دلار.در فاصله نزدیک به مدت 2-3 ثانیه بسوزونش!تموم.

منبع

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
من بازی رو خیلی وقت پیش تمام کردم
امروز میخواستم برای پلات کردنش بازی کنم
هر جا میرم نقشه سرخه و یک عده بهم حمله میکنند
چه کار باید کرد؟ پیمان صلح نداره؟ :)>-

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اين اپديت جديد اين كار رو كرده:d

واقعا" صادق ؟:d
من اين اپديت اخري رو نريختم ديگه ! بازي هم دستم نيست !
يعني چي براي چيه ؟ منظوري داشتن يا خواستن ارزش تكرار رو برگردونن به بازي ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر