FarCry 2 - X360 Version

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
ماموریتهای اصلی همون فلش قرمزه هست؟یا ابیه؟البته این پدرروحانی هم توکار جعل پاسپورت واینهاست وبرای دارو باید بری پیشش واین پاسپورتهاش رو تحویل بدی:biggrin1:
اصلا به رنگش نيست.
جريان اون رنگها اينه كه مثلا يارو بهت ماموريت ميده كه فلان جا رو به آتيش بكش. اون با رنگ قرمزه. از اونور ميتوني بري پيش يكي از Buddyها و ماموريت رو به شيوه ي اون انجام بدي. اون ميشه آبي.
اصلي و فرعي بودنشم هنوز نفهميدم دقيقا چجوري ميشه فهميد:biggrin1: ولي ماموريت اصلياش تا اينجايي كه من اومدم تو شهر PALA هستش.
مشکل اینه من نور سبزی نمی بینم !!!!!؟ چون متن را فهمیدم ولی نوری دیده نمی شه...
فكر كنم شما دكمه ي Back رو نميزني. وگرنه خيلي واضحه.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اقا منم گرفتم بازی باحالیه - کارای جالبی هم میکنه
من PC ش رو هم گرفتم بچه هایی که PC قوی دارن بزارن رو الترا های و DX 10 تا بفهمن گرافیک یعنی چی !!!
تو PC گرافیکش از همه نظر نرمتر و روون تره( اگه یه کارت 9800 gtx و 4 گیگ رم داشته باشی )

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
منم گرفتم تازه اولشم گرافیکشو خیلی دوست داشتم کاکا سیاها افریقایی هارو هم همین طور :cheesygri:love:شروع بازی هم باحال بود برم ادامه حالا اگه به مشکل بر خوردم می یام اینجا شلوغ می کنم :D

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
سلام:
منم قسمت نور سبز رنگ گیر کردم کمک.
مشکل اینه مال من هم چشمک میزنه و هم دیده میشه و کنار یه تعداد صندوق که میرسم کاملا دیگه سبز میشه و چشمک هم نمیزنه ولی هیچ چیزی بجز صندوق نیستش هر چی با شمشیرو قمه و نارنجک و اسلحه و ار پی جی زدم افاقه نکرد میشه بگید دیگه چه کار باید بکنم؟

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
مشکل اینه من نور سبزی نمی بینم !!!!!؟ چون متن را فهمیدم ولی نوری دیده نمی شه...

مشکل اینه مال من هم چشمک میزنه و هم دیده میشه و کنار یه تعداد صندوق که میرسم کاملا دیگه سبز میشه و چشمک هم نمیزنه ولی هیچ چیزی بجز صندوق نیستش هر چی با شمشیرو قمه و نارنجک و اسلحه و ار پی جی زدم افاقه نکرد میشه بگید دیگه چه کار باید بکنم؟

شما همون اول بازی گیر کردین ؟
اونجا وقتی که از اون ساختمون میاین بیرون و باید از دستگاه استفاده کنین ، جلوش چندتا جعبه هست که وقتی دستگاه رو میگیرین جلوش ، چراغ سبز میشه ولی اونجا ، جای الماس ها نیست .
همون بقل یه پارکینگ هست که تهِ اش کیف الماس روی یه میز قرار داره که با Y بازش میکنین

LiQu!d OceL0T

کاربر سایت
Jun 11, 2007
332
نام
هاشم
سلام به همه
خوب خدا رو شكر بازي هم به دست من رسيد.
خيلي خوبه تا الان يعني 10 دقيقه كه بازي كردم حالا ببينم تا آخرش چطوره...؟
همچنين خدا روح پدر و مادرشون رو غريق نعمت كنه :biggrin1:كه يه نقشه( مثل GTA) گذاشتن كه آدم تو اين برو بيابون گم نشه.
8e7fd6dd43275649df7caaa7331ea.jpg
ويرايش: خوبه تو خوده بازي نقشه هم هست جالب شد.

آخرین ویرایش:

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
دوستان من Act1 8% هستم :biggrin1: مرحله نیست واسه رد کردن ! باید برم از اون اسلحه فروشه باز ماموریت بگیرم ؟یا جای دیگه ؟
سلام:
تو واگن قطار بقل پارکینگ روی میز

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
اصلي و فرعي بودنشم هنوز نفهميدم دقيقا چجوري ميشه فهميد:biggrin1: ولي ماموريت اصلياش تا اينجايي كه من اومدم تو شهر PALA هستش.
توی نقشه بازی یه قسمتی هست که که دایره مشکی است و به عنوان شهر شناخته میشه اونجا 2 گروه هستند که به شما ماموریت های اصلی رو میدن.اون پدر روحانی هم فقط دارو برای شما تامین میکنه.ماموریت های جانبی رو هم از یه سری اسلحه فروشی و یه سری دکل مخابراتی میتونین دریافت کنین.
من PC ش رو هم گرفتم بچه هایی که PC قوی دارن بزارن رو الترا های و DX 10 تا بفهمن گرافیک یعنی چی !!!
تو PC گرافیکش از همه نظر نرمتر و روون تره( اگه یه کارت 9800 gtx و 4 گیگ رم داشته باشی )
ورژن PC و کنسول فقط در کیفیت تکسچر ها و سایه ها تفاوت دارن این تفاوت هم خیلی کمِ و انچنان تاثیری نداره.
بچه ها این بازی دمو نداره....(در روال بازی)
نه
مرحله نیست واسه رد کردن ! باید برم از اون اسلحه فروشه باز ماموریت بگیرم ؟یا جای دیگه ؟
توی نقشه بازی یه قسمتی هست که که دایره مشکی است و به عنوان شهر شناخته میشه اونجا 2 گروه هستند که به شما ماموریت های اصلی رو میدن.اون پدر روحانی هم فقط دارو برای شما تامین میکنه.ماموریت های جانبی رو هم از یه سری اسلحه فروشی و یه سری دکل مخابراتی میتونین دریافت

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
کسی میدونه چنتدتا مرحله داره؟من تازه اکت1هستم 23%(اینطوری پیش بره خیلی طولانی میشه)
وقتی Pause رو میزنید یه قسمت داره به نام Statics(اگر درست نوشته باشم) اونجا تعداد مراحل جانبی و اصلی و تعدادی که شما انجام دادید رو نشون میده

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
توضيحات درباره ماموريت :

ماموريت ها كلا به دو دسته تقسيم ميشند يكي ماموريت هايي كه شما براي پيشبرد بازي بايد اوهها رو انجام بديد و ديگري ماموريت هايي كه به صورت جانبي صورت ميگيره.

ماموريت هاي اصلي در نقشه وقتي كه ماموريت رو ميگيريد به رنگ قرمز در مياد و تقريبا هر كدوم كه تموم كنيد 4 درصد به ميزان انجام بازيتون افزوده ميشه. اين ماموريت ها رو فقط يا حداقل تا جايي كه من رفتم توي دهكده اي كه استفاده از اسلحه ممنوع هست ميتونيد بگيريد همون جايي كه كشيش هست.

وقتي كه وارد دهكده شديد نقشه رو باز كنيد سمت راست و چپ نقشه دو تا علامت براي دو گروه هست كه دشمن همديگه هستند هر كدوم كه بالاش فلش داشت بريد اونجا و ماموريت بگيريد.

ماموريت هايي كه به رنگ آبي هستند ماموريت هايي هستند كه دوستان شما بهتون ميدند كه بيشتر در مقابل ماموريت هاي اصلي بازي هستند يعني چي؟ يعني يك ماموريت اصلي رو كه گرفتيد يكي از دوستانتون بهتون زنگ ميزنه وبهتون ميگه كه بيان فلان جا كارت دارم بعد اون هم بهتون ماموريت ميده و بايد انتخاب كنيد كدوم انجام بديد. اگر ماموريت دوستتون انجام بديد به مقدار بازي اي كه انجام داديد چيزي اضافه نميشه.

بقيه ماموريت ها هم كه به صورت جانبي هستند. ماموريت هايي كه براي كشيش هم انجام ميديد فقط براي گرفتن قرص مالاريا هست.

درپايان براي باز كردن سلاح هم بريد پيش سلاح فروشي ها بعضي وقت ها ماموريت هايي دارند كه بايد ازشون بگيريد.
کسی تا حالا تو بازی بارون دیده؟

پ.ن:معذرت دو تا پست با فاصله زمانی کوتاه زدم چون مهم بود میخواستم همه ببینند پست رو.
من هر روز بين ساعت 5 تا 7 صبح بارون رو اصولا ميبينم. خيلي قشنگ طراحي شده ولي خب مشكلات شديدي داره.

اشکالات بازی به نظر من :
- رنگ بندی بسیار کمرنگ که در مقایسه با شماره یک بازی به هیچ وجه راضی کننده بنظر نمیرسه.
- استفاده از رنگ غالب زرد بجای سبز
- استفاده از محیط بیابانی که اصلا تو farcry انتظارشو نداشتم.
- حذف بخش split screen
- نداشتن آیکون هدف گیری مناسب روی صفحه
و ...

در کل این بازی اصلا اون چیزی که فکر میکردم نبود.
البته اين هايي كه ميگي اشكال نيست بلكه علايق شخصي است.
ولي براي وجود نمايشگر نشان اسحله توي اپشن توي بخش گيم بري اونجا يك مورد هست كه No اون رو اگر بكني Yes حله، روي حالت بسيار سخت اين گزينه حذف ميشه.

بل اخره به يك چيز جالب پي بردم. منابع نور بازي بجز نور هاي زنده مثل خورشيد بيشترشون به صورت غير ديناميك هستند و پويا نيستند.

براي فهميدن اين مسئله به سراغ يك چراغ نفتي توي يك قطار رفتم و وقتي اون رو از بين بردم و چند متر رفت اون ور تر منبع نور هنوز از جاي قبلي چراغ نفتي ميومد ...

*Mohammad*

کاربر سایت
Mar 6, 2007
674
نام
محمد
من هم بازی رو گرفتم ! تا اینجایی که رفتم نظرم رو میگم : ( 12 درصد )

1- گرافیک زیبا و چشم نواز در محیط .
2- نور پردازی عالی.
3- فیزیک بازی هم قابل قبول هستش .
4-اتش در بازی بسیار زیبا و طبیعی طراحی شده !
5-هوش مصنوعی دشمنان هم خوب هستش .
6- گیم پلی جذاب و سرگرم کننده .

بدیها :
1- داستان بازی در حد ذغال ! ( البت تا اینجایی که من بازی کردم -12 درصد )
2-گرافیک بازی داخل اتاق ها و ساختمان نسبت به محیط بیرون کمی ضعیف کار شده !
3- کیفیت سایه ها متوسط
4- اگه یه جا رو از وجود دشمن پاک کردین و از اونجا رفتین ، بعد از برگشتن دو باره باید اونا رو بکشین و این کار هی ادامه پیدا میکنه ! ( شاید یه ضعف نباشه ولی به مرور رو اعصاب میره )
5- این دو تا رو با هم میگم چون خیلی مهم نیستن و جزیی هستن : موقعی که باروون میاد هیچ جا خیس نمیشه ! یا مثلا حتی یک قطره بارون رو دست و اسلحتون نمیریزه !
- تو رود خونه حتی یه ماهی هم پیدا نمیشه ! ( یعنی اصلا وقتی میرین زیر اب هیچی و جود
نداره !:biggrin1:

یه چن تا سوال داشتم : تو بازی چراغ قوه یا دوربین دید در شب پیدا میشه ؟:confused:
- تو این بازی دهکده یا جایی که مردم زیادی زندگی کنن وجود داره ؟ ( یا همش صحراس ! )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر