FarCry 2 - X360 Version

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
یک سوال!

مگه مالاریا آدم رو نمی‌کشه؟! یا حداقل زمین گیر نمیکنه؟! ، این طرف توی بازی مالاریا داره ولی یک لشگر آدم رو همزمان میکشه! :eek:
..............
ولی این چیزی که یک درخت یا بوته رو آتیش میزنی ، بعد آتیش همه جا رو فرا میگیره و به سرعت پخش میشه عالیه!

به قول یک نفر توی بازی ، میگه که آتیش توی بیشه زار یا جنگل مثل یک ویروس میمونه و به سرعت پخش میشه.

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام.نسخه XBOX 360 بهتره یا PS3.به نظر شما کدام بگیرم؟
به ادعای سازندگان و تا اونجایی که ما توی تریلر‌ها دیدم که هر دو یکسانه. شما ترجیحا نسخه 360 را بگیر. اگر هم واست مهم نیست که 60 تومن اضافه تر بدی که PS3 رو بگیر:biggrin1:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
به ادعای سازندگان و تا اونجایی که ما توی تریلر‌ها دیدم که هر دو یکسانه. شما ترجیحا نسخه 360 را بگیر. اگر هم واست مهم نیست که 60 تومن اضافه تر بدی که PS3 رو بگیر:biggrin1:
امتیازهای که گرفته مال نسخه 360 بود تا جای که میدونم!.

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
نمیدونم چرا دلم را زد . یه جوری همش تکراریه ( البته هنوز خودم نمیدنم سلیقه چیه:biggrin1: )
درکل بازی فوق العاده ی. جالبه که تو این بازی UBI باگ گرافیکی خیلی کمی داره ( شاید من ندیدم)

Gorgi

کاربر سایت
Aug 26, 2008
191
سلام . نسخه جی بازی اومده ؟ :biggrin1:

پس از اتمام هر بازی می رم سراغ بازی بعد و توی تاپیکش این سوال رو می پرسم :biggrin1::biggrin1:

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
از همه نظر فوق العادست اسن بازی ، لامسب هیچی کم نداره !
فقط یه سوال ، مالاریا که اود می کنه اگه قرص نخوری چی میشه ؟

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
از همه نظر فوق العادست اسن بازی ، لامسب هیچی کم نداره !
فقط یه سوال ، مالاریا که اود می کنه اگه قرص نخوری چی میشه ؟
بعد از چند بار كه نخوري حالش به هم ميوره و به قول معروف ميميره!:biggrin1:
من يه بار اين جوري شد يعني مردم از همين مالاريا بعد رفت توي لودينگ بعدش كه اومد توي بازي ديدم اون دكتره جلوش واستاده و بهش ميگه ما دارو نداريم اگه دارو ميخواي بايد اين ماموريت رو انجام بدي!بعد با سرعت هر چه تمام تر ماموريت رو انجام دادم و قرصها رو گرفتم!:smile:
حواستون باشه اگه يه بار حالش بد شد و قرص نداشتين حتما بعد از اينكه سرحال شدين برين سراغ دارو و گرنه مثل من عذاب ميكشين!:biggrin1:

cooroot

کاربر سایت
Sep 13, 2008
69
نام
حسین
سلام:p
یه سوال ...چه جوری باید با گالن نفت اتیش راه انداخت :dancing::dancing::confused:
البته من خودم بازی رو هنوز نگرفتم این سوال رو یکی از دوستانم که بازی رو گرفته از من خواسته بپرسم.

amiras

کاربر سایت
Dec 27, 2007
55
بچه ها من يك مشكل عجيب دارم. از بعد از اين كه بورن رو شروع كردم هر بازي كه مي خرم زماني كه مي خوام دوربينشو تكون بدم بر عكس ميره!الان هم تو فاركراي اين مشكلو دارم. اگه كسي مي دونه كه بايد چي كار كنم به من بگه . خواهش مي كنم.

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
بچه ها من يك مشكل عجيب دارم. از بعد از اين كه بورن رو شروع كردم هر بازي كه مي خرم زماني كه مي خوام دوربينشو تكون بدم بر عكس ميره!الان هم تو فاركراي اين مشكلو دارم. اگه كسي مي دونه كه بايد چي كار كنم به من بگه . خواهش مي كنم.
تنظیمات هر بازی ای مخصوص خودشه. اغلب توی Setting دو تا گزینه با نام Vertical و Horizone هست که با تغییر حالت اونها (Yes , No) جهت چرخش دوربین عوض میشه.( البته من خودم هنوزبازیو نگرفتم).

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
تنظیمات هر بازی ای مخصوص خودشه. اغلب توی Setting دو تا گزینه با نام Vertical و Horizone هست که با تغییر حالت اونها (Yes , No) جهت چرخش دوربین عوض میشه.( البته من خودم هنوزبازیو نگرفتم).

همون invert aim هست دیگه ؟ نه؟ yes و no میشه؟

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
اقا من چند تا سوال دارم.:
بازی رو هر جوری بخوام مرحله رو رد کنم؟!
فقط می تونی به ماموریت بعدی بری که بهت تلفن می زنن و می گن و دورش قرمز میشه دیگه؟اینا ماموریت هستن دیگه؟
2-اون جا هایی که A داره یعنی خونم هستش؟!بعد استراحت به چه دردی می خوره؟!
3-من چه طوری می تونم الماس پیدا کنم؟
4-ماشین داقون نمیشه؟
5-من چطوری می تونم جنگل رو به اتیش بکشم؟!
6-من چه جوری وقتی چشمام و خون میگیره می تونم خوب شم و قش نکنم؟!!؟!!!؟!!؟!؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر