Multi Platform Far Cry 6

سازنده
Ubisoft Toronto
تاریخ انتشار
October 7, 2021
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
image.jpg

Developers: Ubisoft
Publishers: Ubisoft
Release Date: 18th February 2021
Platforms: PS4, PS5, Xbox one, XOSX, PC

دقایقی پیش بازی لیک شد.

• اسم منطقه ی بازی Yara هست که در آمریکای جنوبی واقع شده.
  • Giancarlo Esposito بازیگر سریال Braking Bad به عنوان شخصیت منفی بازی حضور داره. Esposito در نقش Anton Castillo، دیکتاتور Yara ایفای نقش میکنه.
  • کاراکتر اصلی بازی Dani Rojas هست که باید با Anton مبارزه کنه و آزادی رو به مردمش برگردونه!!!!
  • Far cry 6 بزرگترین مپ تاریخ این فرنچایز رو داره. دارای ساحل، جنگل، و Esperanza (امید) پایتخت Yara هست.
  • همانند نسخه ی قبلی میتونید به صورت کواپ هم بازی کنید.

تاپیک به زودی آپدیت میشه.

Last edited by a moderator:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,069
نام
سهند
همین که بوبیسافت بازی تخیلی که جدیدا مد شده نمیسازه واسه من ارزش داره
تریلر باس فایت والهارو دیدی ؟ :|
هر سری یک ماهیتی داره درسته اما اینکه بیس بازی کپی پیست 4 نسخه قبلت باشه و فقط یکم آپگرید شده باشه میشه ادامه خوب؟ :D
حالا این نسخه که چیزی ندیدیم ازش و حدسه اما مثلا فارکرای 5 ـو بزار کنار 3 واقعا خلاقیتی توش به کار نرفته که بگی یکم تلاش کردن سری رو تو مسیر پیشرفت قرار بدن، بعد این همه سری خوب هستن که میشه مقایسه کرد چرا AC؟ :D آنچارتد، رد دد، بایوشاک، gta و ... که همه ماهیت خودشونو دارن اما نمیان کاریو که 6896516 بار تو نسخه قبلی انجام دادی رو با گرافیک بیشتر تو این نسخه هم بگن انجام بده.

اینو یکی از دوستان تو یکی از تاپیکایی که یادم نیست گفته بود اما واسه این قضیه هم کاملا صدق میکنه.
یوبیسافت مثل اون بچه ای میمونه قدیم یک جوک گفت همه خندیدن (فارکرای 3 :D) حالا اینقد تکرارش کرد که لوس شد.
تازه خود جوکم تو مدرسه از کرایتک شنیده بود . LOLO
نمی‌دونم واقعا چیکار کردن، ولی امیدوارم مپ خوبی رو درست کرده باشن. از وجود یه شهر توی مپ بازی استقبال میکنم. به نظر من هم با گیم پلی بازی منافاتی نداره. منظور من هم از مقایسه اش با GTA V به صورت کلی بود. اونجا هم شهر یه قسمتی از مپ بازی بود. وارد چیزای دیگه اش نمیشم که خیلی تضاد دارن.
اگه بتونن فضا و اتمسفری تو مایه های کوبای بلک اپس ۱ دربیارن( که بعید میدونم ) خیلی خوب میشه

آخرین ویرایش:

bear14

کاربر سایت
Apr 24, 2017
223
بخاطر این که دوستان از کپی پیست به ناله و زاری افتادند
امیدوارم تو بازی اژدها گودزیلا و سایرحیوانات عظیم الجثه رو وارد بازی کنند .
که باعث رنجش خاطر دوستان نشه .

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,596
نام
Alireza
اولین باره که واسه یه نسخه شماره‌دار فارکرای اصلا هایپ نیستم...
تا همین شماره 5 هم بشدت راضی بودم و حتی DLCهاش رو هم بازی میکردم ولی بعد از افتضاح New Dawn و این تریلر معمولی که از نسخه 6 دیدم، اصلا و ابدا براش هیجان زده نیستم.

اینا هم کالکتور و کوفت و زهرمار ادیشن...

EcwEbtjUwAAZ5HF.jpg
EcwE3UaVAAAHQRF.jpg
153596

پروتاگونیست هم مذکر و مونث میشه انتخاب کرد.

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,187
نام
Amir
اولین باره که واسه یه نسخه شماره‌دار فارکرای اصلا هایپ نیستم...
تا همین شماره 5 هم بشدت راضی بودم و حتی DLCهاش رو هم بازی میکردم ولی بعد از افتضاح New Dawn و این تریلر معمولی که از نسخه 6 دیدم، اصلا و ابدا براش هیجان زده نیستم.

اینا هم کالکتور و کوفت و زهرمار ادیشن...

View attachment 153594
View attachment 153593
View attachment 153596

پروتاگونیست هم مذکر و مونث میشه انتخاب کرد.
وای با عکساش کلی حال کردم ولی این انتخاب کارکتر مونث و مذکر باز رفت رو مخم :| نمیدونم کی اینو مد کرد که الان تو تمام بازی‌ها هست، یه حدی داره دیگه. چند وقته تو بازی‌های یوبی با یه پروتاگونیست ارتباط خوب نگرفتم. درود بر ساختمون‌های بلند، خداروشکر از اون فاز روستامانند درومدن

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,468
همینکه بازی تا به همینجا تداعی کننده مخلوطی از لحظات خوشایند نسخه 2 و 3 بوده برای من، بنظرم کافیه برای اینکه براش هایپ باشم.

محیط شهری بزرگ (چیزی که نداشتیم هرگز توی سری) هم در بطن مپ عظیم بازی جالب توجهه برام. (اسب هم اومده گویا:D)

فرضیه young vaas رو هم بنظر باید قطعی دونست، که در اینصورت کار هوشمندانه ای بوده و خب جذابه دیدنش..

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,116
نام
پوریا
قربونش برم یوبی. یه کاری کرده که اصلا نشه بازی ازش خرید. نسخه ی روسی بازی تماما روسی و اصلا زبان انگلیسی نداره که بخوای بهش با دنگ و فنگ اضافه کنی.. بازی های قبلیش حداقل یه Voice acting به صورت انگلیسی داشت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر